Arhiva > Arhiva

Danny Ings #28 (posudba)

<< < (3/74) > >>

Don:
Sasvim ok opcija za trećeg napadača, posebno jer je došao besplatno. Za ono malo što sam ga gledao, nije mi se učinio kao loš igrač. Svejedno bi trebao biti bolji od Balotellija i Borinija. Ali i dalje nam fali taj pravi golgeter od 20+ golova po sezoni. To će biti najvažnija kupovina ovog ljeta.

Lasko:
Slažem se s konstatacijom da će ocjena njegovog transfera ovisiti o kontekstu, odnosno hoćemo li dovest pravo ime. Moram reći kako mi je LessMore malo dao optimizma, on obično je beskompromisan i realan pri ocjenjivanju ulaznih transfera i igrača općenito. Vidjet ćemo, možda nas doista iznenadi.

El Rey:
Sve je vec receno  :).Kao treci napadac dobra opcija, u svakom drugom kontekstu je fail.Isto vrijedi i za Milnera.

gento:

--- Citat: Lasko - Lipanj 08, 2015, 12:46 ---Slažem se s konstatacijom da će ocjena njegovog transfera ovisiti o kontekstu, odnosno hoćemo li dovest pravo ime. Moram reći kako mi je LessMore malo dao optimizma, on obično je beskompromisan i realan pri ocjenjivanju ulaznih transfera i igrača općenito. Vidjet ćemo, možda nas doista iznenadi.

--- Kraj citata ---

Možda je čovjek samo dobio nakon dugo vremena, pa je dobre volje. :D

Massone:
Dodana vam je anketa.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju