Autor Tema: Spammara (opet gluposti... naravno)  (Posjeta: 69859 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline devil2

• Hero Member
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #375 : Veljača 25, 2017, 11:25 »
Za korisnike Iskona.
 Daju na probu tri miseca HBO pemium paket besplatno. U to ulazi i HBO to go.

Tako i kod nas daju, ali ako ga ne zelis kasnije placati pazi da ga na vrijeme odjavis jer ce ti automatski produziti na dvije godine. Tako je barem kod nas, možda je u RH bolje regulirano.  :D

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #376 : Veljača 25, 2017, 11:34 »
Jel imate za preporučiti neki program ili app za učenje stranih jezika, trebalo bi mi za engleski (ali ne početnički, već malo dublje) ?! Hvala :)

Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline Hyypiä

• Hero Member
« Odgovori #377 : Veljača 25, 2017, 11:38 »
Tako i kod nas daju, ali ako ga ne zelis kasnije placati pazi da ga na vrijeme odjavis jer ce ti automatski produziti na dvije godine. Tako je barem kod nas, možda je u RH bolje regulirano.  :D

Zalipija san po kući papire na kojima piše da ga otkažen do 20.5.. :D
 Ako ga ne otkažeš automatski ti ga produže do kraja ugovora
"Remember, one night stands only last one night, but syphilis lasts a lifetime."

Offline Brna

• Hero Member
« Odgovori #378 : Veljača 25, 2017, 12:44 »
Jel imate za preporučiti neki program ili app za učenje stranih jezika, trebalo bi mi za engleski (ali ne početnički, već malo dublje) ?! Hvala :)
Probaj Duolingo (App ili na desktopu). Nije nešto prekompleksno, ali mislim da može pomoći.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #379 : Ožujak 05, 2017, 17:15 »
Koliko se otprilike placa autoskola,mislim koliko se odmah treba dati?

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #380 : Ožujak 05, 2017, 17:23 »
Mozes na rate, sveukupno dode oko 7 ili 8 tisuca. Ovisi i koja je autoskola, neke su skuplje neke jeftiniji, ali nije velika razlika.
« Zadnja izmjena: Ožujak 05, 2017, 17:29 MagicRat »

Online Skipper

• Hero Member
« Odgovori #381 : Ožujak 05, 2017, 17:47 »
Meni to polaganje predstavlja ogroman pritisak, baš imam osjećaj da ću biti loš vozač.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #382 : Ožujak 05, 2017, 18:08 »
Meni to polaganje predstavlja ogroman pritisak, baš imam osjećaj da ću biti loš vozač.
to svi misle, jos ako slusas druge koji polazu, pa se kurce kak super voze, shvacam od kud to dolazi. naravno da se svakome dogadjaju greske tokom vozacke skole, zato se i zove skola, samo polako. ako ce te ista oraspolozit, ja kad sam tek krenuo vozit nakon auto skole, auto mi je u prvoj veceri krepao 5-6 puta (presao sam sa dizelasa u auto skoli, na benzinca), i to mi je bio problem par puta, dok nisam skuzio kolko treba, sve ti je u praksi, samo je bitno da nakon skole nastavis dalje vozit  :super :super

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #383 : Ožujak 05, 2017, 19:05 »

Onda nemoj ni ić polagat. :neznam

Ja sam cijeli život bio uvjeren da ću biti dobar vozač, a nisam nikada vozio auto dok nisam došao na prvi sat u auto školi. Auto mi se ugasio jednom dok sam polagao, kasnije niti jednom. Siguran sam u sebe, u svoju vožnju i stvarno sam cijeli život imao neku želju položit vozački i vozit auto, i eto, to sam i napravio.

Auto škola ti je 6000 i nešto kuna. 500 kuna je liječnički, 250 je polaganje prve pomoći, mislim da je ispit iz teorije nekih 300 kuna i to je sve skupa 7000 kuna. Ako padneš nešto, onda i više :D
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #384 : Ožujak 05, 2017, 19:31 »
Nije se za hvalit, ali ja sam položio testove iz 5-ih pokušaja, vožnju i prvu pomoć iz prve.
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #385 : Ožujak 05, 2017, 19:39 »
Meni je zadnji test na vožačkom (vožnja) bilo jedno od najstresnijih iskustava. Nikad nisam bio tolko nervozan kao taj dan. Sjebeš jednu stvar i ode 100 eura. Jedan lega taj dan pao na ispitu (ja se iza vozio) jer mu je drugi vozač izletio na cesti i oduzeo prednost i ovaj što te ocjenjuje mu procijenio da ovaj nije dobro reagirao i srušio ga, a sve ostalo super odvezo.

Online Skipper

• Hero Member
« Odgovori #386 : Ožujak 05, 2017, 19:43 »
Obično svi polažu kad postanu punoljetni, meni je 21 godina i trebao bih ovo ljeto. Auto mi stvarno treba, sram me svako malo nekoga moliti da me odbaci do grada (što je nekih 45 minuta pjehe). Nadam se da će biti ok.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline ScouseCafu

• Hero Member
« Odgovori #387 : Ožujak 05, 2017, 19:56 »
I mene je uvijek nekako bilo strah kak cu vozit, nisam sjeo za vozacko mjesto do prvog sata voznje i evo sad vec skoro godinu i pol imam vozacku te nikakvih pizdarija nije bilo. Iskreno, vozio sam dosta lose tijekom 35 sati, ali sam polozio iz prve, kao i ispit i prvu pomoć. Pritisak instruktora me dosta mucio te mislim da sam zato grijesio na glupostima. Na polaganju sam se nekako smirio i uz par gresaka prosao. Samo se opusti, nadi dobrog instruktora i sve ce biti dobro. Nakon polaganja iz novog audi A3 sjeo u Audi 80 iz 92., osjecao sam se kao da nikad auto nisam vozio :D

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #388 : Ožujak 05, 2017, 19:57 »
Meni je zadnji test na vožačkom (vožnja) bilo jedno od najstresnijih iskustava. Nikad nisam bio tolko nervozan kao taj dan. Sjebeš jednu stvar i ode 100 eura. Jedan lega taj dan pao na ispitu (ja se iza vozio) jer mu je drugi vozač izletio na cesti i oduzeo prednost i ovaj što te ocjenjuje mu procijenio da ovaj nije dobro reagirao i srušio ga, a sve ostalo super odvezo.
yeap. tak sam i ja roknuo. na kraju iz trećeg puta položio.
prvi put sve super odvozim i sad oće da se polukružno okrenem na jednom raskrižju, gdje je dozvoljeno. uđem ja dok je zeleno, upali se crveno i ja svoju radnju moram završit jer sam unutar raskrižja. lik sa skuterom prođe kroz crveno i mene zaobilazi i ovaj me zbog toga ruši jer ja nisam procijenio da će on proć kroz crveno. drugi put normalno, trta ogromna, sve super odvozim i dođem do jednog T raskrižja. lik mi izleti s lijeve strane i userem se, blicam mu da nastavi, on blica meni. da ja sam imao prednost, i to sam rekao ali kaže zbog toga te nemogu pustit jer si se usrao (ne doslovce tak ali u tom smislu). treći put nisam nikom rekao da idem polagat. sjedem u auto, lik kaže odvezi me na gablec u pevec. ni 5 minuta vožnje i dobim vozačku.
kolega iz prve položio, na isti način ko ja svoj treći. dan danas me strah vozit s njim.
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #389 : Ožujak 05, 2017, 20:25 »
Najveci problem danas je što nije kao nekad kada je bilo muškarca sram ako ne zna vozit auto, danas jos je okej s maloljetnicima koji zive na selu pa im uvijek neko uleti da probaju provozat auto i te fore,ali problem je onima u gradu koji nemaju te mogucnosti.
Ja sam s 16 vozio prakticki do skole staru kramu koja mi je sluzila za zezanciju po lokalnim sumama, i onda mi je ta autoškola praktički bila gubljenje vremena,ali smatram da je i tih 35 sati koji su potrebni za proć premalo za osobe koji prvi put onda sjedaju u auto,a pogotovo kada kupuju GTIe s 18 godina i 35 sati iskustva.
If you are first you are first. If you are second you are nothing.