Anketa

Njegova godina je bila za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
6 (16.7%)
4
11 (30.6%)
5
1 (2.8%)
Njegova budućnost
0 (0%)
...i dalje ga vidim u ekipi
16 (44.4%)
...ja bi ga prodao
2 (5.6%)
...nisam siguran
0 (0%)

Ukupno Glasova: 18

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:59

Autor Tema: James Milner #7  (Posjeta: 35960 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moki

• Sr. Member
Odg: James Milner #7
« Odgovori #360 : Prosinac 13, 2019, 19:36 »
Upravvo to.

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #361 : Prosinac 13, 2019, 20:00 »
Odlična ličnost i igrač koji nam uvijek dobro dođe. Kako vrijeme odmiče vidimo da igrači igraju sve dulje. Može pomoći u razvoju klinaca i odmah bi mu i nastavku ponudio mjesto trenera mlađim generacijama. Sjajan karakter.

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #362 : Prosinac 13, 2019, 20:11 »
I sa 35 ce bit jedan od spremnijih igraca u klubu,ocito je Kloppu jako bitan i za svlacionicu a i za igru na terenu,nemam nista protiv ugovora,iskusan igrac na kojeg stalno mozemo racunati.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #363 : Prosinac 13, 2019, 21:42 »
Odlično, baš mi je drago da će ostati kod nas
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #364 : Prosinac 13, 2019, 22:29 »
Odlična ličnost i igrač koji nam uvijek dobro dođe. Kako vrijeme odmiče vidimo da igrači igraju sve dulje. Može pomoći u razvoju klinaca i odmah bi mu i nastavku ponudio mjesto trenera mlađim generacijama. Sjajan karakter.

Jeste istina. U pocetku nisam bio fan njegovog transfera, ali kako je vreme odmicalo sve vise prirasta srcu. Nesto kao Kuyt prije njega.

Mislim da mu je ovo samo nagrada za sve do sad ucinjeno, jer znas da na njega mozes racunati u bilo kojem trenutku.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #365 : Prosinac 13, 2019, 23:44 »
postoji li itko da ne voli Milnera?

Millie ima sve one vrline koje trebaju krasiti i čovjeka i igrača. Nije prgav, a borac je. Uvijek gine na terenu a jedan je od najstarijih i jedan od najzahvalnijih igrača koji je spreman uvijek uskočit na bilo koju poziciju
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #366 : Prosinac 13, 2019, 23:50 »
Jedan od rijetkih u svijetu za koje možeš reći da je pravi primjer kakav jedan sportaš treba biti.

Primjer i idol.
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #367 : Prosinac 14, 2019, 07:21 »
najdraža njuška u klubu poslije gerrarda, vjerojatno jedini moderni igrač liverpoola o čijem dresu razmišljam.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #368 : Prosinac 16, 2019, 20:29 »
Lik je za nas ono što je za svaku odličnu NBA momčad šesti igrač, baš bomba od transfera je ispalo ovo.

Usput, puno je bolji otkad je zapravo "igrač s klupe", znao je baš ostati bez goriva u onoj sezoni kad je igrao LB. Drago mi je da će (ozbiljnu) karijeru vjerojatno završiti ovdje.
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick