Autor Tema: Spammara (opet gluposti... naravno)  (Posjeta: 69828 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #495 : Travanj 05, 2017, 11:39 »
:super

probaj francuske konjake(ako vec nisi)Remy Martin je vrh ukusa

probao sam i remy martin i hennessy, imam doma bocu hennesyja vec pol godine i volim popit eventualno jedan kad mi je gust za tako nesto
odlicno pice ali mi je prejako za pit ga u vecim kolicinama i ne da mi ga se grijat

konjak je vrhunac alkohola, barem meni, al to popijem kad sjednem negdje popit jednu cugu prije vecere di mi netko lijepo zagrije i pripremi, kad cugam s ekipom jednostavnije je pit jack :D

Od vina vrhunska mi je žlahtina..mislim da je to rijecko vino?

s krka. prije je bilo i puno bolje, sad kupuju dosta grozda iz crne gore al meni i dalje vino po gustu
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline StevieG

• Hero Member
« Odgovori #496 : Travanj 05, 2017, 11:55 »
probao sam i remy martin i hennessy, imam doma bocu hennesyja vec pol godine i volim popit eventualno jedan kad mi je gust za tako nesto
odlicno pice ali mi je prejako za pit ga u vecim kolicinama i ne da mi ga se grijat

konjak je vrhunac alkohola, barem meni, al to popijem kad sjednem negdje popit jednu cugu prije vecere di mi netko lijepo zagrije i pripremi, kad cugam s ekipom jednostavnije je pit jack :D

s krka. prije je bilo i puno bolje, sad kupuju dosta grozda iz crne gore al meni i dalje vino po gustu

Hennessy mi definitivno nije za opijanje, gušta ga je toplog popit jednu čašu do dvije. Johnnie Red Label mi je katastrofa, nikad mi nije sjeo, Jack i Jim Beam su mi dobri, Jameson jako dobar, Famous Grouse ok, VAT 69 i Grant's isto nisu loši. Izdvojio bih Teeling Small Batch, odličan, taj whisky je odstajao u bačvama koje su prethodno imale rum

Leif Sundell
Aleksandar Đorđević
Temuri Ketsbaia
Lillian Thuram
Siniša Mihajlović
Aleš Pajovič
Fritz Stuchlik
Luigi Lamonica
Terje Hauge
Semih Senturk
Dušan Kecman
Ricardo Quaresma...

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #497 : Travanj 05, 2017, 11:55 »

Slazem se
dobar konjak je uzitak za nepce i dusu i obicno se konzumira u manjim kolicinama.

No svako pice nije za svaku priliku i bar sto se mene tice postoje odredjena nepisana pravila kojih se eto  ja osobno drzim jer mi to i tako pase.

Na primjer iza pomenute janjetine necu nikad piti jack ili konjak ili na plazi na moru u obzir dolazi samo Gin/tonic i tako bar kod mene odredjena situacija il prilika iziskuje i odredjenu kapljicu :p

Neko je gore napisao da poslje 15 cevapa u somunu odvali jogurt i vjeruj ja evo ni sad ne mogu sebi doc jer mi se povraca.
Te cevape ja mogu samo ledeno hladnim pivo zalit i nicim drugim,bas kao sto na burek ili neku drugu pitu ne ide bar meni nista drugo osim tog vec spomenutog jogurta.

Milion ljudi milion ukusa i ne vrijedi o tom :hm
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline Hyypiä

• Hero Member
« Odgovori #498 : Travanj 05, 2017, 12:04 »
Ja sam, onako, sudoper... mogu sve ulit u sebe ako je ljuta potriba  :D
U zadnje vrime san cak veliki fan rakije,al mora bit dobra...
Da usta I grlo ne gore,nego samo zeludac zagrije.
EDIT: pivo I domace vino nisu alkohol
"Remember, one night stands only last one night, but syphilis lasts a lifetime."

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #499 : Travanj 05, 2017, 12:06 »
Neko je gore napisao da poslje 15 cevapa u somunu odvali jogurt i vjeruj ja evo ni sad ne mogu sebi doc jer mi se povraca.
Te cevape ja mogu samo ledeno hladnim pivo zalit i nicim drugim,bas kao sto na burek ili neku drugu pitu ne ide bar meni nista drugo osim tog vec spomenutog jogurta.

konacno smo nasli temu di se slazemo :D :super
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline ScouseCafu

• Hero Member
« Odgovori #500 : Travanj 05, 2017, 12:08 »
Prodajem domaću šljivovicu, 18/19 gradi, 3 godine, 40kn/l.  :lol

Od kud si? Stari obožava rakiju, a znam da muku mući da nađe neku koja valja :D

Offline Slav26

• Hero Member
« Odgovori #501 : Travanj 05, 2017, 12:13 »
Od kud si? Stari obožava rakiju, a znam da muku mući da nađe neku koja valja :D

Ma šalim se s obzirom na temu rasprave.  ;)

Offline ScouseCafu

• Hero Member
« Odgovori #502 : Travanj 05, 2017, 12:15 »
Ma šalim se s obzirom na temu rasprave.  ;)

I mislio sam si, šteta  :lol

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #503 : Travanj 05, 2017, 12:18 »
konacno smo nasli temu di se slazemo :D :super
Znaci sve rjeseno
Jer poslje ovih casica slozili bi se manje vise bez problema
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #504 : Travanj 05, 2017, 12:23 »
Ja još nisam nikad jeo s ljudima ćevape (u ćevabdžinici, ne kući ili negdje gdje se roštilja) koji ih zaliju bilo čime osim jogurtom ili kiselim mlijekom. Jednostavno ništa drugo ne dolazi u obzir. Ali eto, ima nas svakakvih. :D
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #505 : Travanj 05, 2017, 14:14 »
:super

Ne smatram se nekim poznavaocem koji je pio cudesa na sve strane (cuo sam da u Japanu ima odlicnih), pijem sta mi se svida i ionako sam malo picka za neka pica, nema sanse da cu nesto na silu ako mi ne odgovara (razne rakije, vodke, stock, energetska pica - katastrofa). Najcesce pijem u izlasku/drustvu, gotovo nikad mi ne dode zelja da doma imam opcije alkohola za osobni gust. Slazem se da je Jack razvikan i da je u vecini slucajeva pice s kojim ce netko poceti jer u startu misle da je to vrh, ali nije sad ni neko sranje, nemojmo pretjerivati (jasno da ima boljih, ali nisu bas svugdje dostupni). Meni se to malo i mijenja s vremena na vrijeme. Ballantines odavno vise ne pijem, Johnnie mi je malo dosadio nakon redovnog konzumiranja, sad mi je Jameson napet. Nema svugdje istih pica, pa naletim nekad na Jim Beam, probao sam Four Roses, a doma smo prije imali veliku bocu Black & Whitea i brzo je nestala (pozitivno sjecanje!).
e tako nekako i ja. probao sam sve te viskije no ništa mi se nije svidjelo. ni jacki, ni balantines ni ono kanadsko čudo. radije popijem rakiju, južnjačku, pelin, jeger. volim popit pivo, doma uvijek imam pive i pijemo ga cura i ja. npr. lidl ima onaj neki perlenbacher u staklenci, nije nimalo loše pivo. dobar mi je pramen, pan (zlatni), weltenburger, tomislav, amstel itd. žuju nisam prije mogao pit, povraćalo mi se od nje, al sad mogu i nju :D
sad su pak svi počeli s furanjem na craftove (baš je maštruko to spomenuo) i nije sad da su ta piva bolja od drugih. sve zavisi što čovjek voli. npr st.peter crno pivo, guiness i gosser su mi fuj dok mi je tomislav i leffe super
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #506 : Travanj 05, 2017, 16:13 »
Konjaci mi nekako nikad nisu legli. Bas sam s jednim frendom komentirao kako to mozda dodje s godinama, kako puno starijih ljudi voli konjake, a mladji malo manje ipak. Probao sam Hennessy, Remy Martin i Courvoisier, ali da mogu birati uvijek bi prije izabrao neki dobar single malt ispred konjaka. Whisky mi je ipak tu broj jedan.
Od jeftinijih i komercijalnijih se moram sloziti s wwi5t, bourboni su mi malo drazi. Bourboni i irski. Jack i Jim Beam, jamesom i posebno tullamore dew su mi dosta bolji od red labela i pogotovo ballentinesa koji je sranje. Ali ako se izadje van komercijalnih i ode na malo skuplje, single maltovi su vrh.  :super
A za ljeto jer je osvjezavajuce u ogranicenim kolicinama ili ako se treba napiti da djavo i zlo probudis u sebi, tu je gin tonic. Gin & tonic, it's demonic.  :D

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #507 : Travanj 05, 2017, 17:19 »
Ako se idem unakaziti onda tekila, ako idem uživati onda skupi rum ili pastis.

Offline Hyypiä

• Hero Member
« Odgovori #508 : Travanj 05, 2017, 17:30 »
Jeste probali gin tonic sa svježim krastavcem i paprom u zrnu?
"Remember, one night stands only last one night, but syphilis lasts a lifetime."

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #509 : Travanj 05, 2017, 17:35 »
ako nesto mrzim od alkohola onda je to Pelin... odvratan okus, mrzim to mentolno sranje...