Autor Tema: Transfer vijesti - nevezano uz LFC  (Posjeta: 259149 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
Odg: Transfer vijesti - nevezano uz LFC
« Odgovori #3600 : Kolovoz 08, 2019, 10:28 »
Po meni United odradio očajan posao. Wan Bissaka i Maguire se tek trebaju dokazat i opravdati novac. Pogba nezadovoljni u svlačionici a njima alfa i omega. Izgubili Herreru nisu nikog doveli, ostali bez Lukakua neće nikog dovest. Previše panjeva opet ostalo u ekipi Jones, Smalling, Young, Darmian itd itd. Po meni ne dovoljno dobar prijalezni rok za klub ka šta je united.
Pa zar se ne moraju svi igrači dokazati kad dodju u novi klub ? Nema ti baš smisla da je očajan posao jer se tek trebaju dokazati, nije ni VVD bio dokazan kao igrač od 75 mil.

Offline treiler

• Hero Member

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #3602 : Kolovoz 08, 2019, 10:30 »
Dybala je 99% njihov
Izvor?

Edit: sad vidim.

Po meni United odradio očajan posao. Wan Bissaka i Maguire se tek trebaju dokazat i opravdati novac. Pogba nezadovoljni u svlačionici a njima alfa i omega. Izgubili Herreru nisu nikog doveli, ostali bez Lukakua neće nikog dovest. Previše panjeva opet ostalo u ekipi Jones, Smalling, Young, Darmian itd itd. Po meni ne dovoljno dobar prijalezni rok za klub ka šta je united.
Po meni solidan posao. Zadrzali su najbolje igrace (De Gea i Pogba), pojacali obranu koja je bila kriminal i lagano se krenuli rijesavat ovih viskova koji ti ne odgovaraju. Po meni oni sad mogu slozit solidnih 11, imaju jos puno posla, al ne mogu rec da su nesto pretjerano zakazali ovaj rok.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #3603 : Kolovoz 08, 2019, 10:54 »
As things stand Spurs are unlikely to do a right back deal. Faith in Foyth & Walker-Peters. Dier has played there in the past. Aurier could yet depart to a foreign club before the end of the month #thfc #deadlineday

Eto a vi kukate za nase bekove. Uskocit ce Milner. Uskocit ce Dier. Uskocit ce netko, imamo igraca, naci ce se netko za beka odigrat  :D

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #3604 : Kolovoz 08, 2019, 11:12 »
Ndombele, Lo Celso, Sessegnon and Dybala

jeben su posao napravili

Jbt kakav posao!!  :O
YNWA!!

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #3605 : Kolovoz 08, 2019, 11:51 »
Jel samo meni Arsenal izgleda klimavo ili? Super, imaju brz i dinamičan napad ali ostatak me podsjeća na onaj meme o nama s autom, Ferrari naprijed a ozad...

Offline treiler

• Hero Member

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #3607 : Kolovoz 08, 2019, 13:27 »
Ima li to di službeno da je tottenham doveo ove igrače. Dam se kladit da će eventualno Sessegnon doć do 18 h danas.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #3608 : Kolovoz 08, 2019, 13:35 »
Ima li to di službeno da je tottenham doveo ove igrače. Dam se kladit da će eventualno Sessegnon doć do 18 h danas.
Ma rijesit ce Lo Celsa i Sessegnona, dva relativno jednostavna posla. Navodno se Juve povukao iz posla s Dybalom i ovi se lagano okrenuli od toga.

Solidan posao Tottenhama ovog ljeta AKO ostane Eriksen, ako slucajno ode onda bi rekao da su vjerojatno i slabiji nego prosle godine.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #3609 : Kolovoz 08, 2019, 13:53 »
As things stand Spurs are unlikely to do a right back deal. Faith in Foyth & Walker-Peters. Dier has played there in the past. Aurier could yet depart to a foreign club before the end of the month #thfc #deadlineday

Eto a vi kukate za nase bekove. Uskocit ce Milner. Uskocit ce Dier. Uskocit ce netko, imamo igraca, naci ce se netko za beka odigrat  :D

A ono, lakše je s desnim bekom jer tu možeš računati na kakvog veznjaka, stopera. U nas to mogu pokrpati Gomez, Henderson, Chamberlain, Fabinho. Problem je kad nemaš drugog ljevonogog braniča ni veznjaka. Doslovno.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Online Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #3610 : Kolovoz 08, 2019, 13:58 »
Lo Celso ide za 60ak milijuna eura, ne bih rekao da je jednostavan posao s obzirom da su se cijelo ljeto povezivali s njim i dolazili par puta s ponudom koja je bila odbijena.

Ndombelea su isto vrhunski odmah zapakirali, za njega bi se vjerojatno pola Europe otimalo.

Odlicno su se pojacali, nisu ni trebali previse, doveli 3 odlicna graca i vrhunska talenta, a nisu izgubili nikoga. Vrhunski rok za njih, po meni najbolji od svih engleskih klubova.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #3611 : Kolovoz 08, 2019, 14:02 »
A ono, lakše je s desnim bekom jer tu možeš računati na kakvog veznjaka, stopera. U nas to mogu pokrpati Gomez, Henderson, Chamberlain, Fabinho. Problem je kad nemaš drugog ljevonogog braniča ni veznjaka. Doslovno.
Kako nemas? Shaqiri bi vec mogao pocet razmisljat o promjeni pozicije :D

Uostalom ko kaze da moras bit ljevak za to odigrat? Azpi je godinama dominirao tamo, ako si dovoljno igracki inteligentan mos to odigrat. Bude Keita pokrio to dok je Mili desno :kuler

Lo Celso ide za 60ak milijuna eura, ne bih rekao da je jednostavan posao s obzirom da su se cijelo ljeto povezivali s njim i dolazili par puta s ponudom koja je bila odbijena.

Ndombelea su isto vrhunski odmah zapakirali, za njega bi se vjerojatno pola Europe otimalo.

Odlicno su se pojacali, nisu ni trebali previse, doveli 3 odlicna graca i vrhunska talenta, a nisu izgubili nikoga. Vrhunski rok za njih, po meni najbolji od svih engleskih klubova.
Ma mislim jednostavan iz pozicije da nit je on netko ko ce te previse zajebavat zbog place jer dolazi s puno nize, niti nekakvih prava kao sto je recimo Dybala a opet Betis ima cijelo ljeto spremnu zamjenu i samo se cekao kraj roka da se to rijesi, nikad nije bilo upitno da ce ga prodat a nije bilo ni previse konkurencije. Velik posao financijaki ali puno jednostavniji od nekakvog Coutinha, Dybale, Dembelea ili tako necega.

Izgubili su Trippiera a jos treba vidjet sta ce bit s Eriksenom. Dok ne vidim sto ce s njim ne mogu rec kakav im je rok.

Offline Bobby

• Hero Member
« Odgovori #3612 : Kolovoz 08, 2019, 14:07 »
Pričekajmo da bude službeno za Lo Celsa i Sessegnona, nikad se ne zna s Levyjem. Mislim da im je Ndombele dobro pojačanje i da će se snaći u ligi. Ako im ode Eriksen, nije to toliko bolja ekipa od prošle godine kad su bili 20-ak bodova iza nas. Isto tako gube dubinu odlaskom Trippiera, Auriera i vjerojatno Wanyame.

City je napravio odličan posao s Rodrijem i Cancelom, ali uz ozljedu Sanea bi mogli biti lošiji nego lani. Uz to su izgubili Kompanyja, a D.Silva i Fernandinho su još godinu stariji. United nam se neće približiti još barem 3-4 prijelazna roka, Chelsea također, a oboje imaju prosječne trenere. Arsenal dobro radi i mislim da će biti ta 4. ekipa u ligi.

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #3613 : Kolovoz 08, 2019, 14:21 »
Jel samo meni Arsenal izgleda klimavo ili? Super, imaju brz i dinamičan napad ali ostatak me podsjeća na onaj meme o nama s autom, Ferrari naprijed a ozad...
Pa eto doće im Luiz i onaj iz Celtica, čijenmi se sad kao bolja ekipa od MUTD i Chelsea

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #3614 : Kolovoz 08, 2019, 16:38 »
https://twitter.com/honigstein/status/1159470363912392705

Cini se da nista od transfera u bayern.