Anketa

Grosskreutz u našem dresu...

...da, svakako
1 (4.2%)
...da, ali samo za krpanje rupa
15 (62.5%)
...ne, nikako
8 (33.3%)

Ukupno Glasova: 24

Glasanje završeno: Prosinac 14, 2015, 19:56

Autor Tema: Zimski ulazni transferi 2015./16.  (Posjeta: 90333 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Online mihovil

• Hero Member
Odg: Zimski ulazni transferi 2015./16.
« Odgovori #930 : Veljača 02, 2016, 00:07 »
Je li postoji treca opcija ili moraju birati izmedju "ne kupiti nikoga" i "dati brdo para za Teixeiru"?
Ne, i to je ponajveci problem Liverpoola kod transfera, bio pod Rodgersom a izgleda da se i sad nastavlja, to je upravo ono sto sam tvrdio kad me se napadalo da branim Rodgersa.

I dok je vjerujem odluka da se ne ide sad po veznjaka (to nam je po svim natpisima cilj za ljeto) bila Kloppova, to da ostanemo na Teixeira ili nista je greska onih koji sve to pripremaju.

U svojoj glavi vec vidim kako to izgleda otprilike; Klopp odredi da se ide po ofenzivca koji moze rijesiti odreden problem s golovima (na stranu moje misljenje o Teixeiri i tome kako bi nam to (ne)pomoglo), ljudi u klubu mu dodu s analiziranim, proskautiranim Teixeirom i sloze se oko njega. Nakon tog idu pregovori, mi vidimo da tu nista od toga, Klopp se vraca u klub i pita: "dobro, dajte mi dalje sta imate, ovi oce previse za Brazilca", a onda krece panika: "gospon Klopp, pa kak mislite kaj jos imamo? Pa dali smo vam ovog." "Pa dobro decki, s ovim ne ide, dajte iduceg" "Joj, pa ovaj, znate...sad je zimski rok nemamo bas puno toga. (brzo premecu po papirima i laptopima) Ah, evo ga, imamo ovog Hernandeza, puno zabija u zadnje vrijeme i moze trcat." "Okej, hvala decki, gotovi ste za ovaj mjesec, bu bio dobar i Sinclair."

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #931 : Veljača 02, 2016, 00:10 »
"Man Utd and Liverpool wanted me, but they're fallen giants. Stoke are on the rise." - £18.3m man Giannelli Imbula.  :lol
Never miss a good chance to shut up.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #932 : Veljača 02, 2016, 00:19 »
Interesting development! James Maddison, who's been linked to LFC by likes of Joyce, Pearce, Barrett tonight, has just joined Norwich!

Never miss a good chance to shut up.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #933 : Veljača 02, 2016, 08:03 »
Ne, i to je ponajveci problem Liverpoola kod transfera, bio pod Rodgersom a izgleda da se i sad nastavlja, to je upravo ono sto sam tvrdio kad me se napadalo da branim Rodgersa.

I dok je vjerujem odluka da se ne ide sad po veznjaka (to nam je po svim natpisima cilj za ljeto) bila Kloppova, to da ostanemo na Teixeira ili nista je greska onih koji sve to pripremaju.

U svojoj glavi vec vidim kako to izgleda otprilike; Klopp odredi da se ide po ofenzivca koji moze rijesiti odreden problem s golovima (na stranu moje misljenje o Teixeiri i tome kako bi nam to (ne)pomoglo), ljudi u klubu mu dodu s analiziranim, proskautiranim Teixeirom i sloze se oko njega. Nakon tog idu pregovori, mi vidimo da tu nista od toga, Klopp se vraca u klub i pita: "dobro, dajte mi dalje sta imate, ovi oce previse za Brazilca", a onda krece panika: "gospon Klopp, pa kak mislite kaj jos imamo? Pa dali smo vam ovog." "Pa dobro decki, s ovim ne ide, dajte iduceg" "Joj, pa ovaj, znate...sad je zimski rok nemamo bas puno toga. (brzo premecu po papirima i laptopima) Ah, evo ga, imamo ovog Hernandeza, puno zabija u zadnje vrijeme i moze trcat." "Okej, hvala decki, gotovi ste za ovaj mjesec, bu bio dobar i Sinclair."

Isto scenarij za crtic samo jako los crtic.

Ni u HNL se klub ne vodi tako  nije tako losa il mutava komunikacija kao sto si pokusao prikazati.Pa ispada da su svi retardirani 100%
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #934 : Veljača 02, 2016, 08:40 »
jebote, stvarno mi nije jasno čemu tolika želja za kupovinom nečega preskupog, samo da bi se kupilo

Točno to...
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #935 : Veljača 02, 2016, 09:00 »
Je li postoji treca opcija ili moraju birati izmedju "ne kupiti nikoga" i "dati brdo para za Teixeiru"? Recimo dovesti nekog centralnog veznjaka koji zna nesto s loptom? Ono, da ne izgledamo kao izabrana vrsta drvosjeca.

Ne trebaju Liverpoolu vise  igraci izmedju.
To izmedju se godinama gomilalo i tovarilo pa nas je i dovelo u situaciju da smo bas izmedju vrha i dna ljestvice.
Gore visoko a dole tvrdo.

Najvece pojacanje ovog prelaznog roka je da nismo kupili nista izmedju.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #936 : Veljača 02, 2016, 09:25 »
To izmedju se godinama gomilalo i tovarilo pa nas je i dovelo u situaciju da smo bas izmedju vrha i dna ljestvice.

Upravo ovo. U 4/5 transfera se ispostavilo da smo doveli lošije ili jednako kvalitetne igrače naspram onih kojih smo već imali u klubu. Bačen novac i bačeno vrijeme (aklimatizacija i remećenje atmosfere). Klub nek preusmjeri novac u akademiju, skauting, infrastrukturu ili smanjenje cijena ulaznica. Radije nego nek baca pare na balvane iz Premiershipa kao što je bio dosad slučaj.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #937 : Veljača 02, 2016, 10:17 »

Procitaj ponovo sto sam napisao. Ne zazivam nikakve polovnjake i trosenje da bi se potrosilo. Nije mi jasno zasto se ne trazi centralni veznjak, a takav se za recimo 25-30m eura moze naci i vise nego dobar.
Cekanje ljeta je jos debilnije. Ok, sada klubovi teze prodaju igrace - to je cinjenica, ali na ljeto ce cijene eksplodirati zbog Eura u Francuskoj gdje ce igrati pola Europe. Da ne govorim kako bi tom igracu (ili igracima) ova polusezona bila odlicna sto se uigravanja tice.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #938 : Veljača 02, 2016, 10:52 »
Procitaj ponovo sto sam napisao. Ne zazivam nikakve polovnjake i trosenje da bi se potrosilo. Nije mi jasno zasto se ne trazi centralni veznjak, a takav se za recimo 25-30m eura moze naci i vise nego dobar.
Cekanje ljeta je jos debilnije. Ok, sada klubovi teze prodaju igrace - to je cinjenica, ali na ljeto ce cijene eksplodirati zbog Eura u Francuskoj gdje ce igrati pola Europe. Da ne govorim kako bi tom igracu (ili igracima) ova polusezona bila odlicna sto se uigravanja tice.

Svak bi od nas volio takvog igraca i mislim da Klopp nije glup i da nije namjerno izbjegao da dovede takvog ili vise njih.
A ako takvog trenutno nema na trzistu bolje je nista ne kupovati.
Pokrpali smo se malo da izguramo sezonu i sad za sad dosta.

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #939 : Veljača 02, 2016, 11:02 »
Mislim da ćemo na ljeto dovoditi više "Grujića" nego "Teixeiri", tako da pripremite živce... Za mene je prioritet i dalje golman i zaboli me ona stvar ako na tu poziciju potrošimo i 20m funti... Otuda sve kreće. Pa dalje ajmo riješit backup beka, veznjaka playa i krilo.
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #940 : Veljača 02, 2016, 11:35 »
Isto scenarij za crtic samo jako los crtic.

Ni u HNL se klub ne vodi tako  nije tako losa il mutava komunikacija kao sto si pokusao prikazati.Pa ispada da su svi retardirani 100%
I Liverpool zadnjih godina izgleda kao los crtic. Naravno da sam karikirao ali poanta je da nam se dogada i precesto da jednostavno nemamo dobro pripremljen rok, da nemamo razradena imena koja zelimo osim nekakvih prvih opcija a te prve opcije precesto ne uspjevamo dovesti. Jos mogu nekako shvatiti da nam se to dogodi na zimu kad je i manje opcija, ali na ljeto nikako.

Offline StevieG

• Hero Member
« Odgovori #941 : Veljača 02, 2016, 11:42 »
I Liverpool zadnjih godina izgleda kao los crtic. Naravno da sam karikirao ali poanta je da nam se dogada i precesto da jednostavno nemamo dobro pripremljen rok, da nemamo razradena imena koja zelimo osim nekakvih prvih opcija a te prve opcije precesto ne uspjevamo dovesti. Jos mogu nekako shvatiti da nam se to dogodi na zimu kad je i manje opcija, ali na ljeto nikako.

Šuti tamo, zna Klopp što radi
Leif Sundell
Aleksandar Đorđević
Temuri Ketsbaia
Lillian Thuram
Siniša Mihajlović
Aleš Pajovič
Fritz Stuchlik
Luigi Lamonica
Terje Hauge
Semih Senturk
Dušan Kecman
Ricardo Quaresma...

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #942 : Veljača 02, 2016, 12:24 »
Gotovo je i sa zimskim transferima te stavljam ključ na temu, za raspravu o tome što je napravljeno, što nije napravljeno ili se moglo imamo posebnu temu.
Nova tema za ljeto se otvara... biti će sve u jednom pošto dosadašnji sistem nije funkcionirao, pisalo sve svugdje po malo pa kad je tako neka bude sve u jednom... bolje to nego da se dnevno gubi vrijeme u prebacivanju postova. kaos is ok
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!