Anketa

Higuain u Lfc?

Da
31 (81.6%)
Ne
7 (18.4%)

Ukupno Glasova: 37

Glasanje završeno: Lipanj 02, 2016, 23:35

Autor Tema: Ljetni transferi 2016 - spammara  (Posjeta: 205735 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Captain Fantastic

• Hero Member
Odg: Ljetni transferi 2016 - spammara
« Odgovori #2790 : Srpanj 18, 2016, 10:32 »
Shogiju je 4m puno za par tekmi i krpanja rupa

Odakle tebi da ce to biti par utakmica? Mozda se na njega planira za iduci par sezona da bude back-up a samim time sam uvjeren da ce to biti vise od "par tekmi". 4m je sica u danasnjem nogometu i ne mogu da vjerujem da ima ljudi koji placu radi toga.

Citat:
Mozda stvarno klopp zna vise od mene

Naravno da zna vise od tebe u suprotnom bi ti bio na klupi nekog velikog nogometnog kluba a on pisao po forumu pizdarije.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #2791 : Srpanj 18, 2016, 10:41 »
Ragnar je lik u odlicnoj seriji Vikinzi,dobit cemo pravog barbara. :super

A sto se tice ove kupovine bas mi nije jasno zasto se ljudi bune oko njegovog dolaska.
Klopp ga je imao priliku gledati u BL,odigrao je za repku oko 100 tekmi (ako sam imao dobar izvor) 4 miliona su nikakav novac a stoper nam je bas potreban jer imamo problem sa ozljedama.
I ko zna mozda covjek postane za taj novac i standardan i odigra za povijest bar ovu nadolazecu sampionsku sezonu :D

Nikad se ne zna,jer od ovih jeftinih igraca od kojih nista ne ocekujes bas i bude pomoci eto dotaknut cu se naseg Manea kojem ce visina transfera samo biti dodatni pritisak jer su ocekivanja visoka.
Matip i Ragnara dobijes gratis pa momci igraju opusteno ko napuseni. :p
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline shogun

• Hero Member
« Odgovori #2792 : Srpanj 18, 2016, 10:42 »
Odakle tebi da ce to biti par utakmica? Mozda se na njega planira za iduci par sezona da bude back-up a samim time sam uvjeren da ce to biti vise od "par tekmi". 4m je sica u danasnjem nogometu i ne mogu da vjerujem da ima ljudi koji placu radi toga.

Naravno da zna vise od tebe u suprotnom bi ti bio na klupi nekog velikog nogometnog kluba a on pisao po forumu pizdarije.
Par tekmi je vezano za post od hypie sto je on rekao...
Kako god ti si kralj a ja znam vise od kloppa

Offline shogun

• Hero Member
« Odgovori #2793 : Srpanj 18, 2016, 10:54 »
Bio si za Wisdoma umjesto Caulkera, bez obzira na to sto Wisdom nije bio u klubu?
Kaj nije bila opcija da ga mozemo vratit s posudbe na polusezoni?

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2794 : Srpanj 18, 2016, 10:57 »
Kaj nije bila opcija da ga mozemo vratit s posudbe na polusezoni?
Nije, tj. vjerojatno bi morali placat da ga vratimo, a stvarno ne zelim platit ni lipe za Wisdoma. Caulker je govno, ali i to govno bi rade gledao nego Wisdoma da je bilo potrebno.

Offline shogun

• Hero Member
« Odgovori #2795 : Srpanj 18, 2016, 11:07 »
Kako god ispalo rade bi da kupujemo nesto kvalitetno kako bi konkurirali lovrenu i matipu nego nwkog za rupe

Online Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #2796 : Srpanj 18, 2016, 11:11 »
Kako god ispalo rade bi da kupujemo nesto kvalitetno kako bi konkurirali lovrenu i matipu nego nwkog za rupe

Za to imamo Sakha. Njih troje se bore za pozicije stopera, a ovaj kupi mrve.

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #2797 : Srpanj 18, 2016, 11:12 »
i onda kad se vrati sakho ćeš imat 4 stopera koja se bore za mjesto i usporit ćeš razvoj gomeza kad se vrati.
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2798 : Srpanj 18, 2016, 11:14 »
Slazem se, i ja bi rade da nas je ovo natjeralo da idemo po jos jednog stopera koji ce konkurirat za mjesto u prvih 11, pa da povratkom Sakho padne na mjesto 4. stopera pa nakon sto ga iduce ljeto prodamo idemo po ovakvu neku iskusnu opciju za 4. stopera. Ovo je ocito dokaz da Klopp ima povjerenja u Lovrena, Matipa i Sakha kao udarni trojac stopera, cime nisam bas odusevljen ali tako je kako je.

Moguce i da nismo bili odusevljeni opcijama koje su bile na trzistu kad smo skenirali opcije ukoliko Sakho bude suspendiran pa smo sad odlucili zatvorit tu poziciju iskusne 4. opcije u nadi da ce se do iduceg ljeta pojavit nesto kvalitetnije na trzistu za prve 3 pozicije.

Offline shogun

• Hero Member
« Odgovori #2799 : Srpanj 18, 2016, 11:16 »
i onda kad se vrati sakho ćeš imat 4 stopera koja se bore za mjesto i usporit ćeš razvoj gomeza kad se vrati.
Znaci usmjerit se na razvoj gomeza prije nego radit na kvaliteti kluba? Pouzdat se u lovrena i injury prone sakha? Tako cemo se stalno onda krpat.iz god u godinu

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #2800 : Srpanj 18, 2016, 11:32 »
Ja bih volio da smo produljili Toureu još jednu sezonu. Bez Europe i za ulogu 4. stopera mogao bi odigrati maksimalno desetak utakmica za što još ima fizičkih mogućnosti. A već zna klub i suigrače i pozitivan je faktor u svlačionici.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2801 : Srpanj 18, 2016, 12:08 »

Nešto ovakvo? :hm

Naravno da se tu može mixati pa npr. Cou ode na Wijnaldumovu poziciju i slične sheme.
« Zadnja izmjena: Srpanj 18, 2016, 12:23 gento »
Never miss a good chance to shut up.

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #2802 : Srpanj 18, 2016, 12:23 »
Nema sanse da Firmino ispadne Kloppu iz prve.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2803 : Srpanj 18, 2016, 12:25 »

Ma to je samo dupli popis pozicija. I ja mislim da je Firmino siguran, ali isto mislim i za Coutinha, pa se postavlja pitanje Manea za 30 milijuna. Svakakve sheme su moguće, ali ugl. tih 433 su mi jedini logični kad dovodimo Wijnalduma za 20 milja umjesto Dahouda, a evo i sad u pripremnim tekmama igramo tako (teško da možemo i ikako drugačije).
Never miss a good chance to shut up.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2804 : Srpanj 18, 2016, 12:25 »
Ma ima, nije ni to iduce sezone toliko zapisano u kamenu, cak ga ni ja nebi koristio u odredenim tipovima utakmica od pocetka, samo sto sigurno mi nebi ispao da upadne Wijnaldum, ali vidjet cemo sto uopce Klopp planira.

...  (teško da možemo i ikako drugačije).
Ne znam mislis li da tesko da u pripremnim utakmicama mozemo drukcije, tesko ako dode Wijnaldum ili tesko opcenito u sezoni. Ali trenutno tako igramo jer nam je jedan od ofenzivnih veznjaka u napadu, a jos fale Lallana, Ojo i Milner, i dalje vidim kao realniju opciju 4-2-3-1 nego 4-3-3, tj. kao cesce koristeniju.