Anketa

Što bi ocijenili kao uspjeh naredne sezone?

top 4
69 (53.1%)
trofej - bilo kakav (miki maus, FA)
38 (29.2%)
napredak u igri ali ispod 4 mjesta
6 (4.6%)
osvojeni premiership
17 (13.1%)

Ukupno Glasova: 100

Autor Tema: Jürgen Klopp  (Posjeta: 186612 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gogec

• Hero Member
Odg: Jürgen Klopp
« Odgovori #2280 : Listopad 21, 2020, 15:02 »
Pa jesmo je duplirali, s Fabinhom.

Onda si i Firmina duplirao Salahom..

Naravno da nisi jer su obojica karike najboljih q11, a Fabinho je svakako dio te prve jedanaestorke na 'svojoj' poziciji

Opet možemo u krug, sad ćeš opet reći u vezu mogu biti Hendo, Gini i Thiago ali realno znamo da su neki od navedenih skloniji ozljedama i neće odigrati 45+ tekmi
YNWA!!

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #2281 : Listopad 21, 2020, 15:04 »
Zamislite situaciju da Fabinho nikako ne moze igrat stopera, a da smo doveli 4. stopera. E, u takvoj smo situaciji.

Cetvrti stoper se nije doveo jer se ciljano zna da cemo ici na neko veliko stopersko ime narednog ljeta sto podrzavam. Bolje i Fabinho na CB nego neki Tarkowski ili Kabak koji ce ti uskratiti Upamecana na ljeto.

Ovo sto nam se desilo je nesreca i jbg nadam se da nam nece puno utjecati na modul dosadasnjeg poslovanja. Ako ce vec ici po stopera u januaru, onda bolje da pretplatimo nekog Upamecana, nego da dajemo 30 miliona na kojekakve polovnjake.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2282 : Listopad 21, 2020, 15:10 »
Onda si i Firmina duplirao Salahom..

Naravno da nisi jer su obojica karike najboljih q11, a Fabinho je svakako dio te prve jedanaestorke na 'svojoj' poziciji

Opet možemo u krug, sad ćeš opet reći u vezu mogu biti Hendo, Gini i Thiago ali realno znamo da su neki od navedenih skloniji ozljedama i neće odigrati 45+ tekmi

Krivo, jer kod mojeg slučaja vadiš višak iz veze i stavljaš u manjak u obranu. Kod tebe nekoga iz napada koristiš na dupliraš napad.

Ali oke, nepotrebna rasprava.

Moje je mišljenje isto kao i ovo od luigija da smo se kockali i čekali veliko stopersko ime narednog ljeta, ali nam se eto dogodila ACL ozljeda najbitnijeg igrača obrane.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #2283 : Listopad 21, 2020, 15:12 »
Krivo, jer kod mojeg slučaja vadiš višak iz veze i stavljaš u manjak u obranu. Kod tebe nekoga iz napada koristiš na dupliraš napad.

Ali oke, nepotrebna rasprava.

Moje je mišljenje isto kao i ovo od luigija da smo se kockali i čekali veliko stopersko ime narednog ljeta, ali nam se eto dogodila ACL ozljeda najbitnijeg igrača obrane.

Upravo tako. Nismo doveli koga smo htjeli, a to jedino Klopp i uprava znaju tko je bio glavna meta.

Sada bi bilo zanimljivo nakon ove novonastale situacije ponovno postaviti anketu o ocjeni transfer perioda.  :kuler

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2284 : Listopad 21, 2020, 15:23 »
Upravo tako. Nismo doveli koga smo htjeli, a to jedino Klopp i uprava znaju tko je bio glavna meta.

Sada bi bilo zanimljivo nakon ove novonastale situacije ponovno postaviti anketu o ocjeni transfer perioda.  :kuler

Trebala bi biti ista ocjena. :neznam

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #2285 : Listopad 21, 2020, 19:32 »
Ramos, Varane, Militao nisu loši :D
Varane to vec dvije sezone nije  ;)

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #2286 : Listopad 28, 2020, 19:19 »
Jurgen Klopp reveals which player should be Liverpool manager! Exclusive interview with Laura Woods.
yt:  https://www.youtube.com/watch?v=3Bmx72-8heA

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #2287 : Studeni 28, 2020, 15:51 »
Citat:
BT Sport have asked about Milner’s injury and Klopp is still hitting out at the broadcasters

“Yes. Congratulations”

“You picked 12.30pm kick-off and now he’s injured.”

malo se počeo gubiti. Mi imamo novu utakmicu u utorak. Da su nas stavili na večernji termin onda bi kukali da je preblizu utorku
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2288 : Studeni 28, 2020, 15:54 »
malo se počeo gubiti. Mi imamo novu utakmicu u utorak. Da su nas stavili na večernji termin onda bi kukali da je preblizu utorku

Mislim da je 100% u pravu što se tiče rasporeda. Oko ostalog kukanja se ne slažem, ali oko rasporeda mi je drago da kuka. :neznam

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #2289 : Studeni 28, 2020, 15:56 »
Mislim da je 100% u pravu što se tiče rasporeda. Oko ostalog kukanja se ne slažem, ali oko rasporeda mi je drago da kuka. :neznam

pa kažem ti, kriva je UEFA koja je nabila kolo tjedan za tjedan + reprezentacije

kakve veze ima domaća liga s time? kad je to Liverpool po tebi trebao igrat ovo kolo?
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2290 : Studeni 28, 2020, 16:03 »
pa kažem ti, kriva je UEFA koja je nabila kolo tjedan za tjedan + reprezentacije

kakve veze ima domaća liga s time? kad je to Liverpool po tebi trebao igrat ovo kolo?

16:00 ili 18:30

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #2291 : Studeni 28, 2020, 16:05 »
16:00 ili 18:30

znači da smo počeli 2 sata kasnije, igrač se ne bi ozlijedio zbog umora?

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2292 : Studeni 28, 2020, 16:06 »
znači da smo počeli 2 sata kasnije, igrač se ne bi ozlijedio zbog umora?

Moguće. Nisam dio "sports science" programa, ali kad vidim trenere čiji su klubovi u LP kako se bore za te kasnije termine, rekao bih da su poprilično važni. :neznam

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #2293 : Studeni 28, 2020, 16:08 »
Moguće. Nisam dio "sports science" programa, ali kad vidim trenere čiji su klubovi u LP kako se bore za te kasnije termine, rekao bih da su poprilično važni. :neznam

ja mislim da mi imamo problem predsezone odrađene preko neke stvari i splet nekih nesretnih okolnosti, a Kloppu su svi krivi. Suci, novinari, susjed, mačka kod kontejnera...

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2294 : Studeni 28, 2020, 16:10 »
ja mislim da mi imamo problem predsezone odrađene preko neke stvari i splet nekih nesretnih okolnosti, a Kloppu su svi krivi. Suci, novinari, susjed, mačka kod kontejnera...

Ja mislim da ti voliš kipati po Kloppu. :D