Anketa

Naš novi golman Bogdán je...

... > bolji od Jonesa
12 (27.9%)
... = isto kao Jones
26 (60.5%)
... < lošiji od Jonesa
5 (11.6%)

Ukupno Glasova: 43

Glasanje završeno: Lipanj 16, 2015, 12:56

Autor Tema: Ádám Bogdán #34  (Posjeta: 10482 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Ádám Bogdán
« Odgovori #30 : Lipanj 12, 2015, 19:14 »
Da, nisam bas tako odusevljan kad sam pogledao koji njegov video, ovo sto je dokic stavio je katastrofa  :lol

To je kao kad filtriraš na manageru.

Free transfer + Goalkeeper + Experience in EPL + Order alphabetically = Adam Bogdan

:D
Never miss a good chance to shut up.

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #31 : Lipanj 12, 2015, 19:19 »
Order alphabetically

:D  :super
Say what again!

Offline mascherano

• Hero Member
  • Kondicijski trener konobara
« Odgovori #32 : Lipanj 12, 2015, 19:39 »
Jer smo zadnjih 15 godina imali cudesne rezervne golmane, pa dovodenje ovog oznacava prelazak kluba u prosjecnost.
A mogli smo jednostavno belgijsku stolicu za ljuljanje posjesti na klupu, a dovesti golmana u kojeg se može pouzdati da ti neće na 19/38 utakmica imati barem jednu kardinalnu grešku. Evo Budesliga hrli kvalitetnim golmanima.

Imamo i previše rupa u ekipi, al pozicija golmana je problem još od sezone 08/09. Recimo, ove godine je razlika između Uniteda i Liverpoola bio upravo golman. Kod njih brani najbolji golman svijeta,a kod nas..... ma bolje da ne govorim.  :D

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #33 : Lipanj 12, 2015, 19:46 »
Ove godine je razlika Uniteda i svih ostalih bio golman. Je imaju i drugi dobre golmane, ali i bolje obrane i od nas i Uniteda. I da kupimo ne znam kako dobrog golmana, prvo se obrana mora ustaloziti i postaviti kako spada, pa ce i golmanu biti lakse. To je sve nama problem, ali primarni problem i primarni zadatak ovog roka je prva spica. Ako to rijesimo kako spada, skoro pa ce mi biti svejedno za ostale ustede.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #34 : Lipanj 12, 2015, 21:45 »
Jer smo zadnjih 15 godina imali cudesne rezervne golmane, pa dovodenje ovog oznacava prelazak kluba u prosjecnost.

:roll

Ajde ne seri, znaš na što sam mislio. Milner, Ings i Bogdan su sve čudesni igrači, još dva-tri ovakva i eto nas u borbi za naslov.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #35 : Lipanj 12, 2015, 21:51 »

Ajde ne seri, znaš na što sam mislio. Milner, Ings i Bogdan su sve čudesni igrači, još dva-tri ovakva i eto nas u borbi za naslov.

A možda ipak nekim transferom i iznenade pa će tada ovi zvučati sasvim ok. Lakše je ovako kad te mogu samo ugodno iznenaditi. Mislim da neugodno više ne mogu..  B-)

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #36 : Lipanj 12, 2015, 21:55 »
Badass  :D

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #37 : Lipanj 12, 2015, 21:59 »
A možda ipak nekim transferom i iznenade pa će tada ovi zvučati sasvim ok. Lakše je ovako kad te mogu samo ugodno iznenaditi. Mislim da neugodno više ne mogu..  B-)

Sve dok je ovako (a imam osjećaj da će potrajati, daj Bože da griješim) nimalo se ne veselim sljedećoj sezoni. Znam da je tek 12. lipnja, može se još svašta dogoditi, ali ne vjerujem baš u tako nešto. Nešto se gadno treba poremetiti u svemiru da naši mamlazi dovedu igrača, a ne još nekoliko mediokriteta. Ili da neko ime odluči 'iz čista mira' doći u Liverpool, a ne u neki klub koji garantira igranje u Ligi prvaka i borbu za naslov.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline mihovil

• Hero Member
Odg: Ádám Bogdán #34 (posudba)
« Odgovori #38 : Lipanj 13, 2015, 01:29 »
A mogli smo jednostavno belgijsku stolicu za ljuljanje posjesti na klupu, a dovesti golmana u kojeg se može pouzdati da ti neće na 19/38 utakmica imati barem jednu kardinalnu grešku. Evo Budesliga hrli kvalitetnim golmanima.
To je ono sto sam ja htio da napravimo, ali kad smo se vec odlucili za drugu opciju onda mi je draza varijanta s rezernim golmanom.

Znam, ali ispada da smo evo od proslog i ovog ljeta krenuli prema prosjecnosti a ne da smo tamo 6 godina. I uz to nces vidjet da nasi mamlazi dovedu igraca, bar ne gotovog, vrhunskog kakvog bi vecina htjela. Najvise sto mozes dobit je potencijala koji ce kroz par sezona postat vrhunski, ali opet, nije da je to nesto novo u Liverpoolu. To da smo prije to radili bolje stoji, ali nismo radili puno drukcije i dok je ovakva strategija kluba i necemo.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 24, 2018, 12:06 grbi »

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #39 : Lipanj 13, 2015, 10:21 »
Obranio je penal Rooneyu na Old Traffordu, ali je i primio gol (ok bio je jak vjetar) na Goodisonu od kolege na suprotnoj strani Tima Howarda..  :p

a nemoj me jebati da smo 'tog' golmana doveli  :lud

neko se opasno drogira u tom TCu, al su me barem malo nasmijali  :D

pokušavam shvatiti zašto je doveden, ok besplatan je  i nešto mlađi od Jonesa, ali da je bolji teško... ovi dovedu Valdesa za rezervu i razjebu nas i onda im mi pokažemo kakvog kralja smo doveli!  :kuler
YNWA!!

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #40 : Lipanj 13, 2015, 13:15 »
Al fakat smo sprdnja jebote...  :D

Tek sam sad pogledao ovaj video i jbt, pa ovo je uzas, Jones je bolji od ovog.
Razmisljao sam samo o pozitivi besplatnog dolaska zbog ustede kako bi se kupili bolji igraci, ali sad se samo nadam da ce Mignolet biti zdrav ko dren.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #41 : Lipanj 13, 2015, 16:01 »
a nemoj me jebati da smo 'tog' golmana doveli  :lud

neko se opasno drogira u tom TCu, al su me barem malo nasmijali  :D

pokušavam shvatiti zašto je doveden, ok besplatan je  i nešto mlađi od Jonesa, ali da je bolji teško... ovi dovedu Valdesa za rezervu i razjebu nas i onda im mi pokažemo kakvog kralja smo doveli!  :kuler

A gledaj, obranio je i penal Rooneyu..  :)

Always look on the bright side of life..sta da ti kazem drugo..  ;)

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #42 : Lipanj 13, 2015, 16:40 »
Al fakat smo sprdnja jebote...  :D

neznaš koji je video gori..
s onim Evertonovim golom sam se nasmijao, a ovdje mi čak postane čovjeka i žao.. igleda ko rekreativac koji je zalutao na teren protiv profesionalaca..  :(

stvarno neznam ko radi taj usrani skauting po engleskoj, tu stvarno stvari ne funkcioniraju nikako..
nemože mi nitko reći da su prepoznali talent u ovom golmanu ili nekakvu nadogradnju na ono što imamo.
mislim neznam čemu se uopće nadati ovo ljeto, sve po starom..
YNWA!!

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #43 : Lipanj 13, 2015, 16:57 »
U trenutku kad je jedan Keylor Navas available za 15ak milijuna funti (nitko osim Arsenala ne traži golmana) mi ne smijemo razmišljati o tome je li Mignolet i dalje dovoljno dobar za keca, jer bolji od ovoga nije.
TC se komotno može ubiti.

Bogdanu puno sreće, jer će mu i trebati.

Offline Coko gerrard

• Hero Member
« Odgovori #44 : Lipanj 13, 2015, 18:57 »
U trenutku kad je jedan Keylor Navas available za 15ak milijuna funti (nitko osim Arsenala ne traži golmana) mi ne smijemo razmišljati o tome je li Mignolet i dalje dovoljno dobar za keca, jer bolji od ovoga nije.
TC se komotno može ubiti.

Bogdanu puno sreće, jer će mu i trebati.
Sa ovakvim kapacitetom,ni sreća ga neće spasiti.