Anketa

Što bi ocijenili kao uspjeh naredne sezone?

top 4
69 (55.2%)
trofej - bilo kakav (miki maus, FA)
37 (29.6%)
napredak u igri ali ispod 4 mjesta
6 (4.8%)
osvojeni premiership
13 (10.4%)

Ukupno Glasova: 96

Autor Tema: Jürgen Klopp  (Posjeta: 147450 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online lfc

• Hero Member
Odg: Jürgen Klopp
« Odgovori #2146 : Kolovoz 15, 2019, 14:20 »

Offline Slav26

• Hero Member
« Odgovori #2147 : Kolovoz 27, 2019, 00:54 »
http://sportklub.hr/Nogomet/Premier-League/a99791-Klopp-vec-sada-zna-sto-ce-poslije-odlaska-iz-Liverpoola.html

Hm, što mislite koliko je istine u ovome? U nekoliko sam navrata pročitao kako je upitno njegovo produženje ugovora.

Offline redz

• Sr. Member
« Odgovori #2148 : Kolovoz 27, 2019, 18:37 »
meni sasvim logično. čini mi se kao tip koji stalno traži nove izazove, a u liverpoolu će mu ultimativni izazov biti osvojiti prvenstvo.

ali isto tako mislim da je tip trenera koji će ostaviti klubu jako zdrave temelje za budućnost, a ne da će otići i ostaviti ekipu u rasulu. recimo, mourinho je tip koji iscijedi momčad do kraja i onda ode kad se sve raspadne.

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #2149 : Kolovoz 27, 2019, 19:44 »
Iskreno, zamisliti klub bez Kloppa vec sad mi jako tesko pada.. Neznam kad se je netko tako zadnji put uklopio i toga pridonio... Jedino Gerrard mi tu dolazi u obzir, ali s druge strane mislim da nikad nece dostic nivo jednog Kloppa..

If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #2150 : Rujan 02, 2019, 15:27 »
Ja osobno mislim da je trenutno i bice u buduce Liverpool vrhunac Kloppove karijere i da bolje mjesto za trenirati i voditi momcad od Liverpoola za njega ne postoji.

Njemu se ovde otvara put da ostavi  mocan trag u nogometu i mislim da je on toga jako dobro svijestan.
Poslozio  je momcad i ljude oko momcadi i evo krenuo je osvajati ove godine konacno i trofeje.
Svi stoje bezuvjetno iza njega,grad, navijaci i vlasnici koji ga finansijski prate i maximalno podrzavaju pogotovo iz razloga sto sa racionalnim i razumljivim ulaganjima postize visoke rezultate ne troseci basnoslovne sume od kojih boli glava.

Mislim da bolje mjesto za ostvarit nogometne ambicije i djecacke snove za njega ne postoji i da sad kad se konacno sve krenulo poklapat,kad se konacno u punom svjetlu vide plodovi njegovog prethodnog rada i slaganja LFC-a na svim razinama, da  ne postoji nikakva realna sansa da on to svjesno nakon dvi -tri godine krene rusit i napustat.
Ovi mladi igraci koje je doveo ovo ljeto govore upravo u prilog tome i koliko daleko on baca pogled u buducnost zajedno sa LFC-om.
Klopp je bas kao i Liverpool zeljan trofeja i titula do kojih naravno i ocito najlakse mogu zajedno.

Zna Klopp sigurno najbolje koliko je tesko doc do ovog nivoa i da se klub i momcad grade strpljivo godinama i da kad se sve poklopi  dodje do rezultata kakve je imao MU na celu sa Fergusonom u bliskoj proslosti.

Klopp je tek na pocetku sa Liverpoolom i tek je krenuo uzimati trofeje i zato sam siguran da on po isteku ovog potpisuje novi dugorocan ugovor sa nama.

« Zadnja izmjena: Rujan 02, 2019, 15:33 Monello »
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline lfcmostar

• Hero Member
    • Zrinjski info
« Odgovori #2151 : Rujan 02, 2019, 16:58 »

Poslozio  je momcad i ljude oko momcadi i evo krenuo je osvajati ove  godine konacno i trofeje.
Svi stoje bezuvjetno iza njega,grad, navijaci ivlasnici koji ga finansijski prate i maximalno podrzavaju pogotovo iz razloga sto sa racionalnim i razumljivim ulaganjima postize visoke rezultate ne troseci basnoslovne sume od kojih boli glava.

Pa nije ga bilo teško pratiti ove sezone  :D

Offline Massone

• Hero Member
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline gogec

• Hero Member
YNWA!!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #2154 : Rujan 10, 2019, 17:13 »

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #2155 : Rujan 10, 2019, 17:56 »
Zadnja rečenica je najbitnija.

Šteta, uživajmo još ove 3 sezone dok je tu.
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan