Autor Tema: Spammara (opet gluposti... naravno)  (Posjeta: 69869 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Raptor

• Hero Member
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #1170 : Rujan 26, 2018, 21:12 »
sutra gradska utrka na 1500 km gdje sam najavljen ( :lol ) kao najveći favorit jer sam, citiram, lokalni momak koji je primjer kako se sve može kad se hoće. :D uglavnom, sto markica je prva nagrada, zašto ne iskoristit priliku i malo se kurčit u svom gradu  :kuler
Bogami ces se natrcati  :D

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1171 : Rujan 26, 2018, 21:35 »

uvijek ista greška, ispravljeno :D
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1172 : Rujan 27, 2018, 01:19 »

I sad vrijedi ovo, samo na sarkastičan način. :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1173 : Rujan 29, 2018, 14:58 »
da slučajno netko nema slična iskustva, prenosim tuđu priču

"kod hvatišta ahilove tetive, sa strane, iznad pete, ima kao kuglica ali nije kost jer je rendgen pokazao tako. doktori kažu da je tetiva problem, boli kad duže hodam i malo na dodir. kako zaliječiti?"

kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #1174 : Rujan 29, 2018, 21:40 »

"kod hvatišta ahilove tetive, sa strane, iznad pete, ima kao kuglica ali nije kost jer je rendgen pokazao tako. doktori kažu da je tetiva problem, boli kad duže hodam i malo na dodir. kako zaliječiti?"
Nisam doktor, ali vrlo vjerojatno operativno.
Imao sam po opisu koliko kužim dosta sličan problem, ali na drugom dijelu tijela. Radilo se o tetivi prstenjaka koja je na dlanu. Takodjer sam tu imao malu 'loptičastu' izraslinu koja se držala na tetivi prsta, mrdajući se s tetivom gore dolje pri pomicanju prsta i bila je lagano neugodno bolna na dodir. Kako je mjesto takvo da je bilo tamo gdje hvataš predmete rukama bilo je prilično neugodno.
Operativno sam ga uklonio, medjutim pri operaciji mi je prekinulo živac tog prsta tako da mi je osjet dan danas u njemu na nekih sedamdeset posto koje pruža drugi živac tog istog prsta.
Ovo zadnje se tebi ne treba dogoditi, ne sekiraj se, ali rekao bi ako je slučaj ko meni da ti lakša operacija ne gine. Opet, to je Ahilova tetiva to može izazvati dugi oporavak.

Offline Hyypiä

• Hero Member
« Odgovori #1175 : Rujan 30, 2018, 10:44 »

Suha sljiva :hm
"Remember, one night stands only last one night, but syphilis lasts a lifetime."

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1176 : Rujan 30, 2018, 10:49 »
Nisam doktor, ali vrlo vjerojatno operativno.
Imao sam po opisu koliko kužim dosta sličan problem, ali na drugom dijelu tijela. Radilo se o tetivi prstenjaka koja je na dlanu. Takodjer sam tu imao malu 'loptičastu' izraslinu koja se držala na tetivi prsta, mrdajući se s tetivom gore dolje pri pomicanju prsta i bila je lagano neugodno bolna na dodir. Kako je mjesto takvo da je bilo tamo gdje hvataš predmete rukama bilo je prilično neugodno.
Operativno sam ga uklonio, medjutim pri operaciji mi je prekinulo živac tog prsta tako da mi je osjet dan danas u njemu na nekih sedamdeset posto koje pruža drugi živac tog istog prsta.
Ovo zadnje se tebi ne treba dogoditi, ne sekiraj se, ali rekao bi ako je slučaj ko meni da ti lakša operacija ne gine. Opet, to je Ahilova tetiva to može izazvati dugi oporavak.

proslijedio sam dalje, hvala :super

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #1177 : Rujan 30, 2018, 13:22 »
Planiramo ove godine na skijanje pa ma zenima dali imate kakve preporuke skijališta ?
Treba mi nešto di ću moć dobro savladat skijanje i bordanje (meni fokus na board) pošto sam početnik. Također želim izbjeć gužve i krcate staze.

Offline Ivek

• Sr. Member
« Odgovori #1178 : Rujan 30, 2018, 13:52 »
Planiramo ove godine na skijanje pa ma zenima dali imate kakve preporuke skijališta ?
Treba mi nešto di ću moć dobro savladat skijanje i bordanje (meni fokus na board) pošto sam početnik. Također želim izbjeć gužve i krcate staze.

Mariborsko Pohorje.Bio prije par godina tamo i ucio curu skijati.Imas i baby staze tako da je idealna za pocetnike a i nije skupo.Bili u private smjestaju doslovno mozda 700-800 metara od staze a imas i nocno skijanje (reflektore)

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1179 : Rujan 30, 2018, 14:22 »
Suha sljiva :hm

pa da se mala komira poslije jedne čašice :D

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #1180 : Rujan 30, 2018, 14:47 »
Idi na Kopaonik u Srbiju, nećeš pogriješit.

Ako ti lova nije problem, a nije (:D), idi na Kronplatz, imaš 115 kilometara staza i gužva ti je samo na vrhu gdje su restorani i gdje se sve žičare spajaju.

Mislim, nije to gužva, al ono...

Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #1181 : Rujan 30, 2018, 15:15 »
Ma ljudi mi za prvi put preporučuju Sloveniju dok se ne ufuram. Oso bi ja odma na neko pravo skijaliste (Austrija), al nekako mislim da za prvi put i to nije nesto jer cu dosta vremena potrosit da bi učio pa nebi te staze iskoristio kak treba.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #1182 : Listopad 04, 2018, 20:34 »
Jel tko gdje vidio/čitao o Apokalipsi ili kataklizmi tijekom nadolazeće zime? Zna li se konkretan datum?

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #1183 : Listopad 04, 2018, 20:50 »
Šta bola’?!

Zar netko puši te priče?

Offline bobbyboi13

• Sr. Member
« Odgovori #1184 : Listopad 04, 2018, 20:54 »
Evo imaš tu sve da moš pripremit šlem i vojne obroke https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_dates_predicted_for_apocalyptic_events