Anketa

Što bi ocijenili kao uspjeh naredne sezone?

top 4
69 (53.9%)
trofej - bilo kakav (miki maus, FA)
37 (28.9%)
napredak u igri ali ispod 4 mjesta
6 (4.7%)
osvojeni premiership
16 (12.5%)

Ukupno Glasova: 99

Autor Tema: Jürgen Klopp  (Posjeta: 176330 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Online Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
Odg: Jürgen Klopp
« Odgovori #2115 : Svibanj 31, 2019, 09:27 »
Može, ako gledamo kako si već rekao na luzerstvo na više načina.
Klopp bi definitivno bio nekakav luzer nesretnik, sigurno ne luzer neznalica.
No kad kažemo luzer prije mi nekako se to referira na ovo drugo, a to mi sigurno nije, tako da mi je to luzer malo ipak preteška rijec za njega.

I da, mislim i ja da smo favoriti u ovom meču, ali ja ne bih išao baš sa uvjerljivi, postavio bi to negdje 55-45. Bez obzira na naš bodovni odmak od njih, ipak gotovo sve, ako ne i sve utakmice s njima zadnju godinu ili dvije su više manje ipak odlučivale sitnice i bilo je tijesno.

Offline Brna

• Hero Member
« Odgovori #2116 : Svibanj 31, 2019, 09:52 »
Kako sam već pisao, titula luzera je vrlo subjektivna.
Slažem se da se rasprava uglavnom svodi na to, ali u riječi "luzer" stvarno nema toliko višeznačnosti i prostora za subjektivnost.

1. Ili se ljudi ne znaju drugačije izraziti, što je problem širine njihovog vokabulara. To mogu razumijeti.
2. Ili imaju taj izrazito binaran "legenda ili luzer" stav u kojem ne postoji ništa između tih krajnosti.

S drugom točkom već imam problem jer pokazuje izrazito nepoštovanje i neznanje o materiji, za što mislim da u sportu ne bi trebalo imati mjesta. Mislim da takav stav u životu može donijeti puno nestabilnosti i razočarenja i da bi ljudi trebali naučiti gledati široku sliku koja uključuje vremenski odmak i više faktora u njihove zaključke. S obzirom da su epitet luzera ovdje dobili svi najbolji treneri, volio bih čuti koji su kriteriji za postati luzer, a koji za tu legendu. I onda bih volio da te kriterije probaju primijeniti na sebi... Ne treba ti takva negativnost u životu.

Slažem se s time da se za trofeje igra i da će poraz u finalu biti neuspjeh za tu utakmicu, no i ako se to dogodi, neće život stati i neće se dogoditi apokalipsa. Kao i mi, svi u klubu će nastaviti živjeti svoje živote i baviti se svojim poslom u čemu su jebeno dobri i iz godine u godinu postaju bolji. I ako se za trofeje igra, ja bi rekao da se za takve godine i trenutke kluba živi.

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #2117 : Lipanj 01, 2019, 23:28 »

Online treiler

• Hero Member
« Odgovori #2118 : Lipanj 01, 2019, 23:32 »
Napokon ce se, valjda, prestati ovdje s raspravama da li je lik luzer.

Offline adn4n

• Hero Member
« Odgovori #2119 : Lipanj 01, 2019, 23:35 »
još ljepša slika

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #2120 : Lipanj 01, 2019, 23:35 »
jurgene, kralju, šahu, idolu moj, zaslužio si ga više nego itko, hvala ti na svemu što si donio i što ćeš, nadajmo se, donijeti liverpoolu! :love
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline adn4n

• Hero Member
« Odgovori #2121 : Lipanj 01, 2019, 23:41 »

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #2122 : Lipanj 01, 2019, 23:41 »
Njegovo dovođenje najbolji je potez kluba u ovom stoljeću, a opet je bio tako očit. Mogao je birat klub i došao je kod nas koji smo bili u kurcu puno desetljeće, i to usred sezone. Čovjek je jednostavno poseban kao i naš klub, ima to nešto i imali smo ogromnu sreću što je takav luđak ujedno i najbolji trener na svijetu. Kapa do poda, gospodine.

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #2123 : Lipanj 02, 2019, 00:00 »
A ono što je najbitnije što je rekao prije ove utakmice... "Zaljubio sam se u Liverpool, a i on u mene"  :love :love

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #2124 : Lipanj 02, 2019, 00:25 »
sretni smo što imamo takvog lika na klupi!  :love
YNWA!!

Online treiler

• Hero Member

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #2126 : Lipanj 02, 2019, 08:52 »
Konačno!!!!!!!!!!!

:love :love :love :love :love :love

A sada odmor pa po Premiership!!!!!  :kuler

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #2127 : Lipanj 02, 2019, 09:35 »

:)))
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #2128 : Lipanj 02, 2019, 11:50 »

"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Online treiler

• Hero Member