Autor Tema: Spammara (opet gluposti... naravno)  (Posjeta: 69852 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Raptor

• Hero Member
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #1050 : Lipanj 16, 2018, 21:51 »
Seti se svog pocetka na forumu
Upoznaj nas druge s time  :D

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #1051 : Lipanj 16, 2018, 21:58 »
Upoznaj nas druge s time  :D
Klikneš na profil, prikaži postove pa na zadnju stranicu i spremi se na krindž.

Ali tako je većini (pogotovo nama koji smo bili djeca kad smo se priključili). Problem je kad postaš godinama bez da se ista promijeni. :D
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #1052 : Lipanj 17, 2018, 11:36 »
Klikneš na profil, prikaži postove pa na zadnju stranicu i spremi se na krindž.

Ali tako je većini (pogotovo nama koji smo bili djeca kad smo se priključili). Problem je kad postaš godinama bez da se ista promijeni. :D

Hahaha, da, baš sam neki dan gledao. Priključio se još 2006, kao 16-godišnjak. Kakva patetika od postova... :lol
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #1053 : Lipanj 29, 2018, 13:39 »
@ grbi

Pišeš kako je podjela titule razočaranja sezone, a u gornjem dijelu stoji:

Citat:
4. IGRAČ KOJI JE RAZOČARAO
Loris Karius #1 i Joel Matip #32 : svaki po 9 nominacija (33,3%)
Georginio Wijnaldum #5 : 4 nominacija (14,9%)
Loris Karius #1 : 2 nominacija (8,3%)
Sadio Mané #19, Daniel Sturridge #15, Simon Mignolet #22, Can i Coutinho : svaki po 1 nominaciju (3,7%)

Da nisi u drugom slučaju mislio na Mignoleta?
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #1054 : Lipanj 29, 2018, 15:20 »
evo popravak, ovaj drugi Karius koji ima 2 nominacije mi je ostao iz prošle sezone i sada sam ga brisao... hvala na upozorenju!  :super
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #1055 : Srpanj 16, 2018, 09:31 »
Ima tko neki link di bi mogo gledati novu TV, točnije doček igrača..  HRT prenosi od 12:15   :super
« Zadnja izmjena: Srpanj 16, 2018, 11:21 Gerro »
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #1056 : Srpanj 16, 2018, 21:53 »
Ovakav doček.. :love
Nadrealno :klanja

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #1057 : Srpanj 16, 2018, 22:01 »
Zaslužili su.

Offline lukari

• Hero Member
« Odgovori #1058 : Srpanj 16, 2018, 22:06 »
ZA POVIJEST!!!

Kakva klapa kakvo zajedništvo  :klanja :klanja

Vrsaljko i Dejo   legende   :lol
“When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there.” - Steven Gerrard ♥

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #1059 : Srpanj 16, 2018, 22:10 »
teško da cemo ovakvo što više ikada tu gledati.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #1060 : Srpanj 16, 2018, 22:13 »
teško da cemo ovakvo što više ikada tu gledati.
Teško, istina.
Ali tako sam govorio i 98...  pa sam evo gledao i u boljem svjetlu.

Nikad, ali nikad koliko god je sve trulo, ne otpisuj hrvatski sport!!

Offline Emre Can

• Hero Member
  • We won it 6 times, in Madrid we won it 6 times!
« Odgovori #1061 : Srpanj 24, 2018, 03:17 »
Evo redsi da započnem jednu temu.
Naime, imam problema sa starim, samo da naglasim nije u pitanju nikakva svađa niti išta slično.
Moj tata već jaaaako duuugo vremena nema socijalan život, kad dođe kući samo bulji u TV i razmišlja kako je nama u državi loše. Leži kući, gleda Šprajca i piše statuse po FB-u tipa: Sve su nam pokrali, majku im njihovu! 
Nema prijatelja, nikud ne ide i zatvoren je u sebe, da ga ja tu i tamo ne prisilim da odemo u Gradski vrt njegov život bi bio potpuno prazan, a i kad tu i tamo odemo u Gradski vrt on više ide preko volje. Ne tražim od njega da bude optimističan na silu, ali jbmu jaje, pa ne možeš samo razmišljati: Ah meni je loše, ah meni je loše! Da se razumijemo ni ja nemam neki sjajan socijalni život ponajviše jer su ljudi ovdje većinom plitki i zatvoreni, ali volontiram u školi, tu sam našao neke humane prijatelje i međusobno se bodrimo, tu i tamo odem u OS na okupljanje i tu se nekako napunim pozitivnom energijom. Ja ovako razmišljam, Loše nam je, ali izvući ćemo se nekako. Hvala Bogu operacija je prošla, sve će biti lakše. Pametan sam, pokazujem potencijal i već mi se otvaraju neki vidici i imam ciljeve. Mislite li da za njega još ima nade da se izvuče iz te depre i da se malo oslobodi?
1. 1977
2. 1978
3. 1981
4. 1984
5. 2005
6. 2019 (Let's talk about six, baby!)

Offline shogun

• Hero Member
« Odgovori #1062 : Srpanj 24, 2018, 18:40 »
Evo redsi da započnem jednu temu.
Naime, imam problema sa starim, samo da naglasim nije u pitanju nikakva svađa niti išta slično.
Moj tata već jaaaako duuugo vremena nema socijalan život, kad dođe kući samo bulji u TV i razmišlja kako je nama u državi loše. Leži kući, gleda Šprajca i piše statuse po FB-u tipa: Sve su nam pokrali, majku im njihovu! 
Nema prijatelja, nikud ne ide i zatvoren je u sebe, da ga ja tu i tamo ne prisilim da odemo u Gradski vrt njegov život bi bio potpuno prazan, a i kad tu i tamo odemo u Gradski vrt on više ide preko volje. Ne tražim od njega da bude optimističan na silu, ali jbmu jaje, pa ne možeš samo razmišljati: Ah meni je loše, ah meni je loše! Da se razumijemo ni ja nemam neki sjajan socijalni život ponajviše jer su ljudi ovdje većinom plitki i zatvoreni, ali volontiram u školi, tu sam našao neke humane prijatelje i međusobno se bodrimo, tu i tamo odem u OS na okupljanje i tu se nekako napunim pozitivnom energijom. Ja ovako razmišljam, Loše nam je, ali izvući ćemo se nekako. Hvala Bogu operacija je prošla, sve će biti lakše. Pametan sam, pokazujem potencijal i već mi se otvaraju neki vidici i imam ciljeve. Mislite li da za njega još ima nade da se izvuče iz te depre i da se malo oslobodi?

imam istu situaciju i mislim da tu nema pomoći nazalost. sve ovo opisano je isto kao kod moga, nonstop kuci zatvoren,nista ga ne zanima, kad ima utakmica ne valja jer ih je previse, kad nema mu je dosadno, u svemu nadje negativu a nis ne poduzima. a zali se zali kako mu lose i kako nema nikog a kada dode prilika on ju odjebe i kaze ne treba to njemu, i tako u apsolutno svemu. trazim rjesenje vec dugo al tako covjeka u godinama promjenit i pokusat mu pomoc je jako tesko :(

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #1063 : Srpanj 24, 2018, 20:15 »
Nabijem nak***c ovu našu televiziju, jebo im ja mater raspalu.
Na terenu sam, i sad tu u ovom stanu šta mi firma iznajmljuje nema ništa osim ovih osnovnih programa, jebote otišo van jest, vračam se, kupim paket Heinekena i 2 čipsa, zavalim se na kauč, palim tv kad ono k***c, tekme nigdje, pa bar su ova pretkola uvijek prenosili, ma nabijem ja vas na k***c, za šta mi dajemo 80 kn, za šta ? Za turska govna na TV-u, *****i jedni raspali odvratni.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1064 : Srpanj 24, 2018, 20:27 »
Kolko drzavnih televizija ima kvalifikacije LPa? :D