Anketa

Higuain u Lfc?

Da
31 (81.6%)
Ne
7 (18.4%)

Ukupno Glasova: 37

Glasanje završeno: Lipanj 02, 2016, 23:35

Autor Tema: Ljetni transferi 2016 - spammara  (Posjeta: 211506 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
Odg: Sve o ljetnim transferima u 2016.
« Odgovori #30 : Veljača 04, 2016, 11:12 »
Da, treba vidjeti i što se nudi na golmanskom tržištu, ali slažem se ovo da nam je veza kritična. Ja bih čak razmišljao o povlačenju Coutinha na #8 ako budemo igrali 4-3-3.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #31 : Veljača 04, 2016, 11:20 »
Ajmo dovesti dva veznjaka i kvalitetno krilo, kladim se da bi onda i obrana, a i Mignolet izgledali pristojno i dovoljno dobro da izguramo jednu sezonu pa ih onda zamijenimo.

Imao si Suareza, Sterlinga, Sturridgea, Coutinha koji su i više nego pristojno odigrali sezonu, pa je obrana primila više od 50 golova u ligi.

Sve kreće od obrane. Ulupao bi 70 milijuna u obranu bez ikakve dvojbe, pa makar ne doveo ništa od veze i napada na ljeto.
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #32 : Veljača 04, 2016, 11:20 »
Benteke out, Lallana out, Coutinho(dao bi mu jos pola sezone), Lucas/Allen out,Toure,Caulker,Texeira.
IN:play,krilo,stoper,napadac

Mislim da se to sve treba obavit na ljeto. Htio bih i novig golmana normalno, ali mozemo preziviti prijelazno razdoblje s ovim.

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #33 : Veljača 04, 2016, 11:21 »
Kad bi doveli golmana, mislim da pojačavanje veznog reda ne bi ovisilo toliko o nekom budžetu koji nam je preostao koliko o igračima koje su naši mađioničari skautirali.

Ako pred Kloppa dovedu listu veznjaka koja ima 2 imena a jedno od njih je onaj Poljak iz Napolija - piši kući propalo...

Uglavnom - doveo bih golmana i veznjaka s nogama I mozgom pod muss, a onda išao redom dalje po prioritetu.
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Online Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #34 : Veljača 04, 2016, 11:30 »
Benteke out, Lallana out, Coutinho(dao bi mu jos pola sezone), Lucas/Allen out,Toure,Caulker,Texeira.

Mislim da se to sve treba obavit na ljeto. Htio bih i novig golmana normalno, ali mozemo preziviti prijelazno razdoblje s ovim.

kad bi otisli svi nabrojani igraci, ko bi ti ostao da igra? A s takvim kadrom mozemo opet nesto uciniti ako budemo igrali samo prvenstvo, bez europe i uz rano ispadanje iz oba kupa.

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #35 : Veljača 04, 2016, 11:32 »
Imao si Suareza, Sterlinga, Sturridgea, Coutinha koji su i više nego pristojno odigrali sezonu, pa je obrana primila više od 50 golova u ligi.

Sve kreće od obrane. Ulupao bi 70 milijuna u obranu bez ikakve dvojbe, pa makar ne doveo ništa od veze i napada na ljeto.

Da, jer smo igrali po principu "vazno je zabiti jedan vise nego sto primis". I sto smo imali ocajan defanzivni dio veznog reda kao sto je jadan i sada. To je prva linija obrane, ne brani se nitko samo s dva stopera.

Uglavnom - doveo bih golmana i veznjaka s nogama I mozgom pod muss, a onda išao redom dalje po prioritetu.

Ja bih doveo jednog defanzivnijeg veznjaka koji ore teren i jede malu djecu, ali da zna nesto napraviti i naprijed. Od takvog igraca ne mozes ocekivati kreaciju, ali da zna povuci loptu i da ima solidan udarac. Uz njega jednog kreativnog veznjaka, ali ne sporog i tromog, nego da zna odgovoriti zadacama modernog nogometa. Dakle, vise netko kao Modric, a manje Rakitic.
Uz njih, dobro bi nam doslo i jedno kvalitetno krilo, dobre tehnike i centarsuta. Nikakva desetka koju bi gurali na neprirodnu poziciju.
Je li ovo previse za ocekivati? Je, pogotovo ako pricamo o Liverpoolu, ali to bi mi bile tri glavne mete. O spicu bih razmisljao nakon sto sredimo situaciju sa sadasnjim napadacima.
Uglavnom, puno previše rupa u sastavu.
E da ne zaboravim,  Vrsaljko umjesto Clynea, tu bi mogli i nesto zaraditi, a dobili bi osjetno boljeg beka.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #36 : Veljača 04, 2016, 11:33 »
I bili smo drugi i skoro uzeli naslov u sezoni di kvaitetom cijelokupne ekipe nismo bili ni blizu konkurentima.

Ako pred Kloppa dovedu listu veznjaka koja ima 2 imena a jedno od njih je onaj Poljak iz Napolija - piši kući propalo...
A sta ako bas Klopp oce poljaka iz Empolia? Mislim svi smo htjeli Kloppa vecinom zbog cuda koje je napravio u Dortmundu i divili smo se kako je od nekakvih Kagawe, Lewandovskog i ekipe koju je doveo za kikiriki napravio vrhunsku momcad a sad pak ocekuje se da radi nesto potpuno drukcije?

kad bi otisli svi nabrojani igraci, ko bi ti ostao da igra? A s takvim kadrom mozemo opet nesto uciniti ako budemo igrali samo prvenstvo, bez europe i uz rano ispadanje iz oba kupa.
Nabrojao je 4 odlaska (ako ne racunamo Coutinha) i 4 dolaska. Nije bas da bi ostali bez igraca...

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #37 : Veljača 04, 2016, 11:36 »

Ulupao bi sve pare u obranu i ostao s ovakvim kadrom u vezi? Po meni je to klasično samoubojstvo iz vlastite zasjede..   :D

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #38 : Veljača 04, 2016, 11:45 »
Mislim da je očito da Klopp želi dodati po jednog stožernog igrača po svakoj liniji, dakle Matip u obranu, Teixeira u napad i još netko treći u vezni red.

Vezni red mi je i najveća enigma jer ako Klopp želi igrati 4-2-3-1 što ćemo sa svim igračima? Can, Allen, Lucas, Henderson, Grujić i Milner. 6 na 2 pozicije, a još k tome je jedan novi igrač tu nužnost. Najviše me brine Henderson jer da je zdrav bio bi automatski izbor, ova ozljeda koju vuče nije nimalo neozbiljna i pitanje je sad što će s njim biti. Allen i Lucas bi po meni trebali otići, stvarno mislim da su višak. A Milner može odigrati na krilu kao nekakav utility player, no imamo već takvog igrača u Lallani i pitanje je jesu li nam obojica potrebna.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #39 : Veljača 04, 2016, 11:53 »
Nama je glavni problem vezni red. Danas ako nemas vezni red, nemas nista.
Imamo ogranicen budzet, moramo birati gdje se pojacati, a onda bi epska glupost bila da dovedemo golmana (pa taman bio Buffon iz najboljih dana), a vezu ostavili kakva je. Apsolutno se nista ne bi promijenilo, "Buffon" bi mozda nesto malo vise obranio, ali dugorocno gledano ostali bi isto sranje.
Ajmo dovesti dva veznjaka i kvalitetno krilo, kladim se da bi onda i obrana, a i Mignolet izgledali pristojno i dovoljno dobro da izguramo jednu sezonu pa ih onda zamijenimo.

amen

pa ne gubimo mi bodove zbog Mignoleta nego zbog nekreativnog veznog reda i sterilnog napada koji je u 24 utakmice dao 30 golova

ako ne računamo utakmicu protiv Exetera, mi u zadnjih 5 utakmica nismo dali gol u 4 od njih 5
United 0-1
Stoke 0-1
West Ham 0-0
Leicester 0-2

jedino smo dali 5 Norwichu, a kako smo ih dali, to je druga priča
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #40 : Veljača 04, 2016, 12:04 »
Možda nije golman najbitniji za kupit(najbitniji je po meni dobar play u vezi) ali ako možemo dovest Ter Stegena ili takvog nekog kvalitetnijeg golmana definitivno se treba kupit. Izgleda da dolazi Matip pa nećemo kupovat više stopera(+talentirani Gomez će se valjda oporavit). Treba nam sigurno bar jedno krilo(ja bih čak isprobavao Morena na krilu, iza je rupa ali nemamo drugog bočnog). Iako imamo brdo napadača nemamo pravu kvalitetu, najbolji igrač je staklo, mislim da će Klopp sigurno dovodit napadača.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #41 : Veljača 04, 2016, 12:06 »

:joj
reče lik koji ima na avataru guardiolu.... "svi out ja dovodim 11 DMF-a koji će drkati po terenu", bravo sjajno si to zamislio....
mi se trebamo pojačati čovječe, ne zamijeniti postojeće igrače novima jer ne možeš računati da ćeš dovesti baš sve bolje, kao prvo zbog novaca, a dalje znaš i da nismo baš više top klub za doći.
Znači ne mogu svi koje si naveo otići nego baš trebaju ostati i pri tome tek kada se novi pokažu (a u zadnje vrijeme smo se osvjedočili 100x da smo fulali) onda praviti križaljku s otpisanima.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #42 : Veljača 04, 2016, 12:12 »
Je treba cekat da Benteke pusti korijene poput pravog hrasta i cekat mladog Lallanu da se dokaze.Osim toga trebaju nam novci od prodaje igraca, jer sumnjaam da cemo samo od vlasnika dobit 100 milja na raspolaganje.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #43 : Veljača 04, 2016, 12:14 »
:joj

mi se trebamo pojačati čovječe, ne zamijeniti postojeće igrače novima jer ne možeš računati da ćeš dovesti baš sve bolje, kao prvo zbog novaca, a dalje znaš i da nismo baš više top klub za doći.
Znači ne mogu svi koje si naveo otići nego baš trebaju ostati i pri tome tek kada se novi pokažu (a u zadnje vrijeme smo se osvjedočili 100x da smo fulali) onda praviti križaljku s otpisanima.
Da, mi se trebamo pojacati, a da bi se pojacali moramo trositi, a jedan dio trosenja moramo financirati odlascima. Vrlo jednostavno. Kog to tocno nebi smjeli prodati od ovih koje je on naveo, ko nam znaci toliko, Allen koji Kloppu uopce ne igra? Benteke za kojeg je svima jasno da ne moze kod Kloppa? Ili mozda Kolo i Teixeira kojima isticu ugovori a jednom smo vec nasli zamjenu dok je drugi ionako na 100 minuta u sezoni? Pa naravno da moramo i prodavati. Nije da se rijesava 70% momcadi.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #44 : Veljača 04, 2016, 12:18 »
Da, mi se trebamo pojacati, a da bi se pojacali moramo trositi, a jedan dio trosenja moramo financirati odlascima. Vrlo jednostavno. Kog to tocno nebi smjeli prodati od ovih koje je on naveo, ko nam znaci toliko, Allen koji Kloppu uopce ne igra? Benteke za kojeg je svima jasno da ne moze kod Kloppa? Ili mozda Kolo i Teixeira kojima isticu ugovori a jednom smo vec nasli zamjenu dok je drugi ionako na 100 minuta u sezoni? Pa naravno da moramo i prodavati. Nije da se rijesava 70% momcadi.

Pa kako misliš prodati gotovo 10 igrača od toga pola prvotimaca i onda očekivati ikakvo čudo??? Beš mi sve.... :suicide
Naravno da se sve svodi na novce, ali koliko ti misliš da možeš dobiti za ove koje je nabrojao??? Sigurno puno manje od toga koliko bi trebalo platiti za iste (jer mi obično to tako radimo) i plus koliko bi trebali onda pronaći novaca za nove?