Anketa

Grosskreutz u našem dresu...

...da, svakako
1 (4.2%)
...da, ali samo za krpanje rupa
15 (62.5%)
...ne, nikako
8 (33.3%)

Ukupno Glasova: 24

Glasanje završeno: Prosinac 14, 2015, 19:56

Autor Tema: Zimski ulazni transferi 2015./16.  (Posjeta: 90074 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Zimski ulazni transferi 2015./16.
« Odgovori #30 : Listopad 08, 2015, 23:40 »
Tony Barrett - FSG hope that the German’s reputation will prove a draw to transfer targets. LFC have struggled to attract elite players
Never miss a good chance to shut up.

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #31 : Listopad 10, 2015, 21:40 »
Jesus fucking Christ... inače, ovaj Graeme je isti koji je prvi donio vijesti o davanju noge Rodgersu i o dolasku Kloppa.

Saki ‏@Saki_LFC   39m39 minutes ago
Liverpool identified Gündogan and Karius, as their primary targets for the January window. Shit just got real! -> LFC je identificirao Gundogana (BvB) i Kariusa (Mainz) kao primarne mete za ZPR. Sranje je postalo pravo.

Graeme Kelly ‏@GraemeKelly1  5m5 minutes ago
@Saki_LFC was told we've more or less signed Rubén Neves (haven't even got a clue who he is). Will stay out of loan. -> Rečeno mi je da smo više-manje potpisali Rubena Nevesa (nemam pojma ni tko je taj). Ostat će na posudbi. (Ruben Neves na kojeg Mihovil baca :D )

Graeme Kelly ‏@GraemeKelly1  2m2 minutes ago
The Rubén Neves deal was being set up before Klopp. Heard it's as close as it's been. Would likely move in summer window. #LFC -> Deal s Nevesom je bio rješavan prije dolaska Kloppa. Čuo sam da nije moglo biti bliže gotovom poslu. Vjerojatno je da bi došao na ljeto.
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #32 : Listopad 10, 2015, 21:41 »
Edit: Dominik je bio brži. :)

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #33 : Listopad 10, 2015, 21:44 »
Graeme Kelly ‏@GraemeKelly1  1m1 minute ago
When I got the info on Rubén Neves I didn't even know who he was. LFC present at his games this week. #LFC -> Kad sam dobio info za Nevesa, nisam ni imao pojma tko je on. LFC je bio prisutan na njegovim utakmicama ovaj tjedan.

edit: (evo još info)

28m28 minutes ago
@GraemeKelly1 Graeme any truth in Gundogan and Loris Karius to Liverpool this January? -> Graeme ima li istine u info o dolasku Gundogana i Kariusa na zimu?

Graeme Kelly ‏@GraemeKelly1  25m25 minutes ago
@chiraggg31 @Saki_LFC said it so I'd put house, car and kids on it -> već sam to spomenuo, i stavio bih kuću, auto i djecu na kladi da je to istina
« Zadnja izmjena: Listopad 10, 2015, 22:30 mrdokic911 »

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #34 : Listopad 10, 2015, 21:45 »
neves i gundogan? ne, ne zelim se nadat

to bi bila perverzija

kariusa nisam nikad gledao al o njemu se prica kao o predvodniku novih njemackih dobrih golmana (iza lena i ter stegena)
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #35 : Listopad 10, 2015, 21:53 »
Pa da je samo Gundogan... u p.m...

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #36 : Listopad 10, 2015, 22:04 »

Online dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #37 : Listopad 10, 2015, 22:27 »
Nesto sam cuo za tog malog,popratit cu Porto nesto vise sada kada znam koja je situacija s njim  :p
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #38 : Listopad 10, 2015, 22:46 »
Gundogan prva meta, a Nevesa smo vec skoro zakaparili? Eksplodirat cu od srece ako je ovo istina  :love :love

Spomenuo sam vec prije 9 mjeseci ovdje Nevesa i od tada svakom pricam kako ce mali biti jedan od top 5 veznjaka na svijetu, uvjeren sam da je toliko dobar. I da, jako sam subjektivan ali od prvog trenutka kad sam ga vidio kako igra sam se u potpunosti zaljubio u njega, jos sam jucer mislim El Reyu odgovorio da mozemo pricat o drugima tek kad njega dovedu  :D

Sto se Gundogana tice to sam isto sve napisao vec ranije, rekao sam da je to najrealnija meta iz Dortmunda i ako je ovo istina onda se potvrduju moje rijeci. Oba bi bila cudesna pojacanja za nas, uz dolazak Kloppa ove vijesti samo nadograduju moju euforiju oko Liverpoola u zadnjih tjedan dana.

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #39 : Listopad 10, 2015, 22:56 »
Hahahha pala je i promjena avatara vidim  :lol   :super

Naravno, ovo su samo glasine, no točnost većine infa od tog tipa mi daje nadu. Čak i da ne potpišemo nijednog - ko ga jebe. Dosta je bilo Williamsa, Vormova, Bertranda i sličnih PL šrot igrača - vidici se proširuju.  :super

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #40 : Listopad 10, 2015, 22:58 »
Dajte vina hoću lom :klanja
19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #41 : Listopad 10, 2015, 22:59 »
Hahahha pala je i promjena avatara vidim  :lol   :super
Samo euforija, samo divlje  :lol :lol

Offline Coko gerrard

• Hero Member
« Odgovori #42 : Listopad 10, 2015, 23:52 »
Gundogan prva meta, a Nevesa smo vec skoro zakaparili? Eksplodirat cu od srece ako je ovo istina  :love :love

Spomenuo sam vec prije 9 mjeseci ovdje Nevesa i od tada svakom pricam kako ce mali biti jedan od top 5 veznjaka na svijetu, uvjeren sam da je toliko dobar. I da, jako sam subjektivan ali od prvog trenutka kad sam ga vidio kako igra sam se u potpunosti zaljubio u njega, jos sam jucer mislim El Reyu odgovorio da mozemo pricat o drugima tek kad njega dovedu  :D

Sto se Gundogana tice to sam isto sve napisao vec ranije, rekao sam da je to najrealnija meta iz Dortmunda i ako je ovo istina onda se potvrduju moje rijeci. Oba bi bila cudesna pojacanja za nas, uz dolazak Kloppa ove vijesti samo nadograduju moju euforiju oko Liverpoola u zadnjih tjedan dana.
Ako sam dobro skužio,vidiš novoga Alonsa...?Ja ga osobno nisam gledao ali vjerujem tvojoj procijeni.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #43 : Listopad 11, 2015, 00:46 »
Ako sam dobro skužio,vidiš novoga Alonsa...?Ja ga osobno nisam gledao ali vjerujem tvojoj procijeni.
Da, to je usporedba koju koristim kad opisujem Nevesa. S tim da cu bit toliko slobodan pa cu rec da mislim da moze biti i bolji od Xabia. Iako je to jako velika stvar za rec za klinca od 19 godina i jos je on daleko, no stvarno vjerujem da moze biti toliko dobar. Kad pogledam one njegove dijagonale odusevim se svaki put.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #44 : Listopad 11, 2015, 01:08 »

motoricnija verzija alonsa :super
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly