Autor Tema: Spammara (opet gluposti... naravno)  (Posjeta: 69872 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline lfcmostar

• Hero Member
    • Zrinjski info
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #900 : Ožujak 01, 2018, 19:11 »
Tarik  :D

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #901 : Ožujak 01, 2018, 19:23 »
Najjace mi je kad ovako lovcu ostane 15 sekundi za pet pitanja, pa od tih pet barem tri dobije na koje bi odgovor znao i prosjecni desetogodisnjak.

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #902 : Ožujak 01, 2018, 19:44 »
Hvala ekipa.

Najjace mi je kad ovako lovcu ostane 15 sekundi za pet pitanja, pa od tih pet barem tri dobije na koje bi odgovor znao i prosjecni desetogodisnjak.

Sve stoji, ali baš sam ja zaribao i nitko drugi. Da tako zabrijem na 21. stoljeće, a još govorim 20. Mislim da bi taman Sušić bio dovoljan.

Također, možda su mi mogli priznati i onu Paladu, a ne baš drviti na paladiju.

Steta, falilo 5 sekundi. Kakav bola Dzeko :D
Ma ja se nadao pijanci. Umalo... :D

Doktore možemo i popiti, makar kavu posrkati, kad si u Zagrebu, makar na proputovanju u Varaždin.

:kuler

koji je laslo  :p

Onaj što ne zna uši oprati.  :p

Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Offline lfcmostar

• Hero Member
    • Zrinjski info
« Odgovori #903 : Ožujak 01, 2018, 19:52 »

Doktore možemo i popiti, makar kavu posrkati, kad si u Zagrebu, makar na proputovanju u Varaždin.

Vazi.
Ako budes i ti ovamo opet, javi.

Bice Potjera :)

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #904 : Ožujak 01, 2018, 20:04 »
Laslo, jel ti to bilo prvi puta na Potjeri? Čitao sam negdje da si bio i prije na nekom HRT kvizu (mislim da je u pitanju bio "Sve u 7"). Kad planiraš opet biti pod svjetlima reflektora?  :kuler
Ja sam bio prošlo proljeće, nisam prošao u završnu na višoj ponudi, a nakon prvog nastupa se ima automatski ulaz u neko snimanje samo se treba javiti.
Čestitam na prolasku u završnu i umalo pobjedi!
Give a man a fish and feed him for a day. Don't teach a man to fish...and feed yourself. He's a grown man. And fishing's not that hard.

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #905 : Ožujak 01, 2018, 20:28 »
Laslo, jel ti to bilo prvi puta na Potjeri? Čitao sam negdje da si bio i prije na nekom HRT kvizu (mislim da je u pitanju bio "Sve u 7"). Kad planiraš opet biti pod svjetlima reflektora?  :kuler
Ja sam bio prošlo proljeće, nisam prošao u završnu na višoj ponudi, a nakon prvog nastupa se ima automatski ulaz u neko snimanje samo se treba javiti.
Čestitam na prolasku u završnu i umalo pobjedi!

Na "Potjeri" prvi puta, a bio sam na "Sve u 7", "1 protiv 100" i "Milijunašu".

Pa rečeno nam je da se ponovno prijavimo nakon tri mjeseca. Sad hoću li, neću li, jer je to već kraj petog mjeseca, pa ide ljetna shema itd. itd. Vidjet će se.

Kad ti opet ideš?

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #906 : Ožujak 02, 2018, 10:25 »
Sve stoji, ali baš sam ja zaribao i nitko drugi. Da tako zabrijem na 21. stoljeće, a još govorim 20. Mislim da bi taman Sušić bio dovoljan.

Također, možda su mi mogli priznati i onu Paladu, a ne baš drviti na paladiju.

Odigrao si odlicno. Gledam Potjeru u prosjeku jednom tjedno i nisam vodio nikakvu statistiku, ali mi se Kreso cini daleko najbolji lovac. Poslije njega mozda onaj Vukorepa, a protiv Kotige i Morane je nekako najlakse igrati.

Kakva je uopca procedora, tj. kakve su provjere znanja prije nastupa? To me je uvijek zanimalo, nerijetko ulete neki koji bas pojma nemaju.  :D

Offline StevieG

• Hero Member
Odg: Odg: Engleska premier liga 2017/18
« Odgovori #907 : Ožujak 02, 2018, 10:40 »
Znači ako ne svršavam ako pobjedimo jebeni West Ham , Spartak i sl. nisam navijač? 

Jebemu boga koga smo pobjedili u Lp da imate pravo pričat o ozbiljnom rezultatu što usput 1/4 finale nije , da ovaj rezultat protiv Porta ima težinu to sam već naveo ali preko njih se ne dolazi do ozbiljnih stvari, znači nisam navijač ako ne izjavim "Liverpool je najači", "stižemo City do kraja sezone","ostali su govno"....

Možda ja imam puno veći respekt prema našim rivalima nego vi ali ako baš želite da objasnim svoje mišljenje i da ne pomislite da samo serem - bolje su posložene momčadi sa puno boljom obranom , golmanima i sposobnošću izvlačenja rezultata kada igraju usrano ,i taktički bolji treneri, naša prednost je puno ubojitiji i brži napad ,

I sad nek neko navede suprotno i dokaže da serem , i ne bojim se nikakve oklade sa bilo kim...

Uz barcelonu i tottenham smo neporaženi u ligi prvaka. Treći smo u prvenstvu i na 2 boda od drugog mjesta, od top 6 ekipa, negativan skor imamo jedino protiv Tottenhama, u zadnjih 24 utakmice, izgubili smo 2, u cijelom prvenstvu 3 (manje od svih top 6 ekipa osim Citya). Srao si po Liverpoolu zbog utakmica protiv "jadne" Seville, a United sa boljom taktikom i ne znam čime sve ne je izgledao kao Dinamo protiv njih. Sretni su sa 0-0, nisu ni prismrdili golu. Četvrtfinale lige prvaka nije neki rezultat? Na taj proljv ti nemam što reć. 8 najboljih u europi je nikakav rezultat? Pa ti u ničemu nisi ni među 8 najboljih u razredu. Jebe mi se kakav si navijač, to su "moj tata je jači" rasprave. Seronja si dokazano jer mjesecima ne iznosiš ništa osim "oni su bolji", "mi smo nikakvi", kad te brojke i rezultati demantiraju, tupiš kako su protivnici jadni. Ti da ta svoja nazovibože mjerila primjeniš na sve klubove, zaključio bi da imaš Barcelonu i City, a ostalo da su govna.
Leif Sundell
Aleksandar Đorđević
Temuri Ketsbaia
Lillian Thuram
Siniša Mihajlović
Aleš Pajovič
Fritz Stuchlik
Luigi Lamonica
Terje Hauge
Semih Senturk
Dušan Kecman
Ricardo Quaresma...

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #908 : Ožujak 02, 2018, 11:06 »

Kakva je uopca procedora, tj. kakve su provjere znanja prije nastupa? To me je uvijek zanimalo, nerijetko ulete neki koji bas pojma nemaju.  :D
Ništa posebno. Imaš neki upitnik od 15-ak pitanja s ponuđenim a-b-c odgovorima i to ti je to.

A ovo oko "neznalica", čuj recimo ova ženska što je bila s nama je baš rekla kako nikad nije bila na kvizu, ali da se prijavila kad vidi tko sve diže novce. Sad, nije da se hvalim, ali da je uspjela doći u završnu potjeru dobili bismo još taj jedan korak i digla bi više od 40.000 kuna.

Tako da mi je jasno zašto se i takvi prijavljuju. Slično je bilo još i na "Milijunašu" jer se svatko mogao nadati da će doći do 32.000 ako bude imao sreće s pitanjima, a sad je i HTV-u u interesu da bude što više ljudi jer ipak trebaš održavati format s četvero natjecatelja koji ide 4 dana u tjednu.

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #909 : Ožujak 02, 2018, 11:07 »

Za one koji (poput mene) nisu bili u mogućnosti gledati. :)

Svaka čast za nastup Laslo. Stvarno šteta, baš sekunda dekoncentracije ovo za Sušića, bar da ti je partner bio prisebniji i da je rekao da se ne radi o 21. st, ali eto.
« Zadnja izmjena: Ožujak 02, 2018, 11:42 -marko- »
Say what again!

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #910 : Ožujak 02, 2018, 14:55 »
Poznanik iz moje ulice prije koji tjedan isto na TV-u bio u potjeri. Njih dvojica uzeli 140 000 kn.

Online El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #911 : Ožujak 02, 2018, 15:16 »
Laslo je Rudolf ili Nemanja?

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #912 : Ožujak 02, 2018, 15:25 »
Laslo je Rudolf ili Nemanja?
ja bi reko da je Rudolf

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #913 : Ožujak 02, 2018, 15:34 »
Mislim da mu je otac simpatizirao sve njemačko, barem mi se čini da sam to čitao iz njegovih postova. Isto tako i sam Laslo se više puta prezentirao kao "njemac", barem sa avatarima na ep i sp koje koristimo na forumu.
Onda nekako nije teško prepoznati između Rudolfa i Nemanje tko bi bio. :D

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #914 : Ožujak 02, 2018, 15:51 »
Mislim da mu je otac simpatizirao sve njemačko, barem mi se čini da sam to čitao iz njegovih postova. Isto tako i sam Laslo se više puta prezentirao kao "njemac", barem sa avatarima na ep i sp koje koristimo na forumu.
Onda nekako nije teško prepoznati između Rudolfa i Nemanje tko bi bio. :D
ja sam iso gledat prve postove koje je napisao, pa kad je reko 2010. da ima 30 godina i da je profesor, nije vise bilo problema  :p