Autor Tema: Spammara (opet gluposti... naravno)  (Posjeta: 91299 )

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #930 : Ožujak 16, 2018, 22:39 »
idi na card sharing, skuplje ali bolje. imam android box, svi ovi exodusi i ostale pizdarije su ok, al ništa više od toga. teško dobiješ hd sliku, često šteka. mobdro za gledanje tekmi zna jebat, pa nema više ni svih arena, prikazuje ih al nemreš ih pokrenut (i sportklubove isto) 2 godine sam se šverco a bilo bi bolje da sam odma roknuo card sharing i riješio sve
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #931 : Ožujak 19, 2018, 11:30 »
Ne znam kak ide prek Android Boxa, ali ja imam smart TV na koji nasnimam aplikaciju i preko nje pokrećem IPTV listu. 10€ mjesečno je, ima par stotina programa, uključujući sve naše sportske, sve BT sports, Skysports i sve to dostupno u Full HD, HD i SD varijantama zbog brzine neta. Ima praktički sve što postoji u bilo kojem MaxTV paketu na balkanu + hrpa stranih, sortirano po državama. Full HD meni na 30 Mbita radi bez većih problema, 99% vremena bez štekanja. Ne bih si uzeo nikakav MaxTV više da se ne znam što desi.
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline Lepa_Henrikh

• Hero Member
  • just monitoring around..
« Odgovori #932 : Ožujak 19, 2018, 12:42 »
daj molim te posalji link od kog uzimas listu :)

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #933 : Ožujak 19, 2018, 19:22 »
Gledam Dnevnik i izvještavanja o ovim poplavama i uvijek se vrte brojke. Tamo je opasnost kao 2014., ondje kao 2013., ovdje pak kao 2016., onamo kao 2011., ukratko...očito da su klimatske prilike, osobito uzvodno od nas, stanje rijeka itd. itd. takve da možemo očekivati svake godine veliki rizik od poplava. Eto, onim ljudima u Kostajnici odnese i kuće.

A što se sprema naša Vlada? Obvezati se na milijardu kuna godišnje da bi Rada Borić išla po TV-u govoriti kako se ne smiju tući žene.

Ne bih ovdje ulazio u ocjene je li ta Istanbulska konvencija paravan za uvođenje rodne ideologije ili samo još jedna administrativna nužnost na našem putu u Europu. Ali da je potrebno milijardu kuna godišnje? I da je oporbi to najvažnija stvar i prva koja ih je - mimo želje da se smijeni ovaj ili onaj ministar - ujedinila? I da je Plenković kao glavnu reformu odlučio pošto poto ući u ratificiranje obaveze poreznih obveznika da izdvajaju milijardu kuna?

U redu. Ako je već tako nužno da Bernardić i Mrak Taritaš provociraju Markićku, a Plenković mirnije pusti Junckeru da ga štipka - neka se i ratificira. Neka se uči djecu da nisu ni muško ni žensko nego da će odlučiti kad narastu. Ali daj im 50 milijuna. Radi Borić i Sanji Sarnavki će i to biti dosta da odu na neku konvenciju u inozemstvo laprdati o plimi fašizma u Hrvatskoj, ali daj ostalo uloži u nasipe, makar jedne godine.
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Offline Gago8

• Hero Member
  • HE's big and he's fuckin'ard SG8
« Odgovori #934 : Ožujak 19, 2018, 19:35 »
Samo nam se kosti bacaju , jer smo setenja rekla bi moja baba
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m50oaoGow11qbkyo1o1_500.gif

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #935 : Ožujak 19, 2018, 19:45 »
@Laslo

(click to show/hide)
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #936 : Ožujak 19, 2018, 19:48 »
Samo nam se kosti bacaju , jer smo setenja rekla bi moja baba

Milijardu kuna je definitivno kost koju bih i sam rado oglodao.

Ovo ipak nije kao priča hoće li ZDS biti zabranjen u Jasenovcu, a dopušten u Novskoj ili petokraka biti dopuštena ako je nosi netko stariji od 70, a zabranjena ako je na kapu stavim ja. Pa da smo Švicarska mislim da nije samo tako se obvezati nekomu do bog-te-pitaj-kad plaćati milijardu kuna, a da će ocjenu o tome kako ih trošiš davati neko tijelo čiji članovi moraju guglati Hrvatsku da vide jesmo li bili dio Sovjetskog Saveza, Čehoslovačke ili Jugoslavije.

Offline Gago8

• Hero Member
« Odgovori #937 : Ožujak 19, 2018, 20:40 »
Normalno da nije pa i 50 mil je puno,bolje da ulože  te pare u obrazovanje,ali mi se uvik moramo dokazivati nekome,a da nema sporta nitko nebi zna za nas. Skoro nitko...
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #938 : Ožujak 19, 2018, 20:59 »
Svi propusti, kompletna korupcija i stanje u društvu je ogledalo komunističkog, udbaškog nasljeđa kojima je opterećena vladajuća "kasta" hrvatskog društva koja se prenijela iz sustava do svakog pojedinca. To je virus kojim je inficirano tkivo našeg društva i bojim se kako ćemo ga se sami moći otarasiti.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #939 : Ožujak 19, 2018, 21:37 »
A ono, moguće i da smo govna :neznam
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline Gago8

• Hero Member
« Odgovori #940 : Ožujak 19, 2018, 21:37 »
To je sigurno  :lud

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #941 : Ožujak 20, 2018, 09:44 »
ako netko misli da su trenutni zakoni o sprecavanju nasilja nad zenama dovoljni, nek se malo zapita. novi zakon je nuznost, bez obzira kako se on zvao

isto tako, ne znam dovoljno o tim rodovima ali ako se netko rodi s pizdom i pimpekom istodobno, jebi ga, it je. to sto su pred 50 godina takvu djecu vjerojatno bacali u vatru nam ne daje pravo da se danas tako ponasamo. nikako nisam za to da se netko proglasava 'neodredjenim' po svojoj volji, al jebemu sve - ako imas pizdu si zena, ako imas pimpek si musko a ako imas jedno i drugo nisi nista od toga. zar zaista u 21. stoljecu moramo radit drame oko toga hoce li nekome u putovnici pisat gender: both? na kraju krajeva, fer je prema tim ljudima jer zaista nisu ni musko ni zensko

milijardu kuna godisnje? zaista zvuci puno i ne znam kamo se taj novac planira proslijediti. ali ako se planira proslijediti na zastitu zena apsolutno to podrzavam jer smo seljacko, primitivno i nazadno drustvo u zemlji u kojoj kad tip prebije zenu u zajednickom stanu ona ima izbor otic na ulicu il se vratit po drugu turu batina. pa jebo me pas, pristao bi da izdvajamo 10 milijardi eura ako bi se za taj novac izgradilo neko rezaliste ruku za neobrazovane seljacine kojima narastu muda cim vide nekog fizicki slabijeg ispred sebe
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #942 : Ožujak 20, 2018, 12:23 »
ako netko misli da su trenutni zakoni o sprecavanju nasilja nad zenama dovoljni, nek se malo zapita. novi zakon je nuznost, bez obzira kako se on zvao

Sve zainteresirane strane navode kako se Istanbulskom konvencijom ne uvodi ništa čega već nema u našim zakonima.

Novine su jedino predavanje kontrole GREVIO-u i obveza države (čitaj poreznih obveznika, čitaj: proizvodnog sektora koji je ionako preopterećen) da to financira - bez prava na sudjelovanje u izboru toga što će se i kako financirati.

Također, pitanje nije postojanja zakona, nego provođenja. Od kad smo krenuli "europskim" putem, namijenjali smo se zakona i ispralogađavali, pa se opet malo što mijenja. Ne vidim zbog čega bi se pukom ratifikacijom te konvencije - koja očigledno i nije nakanjena samo za sprečavanje nasilja nad ženama - išta po tom pitanju (provođenja!) promijenilo. Uostalom, BiH je ratificirala konvenciju. Baš me zanima koliko se i kako ona primjenjuje u Gornjoj Maoči.

S druge strane, kako mene najviše bode tih milijardu kuna, stavi se u poziciju npr. Zorana Pusića. On je inače zaposlen kao docent na jednom fakultetu i to mu je formalno zaposlenje.

Ovdje je popis njegovih znanstvenih radova. Drugim riječima, on već 28 godina parazitira na tome da kao nekakav NGO-sektor popuje o tome kakvo je naše društvo. Čisto racionalno, zbog čega bi on ikada rekao da je neka situacija (od fašizma do nasilja nad ženama) riješena?

Citat:
isto tako, ne znam dovoljno o tim rodovima ali ako se netko rodi s pizdom i pimpekom istodobno, jebi ga, it je. to sto su pred 50 godina takvu djecu vjerojatno bacali u vatru nam ne daje pravo da se danas tako ponasamo. nikako nisam za to da se netko proglasava 'neodredjenim' po svojoj volji, al jebemu sve - ako imas pizdu si zena, ako imas pimpek si musko a ako imas jedno i drugo nisi nista od toga. zar zaista u 21. stoljecu moramo radit drame oko toga hoce li nekome u putovnici pisat gender: both? na kraju krajeva, fer je prema tim ljudima jer zaista nisu ni musko ni zensko

Ne bih ulazio sad u cjepidlačenja oko toga koji su krajnji ciljevi IK i otvara li se njome put da se i ja proglasim 12-godišnjom djevojčicom pa idem u dječje WC-e ili 45-godišnjom crnkinjom majkom osmero djece i žrtvom institucionalnog raszima. Znam samo da se ta famozna kategorija X/it/3rd gender na koju aludiraš, a koja postoji u zakonodavstvima nekih zemalja ne odnosi na hermafrodite. I ne, nisu ih bacali u vatru. Jedan naš filozof i pjesnik, tebi - kako si radio u novinama - možda i poznat, je rođen kao hermafrodit. Kako je vidljivo, živ je i zdrav.

Citat:
milijardu kuna godisnje? zaista zvuci puno i ne znam kamo se taj novac planira proslijediti. ali ako se planira proslijediti na zastitu zena apsolutno to podrzavam jer smo seljacko, primitivno i nazadno drustvo u zemlji u kojoj kad tip prebije zenu u zajednickom stanu ona ima izbor otic na ulicu il se vratit po drugu turu batina. pa jebo me pas, pristao bi da izdvajamo 10 milijardi eura ako bi se za taj novac izgradilo neko rezaliste ruku za neobrazovane seljacine kojima narastu muda cim vide nekog fizicki slabijeg ispred sebe

Kao prvo, blesavo je da u dokumentu koji jako naglašava rodnu ravnopravnost dominira narativ prema kojemu su muškarci isključivo stvarni ili potencijalni nasilnici, a žene isključive ili potencijalne žrtve.

Kao drugo, ako je samo do izdvajanja novaca za sigurne kuće, nadoknadu štete ili općenito financijsku pomoć žrtvama - zbog čega se Vlada - a svi koji napadaju da se IK ratificira što prije to prešućuju!!! - sprema uvesti ogradu, ne od rodne ideologije (jer se to prema samoj Konvenciji ne smije), nego će uskratiti - nadoknadu žrtvama!!!!! (S čim očito ni same autorice Konvencije nemaju problema!)

Samo je to prilično snažan indikator da će tih milijardu kuna najmanje vidjeti žene koje nisu Rada Borić, Sanja Sarnavka ili koja već članica ove ili one udruge.

Kao treće - ako je samo do svega što sam spomenuo u drugoj točci, zašto to Vlada (ova ili bilo koja druga) ne bi mogla napraviti sama? Čemu je potrebna IK. Ako su HDZ-ovci, kako pišeš "seljacko, primitivno i nazadno drustvo" pa im je stalo do toga da se žene mlati, doći će nam na vlast opet SDP ili neka druga "napredna i prepuna ljubavi opcija" pa valjda može sama izdvojiti te novce bez da nas nadgleda neki GREVIO?

---

Ne treba biti genije za zaključiti kako će se odviti situacija nakon ratificiranja.

Nabujat će more kojekakvih udruga koje će prikupljati sredstva i potom ići u priče o prevenciji nasilja, a najbolja je prevencija edukacija. To znači da će se tiskati brošure, knjižice i sl. koje će onda škole, knjižnice i ministarstva biti obvezni otkupljivati po sumanutim cijenama. Dok ti u sudstvu sude sutkinje poput Maje Šupe - pojave kao Tomašević ili Lalovac će se ponavljati i dalje. A da ne ostanu bez pipe - te će udruge neprestano ponavljati kako je nasilje u porastu ili kako su veliki otpori fašistoidnih snaga i kako treba uložiti dodatna sredstva i energiju da bi se problem savladao. Na kraju ćemo i doći do 10 milijardi koje spominješ.

No, valjda je to cijena toga da bi se neki osjećali kako su jako napredni i da žive u 21. st. S tim da se ne smijemo zavaravati. Nisu se ni Brexit, ni Trumo, ni Bepe Grillo, ni FPÖ, a o Orbanu i Kaczynskom da ne govorim dogodili zato što su Englezi, Amerikanci, Talijani, Austrijanci, Mađari ili Poljaci - fašisti. Kako su napredniji od nas, ranije su prozreli likove poput Plenkovića i drugih prodavača magle.

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #943 : Ožujak 20, 2018, 13:15 »
Najveci problem hrvatskog drustva je taj kmetovski, luzerski, podanicki i ulizivacki mentalitet, uz kompleks manje vrijednosti. Kad se toga rijese za nekih 500 godina, mozda napokon drustvo ozdravi. To je puno veci problem od krkanluka kojeg definitivno ima na pretek.

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #944 : Ožujak 21, 2018, 12:59 »
ma za zaštitu sam žena i onih koji se ne mogu braniti. no jebemu mater kao da ova država nema bitnijih problema. trenutno me boli k***c oko istanbulske i smatram da su i političari budale. tj nisu, pametni su jer time stoki skreću pažnju s gorućih problema. ajmo mi prvo riješiti problem odlazaka mladih, riješiti problem sve većeg jaza između nižeg i višeg staleža, trenutno ni nemamo srednjeg staleža. želimo obnoviti vozni park dok pola građanstva si nemre priuštit ni polovni, a kamoli novi auto. riješit problem poplava, održavati kanale i nasipe, a ne svake godine glumiti šerife i paradirati i postavljati jebene zečje nasipe. sudstvo nam je u banani, barem što se tiče malog čovjeka. sport nam je na na klimavim granama, oćeš od nogometa do kuglanja, ništa se ne ulaže. evo čitam da su ovi za jakova faka dobili 60tis eura na ruke da ga puste slovencima. i to je vsoa znala i nikome ništa. boli me k trenutno za istanbulsku dok god ima većih problema koji se moraju riješiti.
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "