Autor Tema: Kladionica - samo dobar info  (Posjeta: 12620 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline devil2

• Hero Member
Odg: Kladionica - samo dobar info
« Odgovori #120 : Kolovoz 25, 2015, 21:36 »
Koja je to liga?

Offline Hyypiä

• Hero Member
« Odgovori #121 : Kolovoz 25, 2015, 21:39 »
Koja je to liga?

Pretkolo hr kupa
"Remember, one night stands only last one night, but syphilis lasts a lifetime."

Offline d18K

• Hero Member
« Odgovori #122 : Kolovoz 25, 2015, 22:55 »
Ma zajebi ti to, bistra ce imat domacinsko sudenje i punu tribinu huligana naoruzanih sjekirama, vilama i slicnim rekvizitima koji samo cekaju da im igraci lekenika daju povoda da im pokazu di su dosli
nkdz

Offline vecac2

• Hero Member
  • In it goes towards Lovren...
« Odgovori #123 : Kolovoz 26, 2015, 02:05 »
Ma zajebi ti to, bistra ce imat domacinsko sudenje i punu tribinu huligana naoruzanih sjekirama, vilama i slicnim rekvizitima koji samo cekaju da im igraci lekenika daju povoda da im pokazu di su dosli
Preuzimam na sebe veliki rizik da pojedem govno poslije te utakmice, ali obicno ovakvi slucajevi zavrse kobno za kladionicare. Da su kladionice glupe i da ne znaju 10 puta vise nego mi, ne bi ih bilo na svakom cosku svijeta (nase regije pogotovo)...

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #124 : Kolovoz 26, 2015, 18:01 »
Proslo, 1:5

Offline ScouseCafu

• Hero Member
« Odgovori #125 : Kolovoz 26, 2015, 20:51 »
Preuzimam na sebe veliki rizik da pojedem govno poslije te utakmice, ali obicno ovakvi slucajevi zavrse kobno za kladionicare. Da su kladionice glupe i da ne znaju 10 puta vise nego mi, ne bi ih bilo na svakom cosku svijeta (nase regije pogotovo)...

Dobar tek  :)))

Offline vecac2

• Hero Member
  • In it goes towards Lovren...
« Odgovori #126 : Kolovoz 26, 2015, 20:52 »
Iznimka potvrdjuje pravilo :D

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #127 : Kolovoz 27, 2015, 16:07 »
Hajduk - Slovan Liberec 1 f2 @ 5.00

Hajduk jednostavno mora ovo dobit sa minimalno 2 gola razlike da uđu u skupine Europa Lige, igraju sa prvim sastavim i vjerujem kako će ovo proć. Imaju najbolju publiku u Hrvatskoj koja će ih nesumnjivo vodit do cilja. Koeficijent 5 je nešto što sam morao odigrati na 100 kuna, singl listić.

]:)
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline markec2408

• Hero Member
« Odgovori #128 : Rujan 01, 2015, 11:48 »
Kosarka: Brazil - Dominikanska Republika 2 1.80 SS

Brazil je ovdje dosao bez glavnih zvijezda. Rekao bih da cak nisu dosli ni sa B timom nego je ovo neka recimo C ekipa. Igraju sa igracima iz domace lige samo. Jucer su izgubili od Urugvaja. Djelovali su jako neuigrano i pomalo izgubljeno na terenu. Mislim da nemaj uvelike sanse u ovome mecu.

Offline ScouseCafu

• Hero Member
« Odgovori #129 : Prosinac 30, 2015, 15:02 »
Ajde da malo oživimo temu :)

Rodriguez 12.5+ 1.70 (SS)

Taman kad sam ja išao uplatit su oborili koef na 1.70, ali još uvijek se isplati odigrat. Lull ne igra tako da će Rodriguez sigurno igrati više i morati preuzeti više odgovornosti na sebe. Granica bi mogla još narasti, u nekim kladionicama je već 13.5..

Offline ScouseCafu

• Hero Member
« Odgovori #130 : Siječanj 31, 2016, 14:13 »
Bordeaux - Rennes 2 2.90

Bordeaux bez 11 igrača, jučer im je najbolji igrač Khaziri otišao u Sunderland, Saivet otišao u Newcastle. Golman Carraso nije u timu, brani drugi golman. Prije 3 dana su izgubili od Lillea 5:1 i to dovoljno govori. Rennes je dobra ekipa, samo jedan gostujući poraz imaju. DNB je oko 2, isplati se i x2 igrati.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #131 : Veljača 05, 2016, 13:59 »
Borussia M´gladbach-Werder Bremen 1@1,75
20:30

Vjerujem da ce ovdje proc i hendikep na 2.90, ali i cista jedinica je dovoljno dobar koef da se odigra. Borussia u prve 2 utakmice nakon pauze 0 bodova, Werder 4 boda s pobjedom vani protiv Schalkea i x protiv dobre Herte. Ali Borussia je protiv Mainza bila puno bolja, primili su gol iz odlicnog udarca s 20ak metara i to je bilo prakticki sve sto je Mainz napravio uz jos jednu sansu, dok je Borussia imala 3 cista mrtvaca i jos par dobrih sansi i uz to stiskala cijelu utakmicu s tim da im je falio Xhaka koji je glavni igrac te veze. Werder ni u jednoj od ove 2 utakmice nije izgledao nesto posebno, makar su zabili 6 golova i uzeli 4 boda, realno mogli su proc i puno gore s obzirom na igru na terenu. Borussia je dovoljno kvalitetnija momcad da bi ovaj koef uzeo i u gostima, doma jednostavno moraju pobijedit.

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #132 : Veljača 06, 2016, 12:20 »
Bravo Mihovil za info,fren je igrao neki sistem neznam ni ja sta ne od gluposti sa parovima 2+ koef i reko san mu da proba ovo,dodao je na listic od 7 parova i sa uk koef 180,mislim da je uplatio 50kn. Javio je ujutro da je imao 1 gresku i dignuo oko 700kn.
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline ScouseCafu

• Hero Member
« Odgovori #133 : Veljača 16, 2016, 13:44 »
Del Potro - Kudla 1. set 2 2.10 SS

Del Potro nije odigrao meč godinu dana, u zadnje 2 ih je odigrao tek 14 i povratak sigurno neće biti lagan. Nadajmo se da će se konačno riješiti ozljeda i da će se vratiti u sami vrh, ali već večeras je teško.
Na Kudlu je 2.20 u SS-u, 2.50 u Pinnacleu, ali me ipak nekako strah jer niti je Kudla u bajnoj formi, a genijalnosti Del Potra me isto tako strah. Kvote da će Kudla pobjediti s 2:0 su oko 4, na manji ulog se isplati probati.
Ja ću odigrati da Kudla uzima 1. set jer pauza je ipak prevelika, ruka sigurno još nije namještena kako treba i ovu kvotu moram uzeti  :)

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #134 : Veljača 16, 2016, 14:13 »
Costa daje i 2 @ 22.1 na SuperSportu.

Zahvalite kasnije  :kuler