Autor Tema: Spammara (opet gluposti... naravno)  (Posjeta: 106683 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline devil2

• Hero Member
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #1485 : Listopad 05, 2020, 19:09 »
Policija ti nista nece pomoc, izgubit ces tri puta vise zivaca nego ovako.
Ali svakako cuvaj sve dokaze ako bas dodje do tog.
Imao sam i jos uvijek imam slicne ludjake u susjedstvu, ali su se primirili.  :hm

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1486 : Listopad 28, 2020, 00:01 »
PP za 'shogun' nije poslan jer je korisnikov inbox pun!
Never miss a good chance to shut up.

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #1487 : Listopad 31, 2020, 16:41 »
Prestao sam ga pratit onog momenta kad se poceo igrat neke velike poglavice.
Svaki komentar koji nebi sjedinio njeegovo razmisljanje je brisao. Druga stvar je kad neko vrijeda, ali kad ti neko fino obrazlozi i onda mu maknes komentar jer se ne slaze s tvojim razmisljanjem..daj ono nemoj mw jebat.

Odlucio si bit javan, viralan, uredu je da istrpis tude komentare a ne skupljat sektu istomisljenika.

S vremenom je poceo i sa preseravanjima i jednostavno mi postao odbojan. Mislim, daleko od toga da tu nema kvalitetnih videa, ali njegovo ponasanje mi je previse.

Poznam 2 ljudi koji ga znaju,također su mi rekli da čovjek voli muljati, lagano su ga razotkrili i nije mi jasno kako ovi telci kao sekta i dalje slijepo vjeruju tom čovjeku, zagovara mir ,psuje vrijeđa, zagovara Babilo nešto protiv love,uzima donacije, svoj logo je praktički kopirao od afričke ranger grupe, pa naslovnicu za knjigu, kod čovjeka je sve lažno..eh

Laganih 12 godina i 3 dana na forumu, ajmo dalje za iste pare...

Offline Emre Can

• Hero Member
  • We won it 6 times, in Madrid we won it 6 times!
« Odgovori #1488 : Listopad 31, 2020, 21:22 »
Poznam 2 ljudi koji ga znaju,također su mi rekli da čovjek voli muljati, lagano su ga razotkrili i nije mi jasno kako ovi telci kao sekta i dalje slijepo vjeruju tom čovjeku, zagovara mir ,psuje vrijeđa, zagovara Babilo nešto protiv love,uzima donacije, svoj logo je praktički kopirao od afričke ranger grupe, pa naslovnicu za knjigu, kod čovjeka je sve lažno..eh

S Badjunom sam si bio dobar neko vrijeme, skompali smo se nedugo nakon njegovog drugog gostovanja u Podcastu. Mislim da je to bila jesen 2017. Činio se ko cool lik, podržavao me oko glazbe, čak smo i planirali rap feat zajedno, bilo je čak nešto i govora o mom putu u Kolumbiju, gledali smo kak to izvest s obzirom na kolica, no otkako je otvorio YT kanal puno se promijenio...
Ne smatram ga Babiloncem jer je otvorio Patreon ili Paypal, ali ga smatram Babiloncem jer je lagao ljude i pravi se važan. Za mene je definicija 'Babilonca' čovjek koji laže, mulja, vara, zalaže se za iste ciljeve ko i vladajuća elita u RH, stalno gleda koliko ko materijalnog ima, gleda što "selo" priča, sudjeluje u tračevima i pokušava ušminkat tudje mišljenje o sebi autima, ljetovanjima, zimovanjima itd. Zadnji put smo se čuli 12. 4. ove godine. Nakon tog otpratio ja njega, otpratio on mene...nemamo više kontakt.
A Miho Topić ga je dobro spustio prije koji tjedan! :loll
1. 1977
2. 1978
3. 1981
4. 1984
5. 2005
6. 2019 (Let's talk about six, baby!)

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #1489 : Studeni 10, 2020, 18:04 »
Ekipo, da li se netko bavi investicijama od Vas? Da li ste investirali u neku od industrija?
If you are first you are first. If you are second you are nothing.