Anketa

Što bi ocijenili kao uspjeh naredne sezone?

top 4
69 (53.1%)
trofej - bilo kakav (miki maus, FA)
38 (29.2%)
napredak u igri ali ispod 4 mjesta
6 (4.6%)
osvojeni premiership
17 (13.1%)

Ukupno Glasova: 100

Autor Tema: Jürgen Klopp  (Posjeta: 186010 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luigi

• Hero Member
Odg: Jürgen Klopp
« Odgovori #2266 : Listopad 20, 2020, 20:17 »
Klopp: "We went into the season  with three CBs plus Fabinho as cover and some youngsters. It's hard to have four world-class centre-halves. If anyone wants to tell us we made a mistake, I think Carragher mentioned already. There are a few reasons why they don't do this job..."  :klanja

Ništa ljepše ko kad neko spusti ovim punditima

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #2267 : Listopad 21, 2020, 08:45 »
Glup odgovor. Niti Gomez niti Matip nisu world class stoperi, pa prema tome nitko i ne očekuje da imamo 4 Van Dijka, već da imamo četvrtog stopera koji nije dijete ili defanzivni vezni po vokaciji. 
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #2268 : Listopad 21, 2020, 09:04 »
Glup odgovor. Niti Gomez niti Matip nisu world class stoperi, pa prema tome nitko i ne očekuje da imamo 4 Van Dijka, već da imamo četvrtog stopera koji nije dijete ili defanzivni vezni po vokaciji.

Slažem se.. to on malo tepa svojoj ekipici sa tom pričom o wc stoperima.. svima je jasno da imamo samo jednog takvog..
YNWA!!

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #2269 : Listopad 21, 2020, 10:07 »
Nadi mi ekipu koja ima dva wc stopera.

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #2270 : Listopad 21, 2020, 10:17 »
Kakve veze ima,zasto recimo nebi mi imali ako mozemo,a mozemo,koga boli ... za ostale.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2271 : Listopad 21, 2020, 10:27 »
Kakve veze ima,zasto recimo nebi mi imali ako mozemo,a mozemo,koga boli ... za ostale.
Jer ne mozemo :p

Offline Bobby

• Hero Member
« Odgovori #2272 : Listopad 21, 2020, 10:38 »

Ramos, Varane, Militao nisu loši :D

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #2273 : Listopad 21, 2020, 11:15 »

Ali uopće se ne radi o jebenim wc stoperima, već o tome da nemamo 4.tog stopera sa ikakvim prvoligaškim stažem. Najbliži tome je Nat Phillips al nezz jel i on otišo na posudbu.
Koliko tekmi lfc odigra godišnje uz sva ta natjecanja? Nemojmo se pravit blesavi kao da se nije mogla predvidjeti ozljeda, samo što je VVD bio najpouzdaniji od te trojke. E sad kakav god da je bio taj 4.ti stoper, pitanje je bi li bio bolja opcija od Kumetia, Berga, ili Phillipsa, ali realno kockali su se i nemojmo sad tu glumit neka iznenađenja
YNWA!!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2274 : Listopad 21, 2020, 11:40 »
Ali uopće se ne radi o jebenim wc stoperima, već o tome da nemamo 4.tog stopera sa ikakvim prvoligaškim stažem. Najbliži tome je Nat Phillips al nezz jel i on otišo na posudbu.
Koliko tekmi lfc odigra godišnje uz sva ta natjecanja? Nemojmo se pravit blesavi kao da se nije mogla predvidjeti ozljeda, samo što je VVD bio najpouzdaniji od te trojke. E sad kakav god da je bio taj 4.ti stoper, pitanje je bi li bio bolja opcija od Kumetia, Berga, ili Phillipsa, ali realno kockali su se i nemojmo sad tu glumit neka iznenađenja

Ma mi smo išli svjesno bez 4. stopera kad imamo Fabinha koji može to odigrati bolje od tog 4. stopera kojeg bi doveli ovo ljeto. A nije da seljenjem Fabinha na CB gubimo brojke u sredini. I dalje su tu Hendo, Thiago, Gini, Keita, Ox, Milner i Jones. A opet, koliko ti tekmi odigra 4. stoper (ako ti se ne dogodi ACL ozljeda...).
Never miss a good chance to shut up.

Offline Bobby

• Hero Member
« Odgovori #2275 : Listopad 21, 2020, 12:19 »
Dap, vjerojatno smo se kockali samo jer imamo Virgila koji nije propustio tekmu u ligi dvije godine, a uz njega su nam i djeca i Fabinho pristojno izgledali na stoperu. Sad imamo problem zbog njegove ozljede, ali i Klopp je rekao da se ne može uvijek problem riješiti prije nego nastane. I ja sam htio stopera na ljeto, ali razumijem zašto ga nismo uzeli.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #2276 : Listopad 21, 2020, 13:49 »
Ma mi smo išli svjesno bez 4. stopera kad imamo Fabinha koji može to odigrati bolje od tog 4. stopera kojeg bi doveli ovo ljeto. A nije da seljenjem Fabinha na CB gubimo brojke u sredini. I dalje su tu Hendo, Thiago, Gini, Keita, Ox, Milner i Jones. A opet, koliko ti tekmi odigra 4. stoper (ako ti se ne dogodi ACL ozljeda...).

Ma to je sve jasno, ali svejedno je to izvrnuta logika. Ulazimo s manjkom stopera jer imamo višak veznjaka pa ćemo ih upotrijebiti drugdje. Ko i s Milnerom na LB.. to su zakrpe.. nezz kolko bi trebao 4ti stoper tekmi odigrati, valjda onoliko ko Lovren lani, ovisno o tome koliko daleko dođemo u nekim kupovima..može ti se desiti da odigra 15-20 a isto tako i 5 tekmi..

Da se razumijemo, nikog ja tu ne krivim, kockali su se i ok, treba stat iza tog stava, ali mi ide na živce glumatanje elementarne katastrofe jer se to kao inače valjda ne dešava. Da sastavljaš roster za sezonu, valjda je prva logika duplirat svaku poziciju, pa tako i svakog od stopera. E sad koje kvalitete su backup-ovi, to je druga tema..
YNWA!!

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #2277 : Listopad 21, 2020, 14:36 »
Ma to je sve jasno, ali svejedno je to izvrnuta logika. Ulazimo s manjkom stopera jer imamo višak veznjaka pa ćemo ih upotrijebiti drugdje. Ko i s Milnerom na LB.. to su zakrpe.. nezz kolko bi trebao 4ti stoper tekmi odigrati, valjda onoliko ko Lovren lani, ovisno o tome koliko daleko dođemo u nekim kupovima..može ti se desiti da odigra 15-20 a isto tako i 5 tekmi..

Da se razumijemo, nikog ja tu ne krivim, kockali su se i ok, treba stat iza tog stava, ali mi ide na živce glumatanje elementarne katastrofe jer se to kao inače valjda ne dešava. Da sastavljaš roster za sezonu, valjda je prva logika duplirat svaku poziciju, pa tako i svakog od stopera. E sad koje kvalitete su backup-ovi, to je druga tema..

Potpis.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #2278 : Listopad 21, 2020, 14:47 »
Po meni je iskreno glupost šta nismo uzeli 4 stopera ili zadržali Deju iz razloga šta se znalo za zdravstveni karton Gomeza i Matipa. Sad ih nema dvojice a pitanje je vremena kad će Gomez skupit ozljedu pa ih neće bit sve trojice. Fabinho je okej rješenje, ali u ovom slučaju bilo bi ekstra dobro sad imat nekog Klavana.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2279 : Listopad 21, 2020, 14:48 »

Pa jesmo je duplirali, s Fabinhom.
Never miss a good chance to shut up.