Autor Tema: Spammara (opet gluposti... naravno)  (Posjeta: 99363 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #1470 : Kolovoz 03, 2020, 21:30 »
koje nevrijeme je bilo kod mene u Umagu, par pojavica, kažu vjetar do 150km/h, već dva sata nema struje, pun k drva iskorijenilo, polomili većinu štandova na obali,... itd, itd.
u prošlosti je bilo dosta toga ali da ja pamtim ne baš ovako kao danas
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #1471 : Kolovoz 03, 2020, 23:28 »
U Americi bi vjetru davali ženska imena i zatvarali škole, vi sutra ujutro na kavu uz more. B-)
19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #1472 : Kolovoz 04, 2020, 08:42 »
Baš to, bilo par pijavica ali niti jedna nije dobila ime a danas narod po gradu, fina turistička atrakcija. Ubiti mi smo jučer imali par oluja kao predprogrm utrašnjeg praznika Oluje
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Online Gerro

• Hero Member
« Odgovori #1473 : Rujan 08, 2020, 07:07 »
Jutro momci, jel netko uzimo od vas full membership? Kakva *****ija, meni se produzuje svake godine automatski, pa juce dobio paket postom, i sav sretan da vidim sta ce da bude unutra, kad ono samo beđ 20/21, neki jebeni karton na kojem pise da smo prvaci, potpis Kloppa i šal koji je sjedio negdje godinama i usmrdio se od cekanja da ga dalje prosljede.. cak nisu ni u stanju nove kartice da naprave, vec se mozemo sluziti od sezone 19/20.. bas me razocarali.  :bljak
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #1474 : Rujan 08, 2020, 12:33 »
Isao sam raditi u Iskon, Regionali voditelj, u postupku sam dobivanja licence tj fransize za HT i A1 privatno. Kome god stagod treba od telekomunikacija tu sam na raspolaganju za sve operatere jer Vas spajam s najboljim agentima u telekomunikacijama. Trenutna ponuda neta je 159,90kn s PDV, net i tv 219,90kn s pdv. Opcije bez uo 189,90 odnosno 279,90. Fix je 5,00 odnosno 20,00kn ovisno o paketu koji Vam treba.
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1475 : Rujan 08, 2020, 14:54 »
Kod mene uskoro dolazi optika tako da se čujemo. :super
Never miss a good chance to shut up.

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #1476 : Rujan 08, 2020, 15:33 »
Može lepi
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Online Gerro

• Hero Member
« Odgovori #1477 : Rujan 26, 2020, 20:20 »
Baduna nisam od pocetka njegovog pojavljivanja mogo smisliti, neke njegove izjave i uvelicavanje necega sta ni sam on ne vjruje.. iz dana u dan sam skuzio da je tip serator, pa kao protiv babilona ovo ono, i na kraju zica ljude da mu uplacuju lovu, i dobije dron i gopro kameru, da moze snimati sebe u dungli bla bla.. vjerojatno vecina zna tko je on..

ww.youtube.com/watch?v=1gYgw3pdDRo&feature=youtu.be

jedno w je na pocetku manje, da mozete odmah kopirati link  :)

evo sad naletio i na ovo, upalio njegov kanal na YT i vidim komentari zakljucani  :lol
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Online El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #1478 : Rujan 26, 2020, 20:38 »
Prestao sam ga pratit onog momenta kad se poceo igrat neke velike poglavice.
Svaki komentar koji nebi sjedinio njeegovo razmisljanje je brisao. Druga stvar je kad neko vrijeda, ali kad ti neko fino obrazlozi i onda mu maknes komentar jer se ne slaze s tvojim razmisljanjem..daj ono nemoj mw jebat.

Odlucio si bit javan, viralan, uredu je da istrpis tude komentare a ne skupljat sektu istomisljenika.

S vremenom je poceo i sa preseravanjima i jednostavno mi postao odbojan. Mislim, daleko od toga da tu nema kvalitetnih videa, ali njegovo ponasanje mi je previse.

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #1479 : Rujan 26, 2020, 22:24 »
Meni su njegovi videi i priče iz svih Podcasta super (priče o putovanjima), ovo što govori za Babilon i te šeme me uopće ne zanimaju, gledam ga zbog prašuma i prirode.
19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1