Anketa

Njegova godina je za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
3 (10.7%)
4
10 (35.7%)
5
1 (3.6%)
U novoj godini
0 (0%)
...ostaje naša prva devetka
13 (46.4%)
...prelazi više na desetku
0 (0%)
...nisam siguran
1 (3.6%)

Ukupno Glasova: 14

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:58

Autor Tema: Roberto Firmino #9  (Posjeta: 86703 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Luis Garcai

• Hero Member
Odg: Roberto Firmino #9
« Odgovori #885 : Veljača 23, 2021, 17:03 »
Ja ne vidim problem ukoliko dovedemo igrača koji je igrao za rivala. Upravo tu vidim našu pobjedu nad njima

A što se tiče čestitke, mogao je čestitat privatno. Lajkat sliku rivala koji ti je taman dao gol...za tako nešto moraš bit idiot

Tradicija i rivalstvo je ok kada treba dovesti dojucerasnjeg igraca rivala koji ti je ukrao bodove, postizao golove protiv tvog kluba, kojeg si pljuvao i mrzio.

Kada neki igrac lajkuje drugog to je sodoma i gomora.  :O

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #886 : Veljača 23, 2021, 17:42 »
Bas gledam sad profil Alissona na instagramu, izgleda da mu je zena opet trudna. Vecina igraca Lpoola lajkala, mislite gang-bang?! Metar distanca nista haa?!
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #887 : Veljača 23, 2021, 18:19 »
Sudeći po komentarima, malo ko odavde je bio pripadnik neke navijačke skupine

Da igrač Rome lajka sliku igrača Lazija kako daje gol Romi...ili Napoli-Juve...jao jao
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #888 : Veljača 23, 2021, 18:26 »
aha, ne smiju lajkati, ali je zato ok da Ronaldo igra za Milan i Inter, da Ibrahimovic igra za Milan, Inter i Juventus, da Conte vodi Juve, pa malo Inter itd. Ekstra im je to rivalstvo, da ne kazem lazno rivalstvo

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #889 : Veljača 23, 2021, 18:28 »
Sudeći po komentarima, malo ko odavde je bio pripadnik neke navijačke skupine
Da, ljudi ovdje su ipak vecinom normalni.  :D

aha, ne smiju lajkati, ali je zato ok da Ronaldo igra za Milan i Inter, da Ibrahimovic igra za Milan, Inter i Juventus, da Conte vodi Juve, pa malo Inter itd. Ekstra im je to rivalstvo, da ne kazem lazno rivalstvo
:lol :super

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #890 : Veljača 23, 2021, 18:29 »

Napisao sam Lazio-Roma, Juve-Napoli

Primjeri koje si ti naveo nisu iz tih klubova i rivala

Btw guglaj malo kako su Contea nedavno vrijeđali  :kuler
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #891 : Veljača 23, 2021, 18:34 »
Koja je razlika između Lazia i Rome i Milana i Intera ? Oba su gradski rivali, a ovi drugi imaju vece uporiste obzirom da su veci klubovi i da su trofejniji i da su LAzio i Roma mali klubovi u poredjenju sa velikanima u italiji.

Jao, vrijeđali ga. Vjerujem da su ga vrijeđali i Interovi dok je bio u Juventusu.

Uostalom podsjeti me koje je ono klubove vodio Maurizzio Sarri ?

Offline Marijo

• Hero Member

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #893 : Veljača 24, 2021, 00:12 »
Ko ce ga nac na cesti? Hrpa "velikih", "pravih" i "ozbiljnih" navijaca koji dane provode kao velike muskarcine gledajuci ko je kome sta lajkao na instagramu i facebooku, da nisu mozda veliki navijaci nasli vremena pa pregledali i tik-tok. Hrpa velikih frajercina i pametnjakovica na drustvenim mrezama.

I uostalom, sta znaci lajk na instagramu? Jel se moze protumaciti kao cestitka? Jel nije jedna od najvecih odlika pravih sportasa i sporta to da znaju cestitat protivniku kad je posteno bio bolji? Nije li to puno sportskije od jebanja materi ili lomljenja nogu protivniku? Ili je to razina casti koju ti kreteni ne mogu poimiti?

I ne, ne mislim da je ovo sto je Firmino napravio nesto pretjerano pametno, ali prije svega nije pametno zbog hrpe debila na drustevnim mrezama a ne zbog toga sto ne postoju klub ili ne znam sta.

pricaj ti sta hoces al ovo je ocigledan primjer stanja danasnjeg nogometa, odnosno onoga sto je ostalo od nekad najvaznije sporedne stvari na svijetu.
e sad bas iz razloga sto je trend da sve boli kita za sve i da se sve moze i da sve interesira samo novac,ne bih se ja previse zivcirao niti pokusavao objasniti kako sam dozivio ovo.
posto ovog debila firminha zivo boli kita za liverpool i ljude koji vole taj klub , tako se trebamo ponasati i mi i boli i mene kita za njega i zato uopce nema potrebe raspravljat vise o tome.

'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #894 : Veljača 24, 2021, 09:56 »
Ogromna razlika  :kuler

https://www.goal.com/en-in/news/hunchback-bstard-napoli-fans-call-out-sarri-for-dropping-his/1b8wikt3d15981nbrt87l5nq66

https://talksport.com/football/559749/maurizio-sarri-napoli-fans-remove-plague-juventus-move/

Sigurno mu je ugodno na ulicama Napulja

pa naravno to i jeste gesta za postovanje i podrsku.
danasnji treneri i igraci su ko raspale drolje za novac bi i mater rodjenu prodale tako da i samim tim i klubovi gube na vrjednosti i vaznosti.

nas Liverpool se utopio u kolotecinu i prelazeci preko ovakvih gadosti koje je napravio firminho sam sebi rusi ugled i gubi navijace.
sve je ovo postalo velika sprdnja i kao sto rekoh novac je jedino u sta se vjeruje,tako da ja vise iz ovakvih razloga necu ni lipu vise dat na clanske iskaznice,suvenire,dresove il sta slicno.
o navijacima se ipak treba mislit a ovo je uvreda za sve nas i pisanje po Liverpoolu od starane jednog debila a preko cega se olako prelazi.
Izgubio je i gubio Liverpool na svom karakteru godinama, na zalost.
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #895 : Veljača 24, 2021, 10:21 »
nas Liverpool se utopio u kolotecinu i prelazeci preko ovakvih gadosti koje je napravio firminho sam sebi rusi ugled i gubi navijace.
sve je ovo postalo velika sprdnja i kao sto rekoh novac je jedino u sta se vjeruje,tako da ja vise iz ovakvih razloga necu ni lipu vise dat na clanske iskaznice,suvenire,dresove il sta slicno.
o navijacima se ipak treba mislit a ovo je uvreda za sve nas i pisanje po Liverpoolu od starane jednog debila a preko cega se olako prelazi.
Izgubio je i gubio Liverpool na svom karakteru godinama, na zalost.
Mislim da ce Liverpool prezivjet bez jednog navijaca koji opetovano ne zna ni ime igraca koji ga smeta. Isto kako bi prezivio i bez mene kojeg recimo ne smeta ovaj potez Firmina niti kluba.

A to da Liverpool gubi navijace je jednostavno cinjenicno krivo, to je lako provjerljiva informacija.

To da je nogomet nekoc bio najvaznija sporedna stvar na svijetu a da se sad pretvara u sprdnju ili ne znam sta je takoder glupost s obzirom da je nogomet iz godine u godinu sve popularniji i prati ga sve veci broj ljudi. Tako da nogomet se razvija i s njim se razvijaju i evoluiraju i navijaci, pa ako po putu otpadne koji zagovaratelj fasistickih navijaca ili onih koji tuku svoje igrace po ulicama, mislim da ce i nogomet i Liverpool prezivjeti.  :)

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #896 : Veljača 24, 2021, 10:38 »
Mislim da ce Liverpool prezivjet bez jednog navijaca koji opetovano ne zna ni ime igraca koji ga smeta. Isto kako bi prezivio i bez mene kojeg recimo ne smeta ovaj potez Firmina niti kluba.

stvarno ne vjerujem da negdje postoji navijač koji pozdravlja ovaj potez i nimalo mu ne smeta. čestitanje i pružanje ruke s porukom da je netko bolji se obavlja face-to-face. da je odmah poslije utakmice firmino zagrlio richarlisona ili na terenu ili unutra gdje mi ne vidimo, nitko mu ne bi ništa rekao. brazilci su, ti se latinosi svakako ljubakaju i pozdravljaju i kad treba i kad ne treba, osim toga i red je pružiti ruku i osvjetlati obraz priznanjem da je netko bio bolji, ali javno "lajkati" direktan potez kojim TVOJA ekipa gubi na SVOM stadionu je za svaku osudu. to se ne radi tako, samo je o tome riječ.

čudi me da ti od svih ljudi ovdje s tim nemaš problema. :blink
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #897 : Veljača 24, 2021, 10:50 »
stvarno ne vjerujem da negdje postoji navijač koji pozdravlja ovaj potez i nimalo mu ne smeta. čestitanje i pružanje ruke s porukom da je netko bolji se obavlja face-to-face. da je odmah poslije utakmice firmino zagrlio richarlisona ili na terenu ili unutra gdje mi ne vidimo, nitko mu ne bi ništa rekao. brazilci su, ti se latinosi svakako ljubakaju i pozdravljaju i kad treba i kad ne treba, osim toga i red je pružiti ruku i osvjetlati obraz priznanjem da je netko bio bolji, ali javno "lajkati" direktan potez kojim TVOJA ekipa gubi na SVOM stadionu je za svaku osudu. to se ne radi tako, samo je o tome riječ.

čudi me da ti od svih ljudi ovdje s tim nemaš problema. :blink
Doslovno mi se ne moze vise jebat za ovo nego li mi se jebe. Apsolutno me ovo nimalo ne dira.

Super mi je kako se potencira da bi bilo oke da mu je cestitao negdje "gdje mi ne vidimo", zasto? Najispravnije bi bilo da mu je cestitao (i svim ostalima) na terenu, gdje svi vide. Ne znam jel je, nisam vidio. Ako nije stigao ili nije iz ne znam kojeg razloga mi je potpuno svejedno jel mu poslao SMS ili jakao objavu na instagramu, doslovno me ne dira nimalo. Mogu promatrat ovaj potez kao sportsku cestitku boljem protivniku. Jel to bila? Ne znam. Ne zna nitko ni od vas da nije. Projiciramo svoje frustracije zbog losih rezultata na nebitan potez na drustvenoj mrezi.

Po meni se postovanje prema klubu i prema navijacima prije svega pokazuje na terenu i tu nikad do sad nisam imao zamjerke na Firmina. Nije uvijek bio najbolji, imao je i uzasnih utakmica, ali mislim da mu se manjak truda ili postovanja ne moze pripisati. To je bar dovoljno meni.

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #898 : Veljača 24, 2021, 10:54 »
potpuno svejedno jel mu poslao SMS ili jakao objavu na instagramu

Pa nije svejedno, čini ogromnu razliku, upravo o tome se radi cijelo vrijeme. Puno veća filozofija oko toga je nepotrebna.
Say what again!

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #899 : Veljača 24, 2021, 11:15 »
Pa nije svejedno, čini ogromnu razliku, upravo o tome se radi cijelo vrijeme. Puno veća filozofija oko toga je nepotrebna.

Tocno to. Mihovil tu razliku uopce ne vidi ocito..