Autor Tema: Liverpoolova odjeća i ostali artikli  (Posjeta: 315361 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Liverpoolova odjeća i ostali artikli
« Odgovori #5370 : Kolovoz 31, 2019, 23:51 »
Ima koji naš NB dres, a da nije bio lijep? Ja se fakat ne mogu sjetiti niti jednog + svi su "custom" kad nemaju puno klijenti.

Imaju oni svoje minuse oko kvantitete dresova, ali što se tiče dizajna i kvalitete (bar ovih što sam ja kupio), tu nemam prigovora.

Kod Nikea nećemo imati probleme oko kupnje dresa, ali vjerujem da ćemo dobiti ili generička sranja di će samo promijeniti boju u odnosu na npr. Chelsea (u budućnosti) ili će napraviti katastrofu kao npr. Chelsea ove sezone (sve ispravno piše).  :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #5371 : Rujan 01, 2019, 10:55 »
Ima koji naš NB dres, a da nije bio lijep? Ja se fakat ne mogu sjetiti niti jednog + svi su "custom" kad nemaju puno klijenti.

Imaju oni svoje minuse oko kvantitete dresova, ali što se tiče dizajna i kvalitete (bar ovih što sam ja kupio), tu nemam prigovora.

Kod Nikea nećemo imati probleme oko kupnje dresa, ali vjerujem da ćemo dobiti ili generička sranja di će samo promijeniti boju u odnosu na npr. Chelsea (u budućnosti) ili će napraviti katastrofu kao npr. Chelsea ove sezone (sve ispravno piše).  :D
Za ovo se apsolutno slazem, ali istotako mi ide na zivce da si prvak Europe, a da nemozes kupit jedno sranje od dresa bilo di u drzavi.
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #5372 : Rujan 02, 2019, 15:17 »
opet nema dresova na zalihi. ovaj put treci crno zeleni. xxxl i xxl rasprodani. jebo takvu kompaniju. amateri...

Online gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #5373 : Rujan 02, 2019, 15:58 »
Jbg, rade dresove za sportaše. Šta će nekom tko nosi xxxl dres? :D

Šalim se, ali npr. Joma sudačke dresove uopće ni ne izrađuje u veličini većoj od XL.

Offline Moos

• Full Member
« Odgovori #5374 : Rujan 02, 2019, 18:40 »
Jbg, rade dresove za sportaše. Šta će nekom tko nosi xxxl dres? :D

Šalim se, ali npr. Joma sudačke dresove uopće ni ne izrađuje u veličini većoj od XL.
Kaj onda Hergotic nosi,ŠATORSKO KRILO?

Online gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #5375 : Rujan 02, 2019, 18:46 »
Kaj onda Hergotic nosi,ŠATORSKO KRILO?

Suci kojima je premala nova garnitura jominih dresova ne nose tu novu kao svi ostali suci nego vjerojatno staru.