Anketa

Što bi ocijenili kao uspjeh naredne sezone?

top 4
69 (53.1%)
trofej - bilo kakav (miki maus, FA)
38 (29.2%)
napredak u igri ali ispod 4 mjesta
6 (4.6%)
osvojeni premiership
17 (13.1%)

Ukupno Glasova: 100

Autor Tema: Jürgen Klopp  (Posjeta: 191425 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mashaka

• Hero Member
Odg: Jürgen Klopp
« Odgovori #2325 : Siječanj 06, 2021, 18:18 »
Ma Klopp je isfrustriran kao i šta smo mi navijači frustrirani. Doveli smo dobre igrače jer Tsimikas, Thiago i Jota su definitivno ojačal ionako super jaku ekipu i sve je trebalo ić po planu, pogotovo nakon 3 uvodne pobjede, ali sve šta nam se izdogađalo sa teškim ozljedama ključnih i važnih igrača nas je ukopalo. Bio je tu i VAR I LOŠE SUĐENJE NA NAŠU ŠTETU, ali evo ja najviše žalim za za dva ukradena boda protiv Evertona, jedino me to baš kao navijača boli.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2326 : Siječanj 06, 2021, 18:44 »
Ajde ne motajte, Fergie je to majstorski radio svake sezone sa svojim mind gameovima, nemam problema niti da Klopp to radi.

https://twitter.com/GrizzKhan/status/1346870453361639425?s=09
Never miss a good chance to shut up.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #2327 : Siječanj 10, 2021, 18:10 »
a više bi volio da dođe i kaže kako su ga neki igrači razočarali nego da krivi sve druge. Al mene je samo strah da nas ne uhvate još više na zub zbog njega. Tek onda nećemo vidit penale

Klopp nikad javno ne kritizira svoje igrače i to je ok, ima takav pristup a šta im kaže u svlačionici očito tamo i ostaje. Možeš se slagati sa time ili ne, ali to je njegov pristup, nastoji više afirmativno o svojoj ekipi prema van.

Da ima objektivnih poteškoća u ozljedama, suđenju i rasporedu (za vrijeme LP), ima, ali imao je i on nekih nelogičnih poteza, osbno ništa krucijalno ali npr stoperska postava Fabinho Hendo nezz da li može klapnuti i u igrici..
Nema veze, jbg, fali mu braniča, forma nam je u padu, treba to okrenut nabolje..
YNWA!!