Anketa

Grosskreutz u našem dresu...

...da, svakako
1 (4.2%)
...da, ali samo za krpanje rupa
15 (62.5%)
...ne, nikako
8 (33.3%)

Ukupno Glasova: 24

Glasanje završeno: Prosinac 14, 2015, 19:56

Autor Tema: Zimski ulazni transferi 2015./16.  (Posjeta: 88281 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
Odg: Zimski transferi 2015./16.
« Odgovori #15 : Rujan 03, 2015, 10:39 »

ali baš da se neki igrač odlučio za City ili Inter zbog Mancinija... teško ću u to povjerovat

Mislim da ja znam za jednog.
I rekao bi da se zove Mario. :D

Ili se bar Mancini trsio da ga privoli.(kasnije je naravno zažalio svaku sekundu svoje želje).

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Zimski ulazni transferi 2015./16.
« Odgovori #16 : Rujan 05, 2015, 03:46 »
Pošto nam treba lijevi bočni, zanima me ako bi netko volio da dovedemo Ashleya Cole-a? Trenutno je slobodan igrač. :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline Eric

• Hero Member
« Odgovori #17 : Rujan 05, 2015, 12:03 »
Neka on glumi u nogometnim reallityjima s amaterima, ima već par sezona otkako mu je mjesto u tom miljeu. :)
How sharper than a serpent’s tooth
To hear your child make such a fuss.
It isn’t fair—it’s not the truth—
He’s fucked up, yes, but not by us.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #18 : Rujan 06, 2015, 13:52 »
Andre Ayew and his agent offered to play for LFC until January for free to prove himself. LFC said no, he's a Liverpool fan too.

Before everybody goes after Brendan, the transfer committee stopped the move, Brendan wanted to sign him.

Nije ozbiljan izvor, samo mi se cinilo zanimljivim, pa reko da vidim misljenja. :)

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #19 : Rujan 06, 2015, 13:53 »
Andre Ayew and his agent offered to play for LFC until January for free to prove himself. LFC said no, he's a Liverpool fan too.
Na ljeto dolazi za 25M funti.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #20 : Rujan 06, 2015, 15:00 »

Before everybody goes after Brendan, the transfer committee stopped the move, Brendan wanted to sign him.

Nije ozbiljan izvor, samo mi se cinilo zanimljivim, pa reko da vidim misljenja. :)

ipak taj odbor ima bar neku svrhu :D

salim se, iako ga ne smatram nekim igracem ovakav deal ne bi nikad odbio-pogotovo ne ako pogledas situaciju s nasim krilima
uvijek je bolje ovakvi bez odstete (ayew, konopljanka itd) nego nekakvi 'markovici' za velike novce
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #21 : Rujan 07, 2015, 21:28 »
salim se, iako ga ne smatram nekim igracem ovakav deal ne bi nikad odbio-pogotovo ne ako pogledas situaciju s nasim krilima
uvijek je bolje ovakvi bez odstete (ayew, konopljanka itd) nego nekakvi 'markovici' za velike novce

slažem se. jednog smo mogli ubosti, ali mi više volimo ove skupe iz PL..

Ali sumnjam da je Yaya Toure došao u City jer je htio raditi s takvim "stručnjakom". Treneri su dobivali poslove na račun igračkih zasluga ili "imena", ali baš da se neki igrač odlučio za City ili Inter zbog Mancinija... teško ću u to povjerovat

s obzirom što inter igra zadnjih 6mjeseci i meni se Mancini čini kao zapravo slab trener ali ima neke trofeje ipak..
i Shaquiri i Kondogbia su rekli da su prelomili kad ih je on osobno zvao.. e sad njima je očito nešto značilo štogod mi mislili o Manciniju..
YNWA!!

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #22 : Rujan 20, 2015, 12:08 »
Portuguese newspaper O Jogo reports that the Reds have been regulars at Sporting games this year, with William Carvalho a rumoured target.
U zadnje vrijeme ga se bas mogu nagledati posto je ozlijeden i nema jos nastupa ove sezone, bit ce da je nekom lijepo malo po Lisabonu uzivat :D

Offline Coutinho#10

• Hero Member
« Odgovori #23 : Rujan 27, 2015, 12:47 »
Reports claim that Liverpool had Croatia midfielder Marko Rog watched again last week,

Rog was apparently on Liverpool’s radar last season when at Hajduk Split, but the club decided to wait until he developed more and so did not challenge Dinamo Zagreb for his signature.

Club scout Barry Hunter is said to have watched Rog in action for Dinamo against Split last week ane there could be action in January if Dinamo fail to progress beyond the Champions League group stage.

Offline Slav26

• Hero Member

Offline Kruno™

• Hero Member
« Odgovori #25 : Rujan 27, 2015, 15:11 »
Premala je to cijena  za nas ispod 25M nista.

Online Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #26 : Rujan 27, 2015, 15:16 »

Premala je to cijena  za mamica ispod 25M nista.

Evo popravio sam ti.

Offline lukari

• Hero Member
« Odgovori #27 : Rujan 27, 2015, 15:16 »
Reports claim that Liverpool had Croatia midfielder Marko Rog watched again last week,

Rog was apparently on Liverpool’s radar last season when at Hajduk Split, but the club decided to wait until he developed more and so did not challenge Dinamo Zagreb for his signature.

Club scout Barry Hunter is said to have watched Rog in action for Dinamo against Split last week ane there could be action in January if Dinamo fail to progress beyond the Champions League group stage.

To je to naš je  :D
“When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there.” - Steven Gerrard ♥

Offline Kruno™

• Hero Member
« Odgovori #28 : Rujan 27, 2015, 15:24 »

Evo popravio sam ti.
Moze i tako.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #29 : Listopad 07, 2015, 23:46 »
BASCOMBE: In future summer transfer windows #LFC plan to be limiting their focus to two or three significant additions.
http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/liverpool/11918163/Jurgen-Klopp-will-have-to-work-with-Liverpool-squad-at-his-disposal-rather-being-handed-huge-transfer-funds.html

Kvaliteta, a ne kvantiteta. :D