Arhiva > Arhiva

Danny Ings #28 (posudba)

<< < (2/74) > >>

djapojunior:
Simpatican momak i veliki pozitivac van terena, nadam se da ce se i na terenu pokazati korisnim i razviti u dobrog igraca. Ok transfer po meni, ali nece biti od prevelike koristi ako ostatak momcadi dobro ne pojacamo i ne kupimo dobrog prvog napadaca, i nece se bas moci razviti ako bude u drustvu panjeva.
Sve u svemu, dobrodosao, ne ocekuje se puno od tebe, nadmasi to!  :super

Winx:
Brate mili, jel ovo neka zajebancija ili što?
Pa dobro, neka smo ga doveli, ali pod uvjetom da je to 8. kupovima i kao nekakva opcija, a ne kao prvi "pošteni transfer".
Stvarno počinjemo ličiti na NK Osijek i Hajduk, kojem odu svi igrači koji iole valjaju, a onda se "pojačaju" s igračima ekipa koje su ispale i naprave "super posao".  :lol.

mrdokic911:
Ne opravdavam zato što mi je puna kapa Engleza, što mu ističe ugovor a morat ćemo platiti oko 5m funti (a ovi zavlače za još više) i zato što vjerojatno nećemo dovoditi boljeg napadača. Nadam se da će bar dobro ući u sezonu i ne ispasti promašaj kao mnogi prošlog ljeta.

djapojunior:

--- Citat: mrdokic911 - Lipanj 08, 2015, 12:28 ---Ne opravdavam zato što mi je puna kapa Engleza, što mu ističe ugovor a morat ćemo platiti oko 5m funti (a ovi zavlače za još više) i zato što vjerojatno nećemo dovoditi boljeg napadača. Nadam se da će bar dobro ući u sezonu i ne ispasti promašaj kao mnogi prošlog ljeta.

--- Kraj citata ---

O ovome ce zapravo ovisiti koliko je to pametan transfer, i njegov i Origiev. Ali i dalje vjerujem da ce se ici po prvog napadaca, ni u Liverpoolu nisu toliko ludi da napad ostave na ovome, pogotovo nakon ovakve sezone.

mrdokic911:
Mene stvarno ništa ne bi iznenadilo.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju