Anketa

Uz sve priče oko odlaska njegava igra je bila za

1
1 (1.4%)
2
3 (4.1%)
3
21 (28.4%)
4
12 (16.2%)
5
1 (1.4%)
Da me danas pitata još uvijek sam mišljanja da
1 (1.4%)
Odlazi
21 (28.4%)
Nemam pojma
9 (12.2%)
Ostaje
5 (6.8%)

Ukupno Glasova: 38

Glasanje završeno: Svibanj 19, 2018, 13:01

Autor Tema: Emre Can #23  (Posjeta: 107414 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online mihovil

• Hero Member
Odg: Emre Can #
« Odgovori #15 : Lipanj 05, 2014, 14:11 »
Dobrodosao Emre i da dosegnes one razine koje su ti se predvidale  :D

Vec sam kad se pocelo ozbiljnije pisati oko njega napisao sto mislim. Ono sto me najvise zanima je na kojoj ga poziciji Rodgers vidi, recimo da smo lijevog beka iskljucili, treba vidjeti vidi li ga na holdingu kao alternativu Gerrardu sto bi znacilo da Lucas najvjerojatnije odlazi ili ga vidi kao zamjenu/nadopunu Hendersonu sto mislim da bi ipak jos koju sezonu bilo pametnije.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #16 : Lipanj 05, 2014, 14:15 »
Welcome ĆAN !

ili se čita Džan... jel ima neki pratitelj turskih serija na forumu da nam pojasni kako se izgovara  :sram

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #17 : Lipanj 05, 2014, 14:17 »
Na pocetku nisam bio pretjerano zadovoljan povezivanjem s njim. Iako se cini kao nelos igrac, mlad, pun potencijala, moze odigrati na vise pozicija, brz, dobre duge lopte. Moze ispasti odlicna kupnja za nas. S druge strane, sve je to isto bilo tocno i za Yesila, pa na kraju nismo puno toga vidjeli od njega, nevezano za ozljedu.
Moze biti dobro pojacanje, ali definitivno nam treba i pokoji kapitalac kao pojacanje. Zbog igranja na vise frontova, zbog napretka igre i momcadi, ali i zbog ugleda samog kluba, tako da se nadam da pojacanja nece ostati na rangu Cana, koliko god bi nam on mogao ispasti dobar.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #18 : Lipanj 05, 2014, 14:24 »
Bar se nitko nece moci zalit da prvo prodajemo igrace, sad aspas i lucas mogu mirno otic :)

E baš sam to htio reći, pa da se ne ponavljamo.
Konačno radimo kako mislim da je pravilno. ili možda ja nisam normalan, a Brendan je, ali meni je ono prošle godine bilo malo nakaradno.

Offline LegoCreator

• Hero Member
« Odgovori #19 : Lipanj 05, 2014, 14:24 »
ili se čita Džan... jel ima neki pratitelj turskih serija na forumu da nam pojasni kako se izgovara  :sram

Luis u pravu si izgovara se Dzan

Dobro dosao i sretno! :kuler

Ima ljudi koji ostaju praznih saka , cak i kad se uhvate za glavu.

Jimi Hendrix

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #20 : Lipanj 05, 2014, 14:27 »
dajte mu albertov broj, ovog cemo prodat dogodine. da se nastavi trend..
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #21 : Lipanj 05, 2014, 14:28 »
Luis u pravu si izgovara se Dzan

Dobro dosao i sretno! :kuler
Za mene je Kan, hebe me se kako se čita, jako sam zadovoljan njegovim dovođenjem.  :super
Ionako mislim da će mu na dresu pisati Emre. To je nova furka Turaka, po uzoru na Brazilce.

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #22 : Lipanj 05, 2014, 14:28 »

Offline lfc4ever

• Hero Member
« Odgovori #23 : Lipanj 05, 2014, 14:32 »
Ma Laslo će nama to pojasniti..  :kuler
Form is temporary, class is permanent.

Offline LegoCreator

• Hero Member
« Odgovori #24 : Lipanj 05, 2014, 14:38 »
Za mene je Kan, hebe me se kako se čita, jako sam zadovoljan njegovim dovođenjem.  :super
Ionako mislim da će mu na dresu pisati Emre. To je nova furka Turaka, po uzoru na Brazilce.

Samo da ne bude na kraju NEMRE :p

Jimi Hendrix

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #25 : Lipanj 05, 2014, 14:40 »
Samo da ne bude na kraju NEMRE :p

Misliš ASPAS?  :D

Offline LegoCreator

• Hero Member
« Odgovori #26 : Lipanj 05, 2014, 14:43 »
Misliš ASPAS?  :D

Taj se vise ne vraca sa odmora u Liverpool :help

Jimi Hendrix

Offline mascherano

• Hero Member
  • Kondicijski trener konobara
« Odgovori #27 : Lipanj 05, 2014, 14:56 »
Nek mu je sa srećom.Valjda neće završiti kao kolege mu koje su stigle prošlo ljeto.

Offline margita

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Stevie Heighway on the wing...
« Odgovori #28 : Lipanj 05, 2014, 15:00 »
Can is often compared to Germany midfielder Bastian Schweinsteiger, due to his ability to switch from attack to defence with ease. He also boasts a powerful shot and can comfortably dictate the tempo of a game. His powerful forays forward have also drawn comparisons to Toni Kroos.

Ih, dobili smo Schweinija i Kroosa u jednom igraču :D
Šalu na stranu, Turčinu želim što uspješniju karijeru u LFC-u, nadam se da će nam biti više od koristi nego zadnji Sulejmanov potomak koji je boravio na Anfieldu.
"Ja sam Vuco, ja sam hodajući spomenik. Ja sam Liverpool, čoviče, ja nisam pjevač, ja sam Liverpool."

Offline fed

• Hero Member
  • LFC ***** Reds
« Odgovori #29 : Lipanj 05, 2014, 15:04 »
Mislim ipak Džan, jer se recimo ime Tuncay čita kao Tundžaj, dok se Çaner čita kao Čaner.
Kako god možda bude pisalo Emre, jer Englezi baš nisu spretni sa čitanjem stranih prez/imena.

Welcome Emre. Vrlo dobar igrač, polivalentan prije svega, kao što su neki već spomenuli. Najbolje se snalazi na poziciji DM, ali nisu mu strane ni LB, CB, CM. Ja sam mišljenja da će se dobro snaći i da će isprva igrati dozirano namjesto Hendersona, pa kako bude prvenstvo odmicalo onda će mijenjati Gerrarda, kojeg jednostavno moramo "dozirati" zbog igranja na 4 fronta - nažalost skipper je u godinama i neće moći izdržati tempo naredne sezone. A Lucas će vjerujem napustiti klub, osim ako ne pristane na "klupu" u što čisto sumnjam.
“Liverpool was made for me and I was made for Liverpool.”
                                             ----- Bill Shankly