Anketa

Higuain u Lfc?

Da
31 (81.6%)
Ne
7 (18.4%)

Ukupno Glasova: 37

Glasanje završeno: Lipanj 02, 2016, 23:35

Autor Tema: Ljetni transferi 2016 - spammara  (Posjeta: 203814 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Ljetni transferi 2016 - spammara
« Odgovori #2775 : Srpanj 18, 2016, 00:21 »
Who is Ragnar Klavan? All you need to know about Liverpool's latest signing

Btw, ovo s Wijnaldumom mi nikako nije jasno. Eventualno ako se prebacimo na 433, ali i tada pola toga nije jasno. :)
« Zadnja izmjena: Srpanj 18, 2016, 00:33 gento »
Never miss a good chance to shut up.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #2776 : Srpanj 18, 2016, 08:23 »
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #2777 : Srpanj 18, 2016, 08:49 »
Valjda neka losa fora ovo s Klavanom ili kako vec se zove..

Ozbiljno?

Meni ovo izgleda kao jasno ciljana kupnja.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #2778 : Srpanj 18, 2016, 08:54 »
Ozbiljno?

Meni ovo izgleda kao jasno ciljana kupnja.

Neznam sto nam on garantira kao 4.-5.ti stoper. Naigrat ce se ko i Caulker samo sto ovog moramo platiti 4M.. Radje bi to krpao sa Lucasom ako dotle dodje, to je par tekmi sezone..
YNWA!!

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #2779 : Srpanj 18, 2016, 08:59 »
Ja to ne bi nikako krpao s Lucasom, uostalom trenutno za Arsenal imamo samo 2 stopera (Wisdoma ne racunam, Ilori je na OI, Sakho i Gomez ozljede).

Radije ne bi nikako gledao Lucasa a ako vec moram onda nek bude osigurac u vezi kad nas pokose ozljede.
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline Mastodont

• Hero Member
« Odgovori #2780 : Srpanj 18, 2016, 08:59 »
Neznam sto nam on garantira kao 4.-5.ti stoper. Naigrat ce se ko i Caulker samo sto ovog moramo platiti 4M.. Radje bi to krpao sa Lucasom ako dotle dodje, to je par tekmi sezone..

Raditi ce slične stvari koje je radio Kolo pretpostavljam.

Radi se o igraču s dosta iskustva, sudeci po ovako brzoj Kloppovoj reaakciji rekao bi da zna sta kupuje, da ga je gledao cetiri pet sezona u Bundesligi i da je procjenio da mu je super opcija kao back up. isto tako cijena je vise nego prihvatljiva.

Offline shogun

• Hero Member
« Odgovori #2781 : Srpanj 18, 2016, 09:14 »
Da ima 22-27 god bi razumio al za tridestogodisnjaka anonimca tolke pare davati da bude backup...hm

Offline Mastodont

• Hero Member
« Odgovori #2782 : Srpanj 18, 2016, 09:17 »
Da ima 22-27 god bi razumio al za tridestogodisnjaka anonimca tolke pare davati da bude backup...hm

Da ima toliko godina ne bi bio ni uziman da ti iskustvom bude back up back upu.
Molim lijepo, sta 4 miljke funti znaci na danasnjoj engleskoj trznici? mozda ti znas vise, meni to izgleda kao da ja moram kceri dati pet kuna za zvake.

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #2783 : Srpanj 18, 2016, 09:20 »

A gle, 4M nit je kikiriki nit je velika svota. Ali vjerojatno računaju da će mu dati plaću od 35K, pa im je to ok financijski.

Za mene je ovo čak i razuman potez. Luzera Škrtela nikako ne smijemo imati u obrani, Toure koliko god da je karakter i ok branič kad može fizički, godine su ga sustigle a finale EL i kult ličnosti oko njega nam je malo zamazao oči... Wisdom je šrot, na Ilorija se ne možeš pouzdati radi ozljeda (eh te ozljede... bio bi on duplo vrijedniji danas da nije od stakla), Sakho godišnje pribere 2 ozljedice radi kojih ga nema u prosjeku 12 utakmica godišnje... treba nam pouzdan backup, a tko zna, ovaj Ragnar možda to i je.
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline shogun

• Hero Member
« Odgovori #2784 : Srpanj 18, 2016, 09:25 »
Samo sta neznamo nista o njemu niti kako ce se uklopiti u pl a dajemo tolku lovu koju kasnije ni desetinu necemo moc vratit.a kolko puta smo zbog tih sitnih 4m ili slicno odustajali od nekih transfera jer se trazilo tolko vise.ma dobro nebitno ja za tako stare anonimce nebi davao tolko lovu.bio sam i protiv caulkera i za wisdoma radje nego njega pa vidimo kako je to zavrsilo.ovo mi ne lici na bolje.a caulker je i imao poveceg pl iskustva

Offline Hyypiä

• Hero Member
« Odgovori #2785 : Srpanj 18, 2016, 09:50 »
Samo sta neznamo nista o njemu niti kako ce se uklopiti u pl a dajemo tolku lovu koju kasnije ni desetinu necemo moc vratit.a kolko puta smo zbog tih sitnih 4m ili slicno odustajali od nekih transfera jer se trazilo tolko vise.ma dobro nebitno ja za tako stare anonimce nebi davao tolko lovu.bio sam i protiv caulkera i za wisdoma radje nego njega pa vidimo kako je to zavrsilo.ovo mi ne lici na bolje.a caulker je i imao poveceg pl iskustva

Najbolje da tebe svaki put nazove i pita: "Shogi, znas li ovoga?"
Triba mu back up, godinama je radio u toj Bundesligi pa daj malo vjere u to da je dovea covika za nekoliko utakmica u kojima ce tribat rupe krpat...
4 milijuna je puno novaca, al u danasnjem nogometu je to Snjeguljica i čunga-lunga
"Remember, one night stands only last one night, but syphilis lasts a lifetime."

Offline shogun

• Hero Member
« Odgovori #2786 : Srpanj 18, 2016, 09:55 »
Najbolje da tebe svaki put nazove i pita: "Shogi, znas li ovoga?"
Triba mu back up, godinama je radio u toj Bundesligi pa daj malo vjere u to da je dovea covika za nekoliko utakmica u kojima ce tribat rupe krpat...
4 milijuna je puno novaca, al u danasnjem nogometu je to Snjeguljica i čunga-lunga
Shogiju je 4m puno za par tekmi i krpanja rupa :) rjesavamo se dead weighta da bi dovodili novog. Mozda stvarno klopp zna vise od mene i trebam imati vise povjerenja u njega al ovo mi stvarno nije kul makar niti mi iz dzepa niti u dzep ;)

Offline Hyypiä

• Hero Member
« Odgovori #2787 : Srpanj 18, 2016, 09:58 »
Shogiju je 4m puno za par tekmi i krpanja rupa :) rjesavamo se dead weighta da bi dovodili novog. Mozda stvarno klopp zna vise od mene i trebam imati vise povjerenja u njega al ovo mi stvarno nije kul makar niti mi iz dzepa niti u dzep ;)

Mozda, vrime ce pokazat  :D
"Remember, one night stands only last one night, but syphilis lasts a lifetime."

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #2788 : Srpanj 18, 2016, 10:08 »
Mozda bude novi Kyrgiakos :love

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2789 : Srpanj 18, 2016, 10:25 »
bio sam i protiv caulkera i za wisdoma radje nego njega pa vidimo kako je to zavrsilo.ovo mi ne lici na bolje.a caulker je i imao poveceg pl iskustva
Bio si za Wisdoma umjesto Caulkera, bez obzira na to sto Wisdom nije bio u klubu?