Autor Tema: Spammara (opet gluposti... naravno)  (Posjeta: 68313 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #1275 : Lipanj 10, 2019, 22:53 »
Slazem se za studente
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1276 : Lipanj 11, 2019, 07:38 »
Moja je oklada da te dodoonn zvao. :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #1277 : Lipanj 11, 2019, 22:55 »
Da sam ja zvao vjeruj mi da nebi on samo 300 placao ;)

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #1278 : Lipanj 11, 2019, 22:57 »
To je to, pakete od 300 kuna radiš kad moraš, jebeš to :D
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1279 : Lipanj 12, 2019, 07:22 »
Da sam ja zvao vjeruj mi da nebi on samo 300 placao ;)

:lol :D :super

Meni 17.7. izlazi PROMO ugovor koji će tad biti star 2 godine u kojem imam telefon, neograničeni net i Max TV sa Max Sport Plus paketom (sve Arene i svi Sportklubi). Račun mi je svaki mjesec isti 231,15HRK. Nakon toga će mi račun biti oko 320 HRK, a to mi se ne isplati.

Kakva su vam iskustva s ostalim operaterima? Kakav je A1 s obzirom da imaju i LP i EPL? Imaju kakav super paket? Ako stvarno odem iz HT-a, moram li nešto najaviti par dana prije da mi ne šalju račune i dalje (problem koji sam imao kad sam odlazio s njihove mobilne pretplate)?

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #1280 : Lipanj 12, 2019, 08:06 »
:lol :D :super

Meni 17.7. izlazi PROMO ugovor koji će tad biti star 2 godine u kojem imam telefon, neograničeni net i Max TV sa Max Sport Plus paketom (sve Arene i svi Sportklubi). Račun mi je svaki mjesec isti 231,15HRK. Nakon toga će mi račun biti oko 320 HRK, a to mi se ne isplati.

Kakva su vam iskustva s ostalim operaterima? Kakav je A1 s obzirom da imaju i LP i EPL? Imaju kakav super paket? Ako stvarno odem iz HT-a, moram li nešto najaviti par dana prije da mi ne šalju račune i dalje (problem koji sam imao kad sam odlazio s njihove mobilne pretplate)?
Prošireni paket ti nudi 7 SK programa (sk1,2,3 u HD, 4,5,6 i SK HD), planet sport ti daje 4 ili 5 programa na kojima ces gledati samo LP (za sada nadam se, bio bi red da još nešto stave kvalitetno gore). Jedino ne znam kakve sad promo akcije imaju, meni je planet sport bio besplatan dva mjeseca, a prosireni paket na pola cijene.

Edit
Sad sam išao provjeriti, prosireni je još uvijek na pola cijene (vjerojatno godinu dana) 20kn, a planet sport je 40 kn (16 kn popusta)

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1281 : Lipanj 12, 2019, 08:13 »
Prošireni paket ti nudi 7 SK programa (sk1,2,3 u HD, 4,5,6 i SK HD), planet sport ti daje 4 ili 5 programa na kojima ces gledati samo LP (za sada nadam se, bio bi red da još nešto stave kvalitetno gore). Jedino ne znam kakve sad promo akcije imaju, meni je planet sport bio besplatan dva mjeseca, a prosireni paket na pola cijene.

Vidim da trenutno imaju akciju od 50% popusta na prvih godinu dana (Flat TEL i INT) + TV sa 120 programa. Inače je 229 HRK, ali je prvih godinu dana 114,50HRK. Imaju neki Top paket za 60HRK na mjesec u kojem su svi Planetsport i SK programi.

(114,50+60)*12=2094
(229,00+60)*12=3468

U prosjeku kroz dvije godine 231,75HRK što je ovo što plaćam i sada. Mislim da ću to uzeti.

Kakva su inače iskustva kod njih? Kakva im je usluga i služba za korisnike?

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #1282 : Lipanj 12, 2019, 08:18 »
Vidim da trenutno imaju akciju od 50% popusta na prvih godinu dana (Flat TEL i INT) + TV sa 120 programa. Inače je 229 HRK, ali je prvih godinu dana 114,50HRK. Imaju neki Top paket za 60HRK na mjesec u kojem su svi Planetsport i SK programi.

(114,50+60)*12=2094
(229,00+60)*12=3468

U prosjeku kroz dvije godine 231,75HRK što je ovo što plaćam i sada. Mislim da ću to uzeti.

Pa imao sam samo jednom problema sa internetom jer je zgrada stara i nešto je priključak zajebavao, dosli uredno po dogovoru i sredili to. To je sve što znam

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #1283 : Lipanj 12, 2019, 08:21 »
Tko ima dostupnu optiku neka si uzme Max3. 249kn preko mog kanala, Tcentri i Webshop 339kn redovna cijena.Za dodatnih 15kn (264kn) kompletni SK i Arene...

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1284 : Lipanj 12, 2019, 08:23 »
Tko ima dostupnu optiku neka si uzme Max3. 249kn preko mog kanala, Tcentri i Webshop 339kn redovna cijena.Za dodatnih 15kn (264kn) kompletni SK i Arene...

Nemam optiku. :(

Offline bobbyboi13

• Sr. Member
« Odgovori #1285 : Lipanj 12, 2019, 10:12 »
Meni ističe ugovor s a1 ovih dana, konekcija preko parice. U tih 2 jare bilo je nekih problema s ruterom i receiverom. Bili su relativno ažurni cca par dana za rješavanje problema, dečki kojima outsourcaju tehničnku na terenu su ok, jedino kaj me smetalo je kaj se svaki put izvlače na problem s tcomovom infrastrukturom kaj nemreš znat jel je il nije tak. Jednom su probali app dić račun al sam ih srezao pa su odma korigirali. Solidno sasma.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1286 : Lipanj 12, 2019, 11:21 »
Meni ističe ugovor s a1 ovih dana, konekcija preko parice. U tih 2 jare bilo je nekih problema s ruterom i receiverom. Bili su relativno ažurni cca par dana za rješavanje problema, dečki kojima outsourcaju tehničnku na terenu su ok, jedino kaj me smetalo je kaj se svaki put izvlače na problem s tcomovom infrastrukturom kaj nemreš znat jel je il nije tak. Jednom su probali app dić račun al sam ih srezao pa su odma korigirali. Solidno sasma.

Ostat ces kod njih ili?

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1287 : Lipanj 12, 2019, 11:49 »

(114,50+60)*12=2094
(229,00+60)*12=3468

Ipak ništa od ovoga. Ta promo cijena je samo na mjestima gdje je njihova infrastruktura. :(

Offline bobbyboi13

• Sr. Member
« Odgovori #1288 : Lipanj 12, 2019, 12:01 »
Ostat ces kod njih ili?

Jok. Njihova špranca kao i svih ostalih providera je da amortiziraju akcije kojima privlače nove korisnike tako da po isteku ugovora postojećim korisnicima napiče cijenu, isto kaj se tebi sad dešava. Nije tolko velka razlika kao kod tvog primjera al nedam. Frend radi u ht-u i preporučio mi je da se mijenja provider po isteku tj da se upeca akcija kod nekog drugog i tako začarani krug dok hakom to ne izregulira (kad na vrbi zasvrbi). Ja ću sad na iskon jer me ispada dost povoljnije pa će vidimo.

Offline bobbyboi13

• Sr. Member
« Odgovori #1289 : Lipanj 12, 2019, 12:04 »
Ipak ništa od ovoga. Ta promo cijena je samo na mjestima gdje je njihova infrastruktura. :(

Hahaha, koji kmetovi. Nek me doondon ispravi ako griješim al koja njihova infrastuktura? Kolko znam iznajmljuju istu od ht-a.