Autor Tema: Spammara (opet gluposti... naravno)  (Posjeta: 69867 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Captain Fantastic

• Hero Member
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #300 : Prosinac 20, 2016, 08:23 »
ma nije da nijemci "zive u svom svijetu" vec se oni boje reakcije svijeta ako opet malo "postroze" zakon. odmah ce ih se poceti nazivati nacistima.

btw smijesan mi je ovaj primjer stockholma gdje su desnicari zagovarali gay paradu kroz "arapske cetvrti" a onda se ljevicari pobunili protiv toga u fazonu "ej nemoj ti njih uznemiravati trebaju nam njihovi glasovi"  :lol
http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/gay-pride-kroz-muslimanske-cetvrti-je-rasizam-organizatore-treba-uhititi-983906/#axzz4TMPzxWsM
Gay Pride kroz muslimanske četvrti je rasizam, organizatore treba uhititi!  :lol

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #301 : Prosinac 20, 2016, 08:41 »
(click to show/hide)

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #302 : Prosinac 20, 2016, 08:44 »
(click to show/hide)
znaš, prije sam bio puno otvoreniji takvim stvarima, al ovakve nakaze mi idu na k više. i to što se svako uvrijedi. *****u nemreš reć da je *****, kurvi da je kurva, a nekome kažeš da je muškarac a on se uvrijedi jer je on transgender il koji k***c.
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline ringo starr

• Hero Member
« Odgovori #303 : Prosinac 20, 2016, 08:50 »
znaš, prije sam bio puno otvoreniji takvim stvarima, al ovakve nakaze mi idu na k više. i to što se svako uvrijedi. *****u nemreš reć da je *****, kurvi da je kurva, a nekome kažeš da je muškarac a on se uvrijedi jer je on transgender il koji k***c.
nebi vjerovao sta u sad-u rade, mogu ti nać video od neki dan gdje raspravljaju da se ucenici i studenti jedni drugima ne obracaju sa "he" ili "she" nego sa "ze" da se nebi netko uvrjedio  :lol

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #304 : Prosinac 20, 2016, 09:25 »
nebi vjerovao sta u sad-u rade, mogu ti nać video od neki dan gdje raspravljaju da se ucenici i studenti jedni drugima ne obracaju sa "he" ili "she" nego sa "ze" da se nebi netko uvrjedio  :lol
ispada kao da nam treba novi hitler (teška rečenica jer mnosi mnogo patnje i zločina ali kako drugačije to opisati)
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline ringo starr

• Hero Member
« Odgovori #305 : Prosinac 20, 2016, 09:42 »
(click to show/hide)

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #306 : Prosinac 20, 2016, 12:15 »

otprilike tako nekako...danas bi Alo Alo serija bila zabranjena radi Grubera i njegovog gej nagona u nacistickoj vojsci...gejevi bi se odmah pobunili... :)

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #307 : Prosinac 20, 2016, 13:11 »
Ne treba ti novi Hitler, treba ti netko tko će ih ignorirati. Sve dok su takvi ljudi koji misle da su bogom dani i da se svijet vrti oko njih predmet nečije pažnje (a zagovaraju da to budu u svakom trenu) imat ćeš takve blago rečeno "ekscentrične" primjere koji ne pomažu niti jednoj strani.

Što je šteta, jer sada, kad se svijet gospodarski oporavlja i kad je meta sa takvih nekih graničnih i meni debilnih društvenih pitanja preusmjerena na neka važnija, imaš šansu dodatno se uklopiti u društvo i osigurati sebi i pripadnicima svoje "abnormalnosti" ugodan život.

Međutim, onda ti se pojavi takav klaun/moderna feministkinja/PETA-in aktivist koji ti baca životinjske neznamnijašta po tebi i krene ti vrištati u uho da si hejter protiv ljudske vrste dok se mrtav umoran vraćaš s faksa noseći tri vreće iz Konzuma. Normalno da bi svatko popizdio, a uostalom, kome puca k... protiv čega ti prosvjeduješ dok lik kraj tebe kopa po kontenjeru a ti se griješ u jakni od 1000kn parama ćaće HOS-ovca koji te nije dovoljno volio?

E tada shvatiš da su ljudi govna, bez obzira na njihovu spolnu orijentaciju, političku orijentaciju i slično. Samo žele najbolje za sebe, evenutalno sebi slične i pri tome sjebati koliko god drugih različitih mogu.
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #308 : Prosinac 20, 2016, 13:52 »
ma kad sam pročitao da neka ženska tuži muškog što ju je napastvova, dok ju je spašavao iz mora jer se utapala, znači normalno ju čovjek odvukao iz vode i spasio a ona ga tuži. ma krepaj glupačo. idući put bi ti ja privezao cigle za noge
kao što je onaj u uae-u spasio curu od utapanja i sad je ukaljana i ćaća je se odriče. pa koji k. takve fanatizme bi rješavao s metkom
p.m. nije muško nije žensko. pa koji si k onda.ajd ak se desi genetička pogreška pa si hemafrodit, nisi kriv al ako ti sam govoriš da nisi muško il žensko pa majku ti jeb jes ti onda riba? odi pa plivaj u moru onda

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #309 : Prosinac 20, 2016, 14:05 »
Evo na sta muski u Njemackoj lice. Frizurama daju vise pozornosti od Njemica. Njemice se dosta jednostavno oblace i ne bas pretjerano stilski dobro,jednostavno nemaju ukus za modu.

Muski su u Njemackoj postali feminizarne tetke. Znaci ono moderna Bieber frizura, neke uske hlace i neka ped... majica. I takvi hodaju okolo.Na online dating siteovima Njemice puno puta naglasavaju da trebaju pravog sirovog muskarca a ne tetkicu. I te zene su usamljene, zato ih seve imigranti.
U Njemackoj gejevi imaju sva prava i to je meni ok, zivi svoj zivot i ne diraj druge...ali brate mili daj budi musko ako si musko a ne neka nakarada...

takva je i Kanada.

Bas jucer u Zg dok smo gledali tekmu vs Everton gledam okolo po kaficu i divim se nasim ljudima kako smo mi u biti dobri ljudi iako nas etiketiraju balkancima. cure su jucer bile cure a decki decki...

isprike na ovakvim glupostima ali covjek se sokira kad dodje doma i vidi normalno...a ne nenormalno kao sto je u Njemackoj ili Kanadi gdje ljudi radi viska para ne znaju sta ce od dosade...

Njemacka i Kanada su pune transvestita i treba ponekad dobro razmislit o uletu curi jer ne znas jer cura ili musko... toliko se dobro prikrivaju da su zene a ne muskarci... :)

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #310 : Prosinac 20, 2016, 14:47 »
Njemacka i Kanada su pune transvestita i treba ponekad dobro razmislit o uletu curi jer ne znas jer cura ili musko... toliko se dobro prikrivaju da su zene a ne muskarci... :)
priznaj da ti ga je skoro neki uvalio tako. ti mislio da ćeš dobit p***e kad ono skoro popušio k***c

Offline Hyypiä

• Hero Member
« Odgovori #311 : Prosinac 20, 2016, 16:01 »

Evo ovo, svit je otiša u tri krasna kurca... Mi još nismo, al ne zaostajemo puno...

Ne treba ti novi Hitler, treba ti netko tko će ih ignorirati. Sve dok su takvi ljudi koji misle da su bogom dani i da se svijet vrti oko njih predmet nečije pažnje (a zagovaraju da to budu u svakom trenu) imat ćeš takve blago rečeno "ekscentrične" primjere koji ne pomažu niti jednoj strani.

Al ja ne želim ignorirat.
Ako je njegovo/njezino pravo da bude ekscentrik, onda je i moje da stanem, upirem prstom, smijem se i rugam se debilu
"Remember, one night stands only last one night, but syphilis lasts a lifetime."

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #312 : Prosinac 20, 2016, 17:40 »
Ako je njegovo/njezino pravo da bude ekscentrik, onda je i moje da stanem, upirem prstom, smijem se i rugam se debilu

Da, samo sto s tim radis upravo ono sto oni zele.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #313 : Prosinac 20, 2016, 17:56 »
Ma istina, moja poanta je da ti takvi ljudi više prkose nego što se tako izražavaju radi nekih ideala. Dakle, fora je u tome da se tada mogu osjećati kao da su žrtva "zatucanih" ljudi, što, opet, rade jer ih vjerojatno netko nije volio dok su bili mali. Kompleks žrtve je super stvar, kad si okružen društvom koje se na takve stvari "pali".

Kažem ti, činjenica je da bih prije dao ruku u vatru kako takvo ponašanje koje bi ti radio nema mjesta u društvu, ali sad bi se vrlo vjerojatno i uključio (pa makar indirektno) baš u korist svih onih normalnih pedera, *****a, debelih, transgendera i sl. koji ne smatraju da je njihova različitost najvažnija stvar u svijetu i time ne dosađuju ljudima koje realno boli đon za takve stvari.
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline krpalfc

• Sr. Member
« Odgovori #314 : Prosinac 20, 2016, 23:16 »
Sto se tice odnosa Turske i Rusije. Turci su srusili jedan ruski vojni avion. Cijena koju su kasnije platili je previsoka. Bombaski napadi su postali svakodnevica, imaju 20ak milijuna Kurda i tempirana su bomba. Tonu u kaos to je sigurno...

nikako da nauce da se sa Rusima ne moze igrati tek tako. Napoleon i Hitler su pokusali pa znamo kako su zavrsili..
Ta Turska nije clanita Nato pakta Rusi bi ih sravnili sa zemljom...

svi koji misle da su Rusi slabi kao nekada varaju se. Vidimo to u Siriji, svojom tehnoloskom nadmoci su pomogli Assadu da porazi pobunjenike, a Ameri ko picki... gledaju i sute, znaju da ne smiju nista

Turska i USA otvoreno potpomažu "pobunjenike ili ti po novom militante" koji su ubiti teroristi. Međutim Tursko - Ruski sukob je puno dublji, Turska je od Ruskog dolaska u Siriju uvijek bila protiv njihve  intervencije jer prvo što su napravili je bombardiranje naftnih konvoja koji su se svercali naftu u Tursku, a udarac po dzepu najvise boli. Rušenje aviona je Turska reakcija na to. Međutim od onog državnog udara iz jos posve ne razjasnjenih razloga Turska okreće priču prema Rusiji. Tu bi se sad jos puno toga moglo pisati sto se ustvari dogodilo, ali necu ovom prilikom.

Pozicija Turske u svemu ovome je pazi sad IZVANREDNA.
Turska drži u šaci Europu jer ih ucijenjuje izbjeglicama, imaju ih dovoljno  :kuler. E sad 'ko poznaje tursku povijest onda mu je vjerojatno jasno kako je JEDINI Turski cilj eliminacija KURDA, njima Assad smeta (,a odnedavno i Amerika) samo zato što "štite" kurde. Turska vojska je vec jako duboko u Siriji, napadaju gradove  Al-Bab i Tadif s njima će presjeći važnu cestu M4 i sad je već očito kako je u planu presjecanje komunikacije Alepo- Raqa ako to uspiju smanjuju sanse sirijskoj vojsci da prva dođe to Raqe što ubiti znači da će ju osloboditi ili turci ili Kurdi ( ameri). "Pobunjenici" u Siriji joj uvijek daju moćan položaj za stolu s Rusijom. Budimo realni sad kad je njihova vojska u siriji nisu im toliko  potrebni   teroristi.

Sto se Amera tiče, svi zanju da je njihova intervenicja u Siriji farsa uostalom

(click to show/hide)

Uff umoraio sam se, ali bitno je znati što se događa oko nas jer ako budemo glupi kao i do sad uvijek će nam elite prodati istu priču i uvući nas u nove nepotrebne sukobe.