Anketa

Uz sve priče oko odlaska njegava igra je bila za

1
1 (1.4%)
2
3 (4.1%)
3
21 (28.4%)
4
12 (16.2%)
5
1 (1.4%)
Da me danas pitata još uvijek sam mišljanja da
1 (1.4%)
Odlazi
21 (28.4%)
Nemam pojma
9 (12.2%)
Ostaje
5 (6.8%)

Ukupno Glasova: 38

Glasanje završeno: Svibanj 19, 2018, 13:01

Autor Tema: Emre Can #23  (Posjeta: 107411 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline treiler

• Hero Member
Odg: Emre Can #23
« Odgovori #1095 : Lipanj 04, 2018, 13:41 »
Meh, nemam mu šta zamjerit, nije Liverpool sveta krava svakom igraču, nekima je i postaja. Bolje da nije zavlačio ali pohvaljujem to što je pošteno odrađena sezona za razliku od latino p***ica koje to vole razvlačiti i lagati.

Odigrao koliko je mogao, mislim da će u Italiji biti hit ali da mu je to i plafon.
Sve najbolje! :super

kao suarezova zadnja sezona od 31 gola u ligi, prije koje je, doduše, maltretirao cijeli klub na pripremama i trenirao sam, ili coutinho sa svojom polusezonom od 12 golova i 8 asistencija.

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #1096 : Lipanj 04, 2018, 13:43 »
Can nije htio potpisati ikakav ugovor bez otkupne klauzule. Liverpool ne daje takve ugovore jer bi tim gubio novac (vidi pod Coutinho). Da smo njemu dali takav ugovor sutra bi morali puno vrijednijim igračima.

Online Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #1097 : Lipanj 04, 2018, 13:45 »
kao suarezova zadnja sezona od 31 gola u ligi, prije koje je, doduše, maltretirao cijeli klub na pripremama i trenirao sam, ili coutinho sa svojom polusezonom od 12 golova i 8 asistencija.
Pošteno ≠ kvalitetno

Gluma da si u robovlasničkom društvu od koje će te izbaviti neki divni princ na bijelom ili blaugrana konju je nepoštena, glupa i p***asta
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #1098 : Lipanj 04, 2018, 13:59 »
Can nije htio potpisati ikakav ugovor bez otkupne klauzule. Liverpool ne daje takve ugovore jer bi tim gubio novac (vidi pod Coutinho). Da smo njemu dali takav ugovor sutra bi morali puno vrijednijim igračima.

A to misliš. Možda bi potpisao ranije bez klauzule da je na vrijeme posao odrađen. A u ovom slučaju klauzula možda nije loša ideja, kao što ne bi morala biti ni u nizu drugih, a definitivno ne bi upropastilo poslovanje kluba u budućnosti. Ugl puno je tu možda i te skroz insajd svari ne možemo znati do detalja preko medija. Ali znamo koliko je koštao, kakav je status stekao i kako je otišao. Loš posao.
Say what again!

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #1099 : Lipanj 04, 2018, 14:08 »
A to misliš. Možda bi potpisao ranije bez klauzule da je na vrijeme posao odrađen. A u ovom slučaju klauzula možda nije loša ideja, kao što ne bi morala biti ni u nizu drugih, a definitivno ne bi upropastilo poslovanje kluba u budućnosti. Ugl puno je tu možda i te skroz insajd svari ne možemo znati do detalja preko medija. Ali znamo koliko je koštao, kakav je status stekao i kako je otišao. Loš posao.

Moguće da su trebali ranije otvoriti pregovore, ali i ovako ti pregovori i razna otezanja traju dobrih godinu ipo. Ne znam kakav je po tebi status stekao, ali za mene nikad nije postao neki neizostavan prvotimac. Svakako da vrijedi više sad nego kad je dolazio i šteta da nećemo profitirati, ali igrački je lako zamjenjiv.

Uglavnom ne sumnjam da smo mu nudili dobar ugovor, no jedno mu sigurno nismo mogli ponuditi - a to su garantirane minute, obećanje da gradimo ekipu s njim u centru. I nek nismo - jer nije dovoljno dobar za to.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1100 : Lipanj 04, 2018, 14:18 »
Nije mi zao sekunde sto ide, vise mi je bilo zao kad nas je Riera napustio.

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #1101 : Lipanj 04, 2018, 14:34 »
Moguće da su trebali ranije otvoriti pregovore, ali i ovako ti pregovori i razna otezanja traju dobrih godinu ipo. Ne znam kakav je po tebi status stekao, ali za mene nikad nije postao neki neizostavan prvotimac. Svakako da vrijedi više sad nego kad je dolazio i šteta da nećemo profitirati, ali igrački je lako zamjenjiv.

Apsolutno ne govorim o igračkoj vrijednosti, kako je i napisano u postu prije. Govorim o statusu da je postao reprezentativac top3 reprezentacije svijeta, važan igrač top momčadi u Pl i da se mjesecima povlači po medijima u kontekstu koketiranja s drugim top klubovima. To je status koji se unovči.

Uglavnom ne sumnjam da smo mu nudili dobar ugovor, no jedno mu sigurno nismo mogli ponuditi - a to su garantirane minute, obećanje da gradimo ekipu s njim u centru. I nek nismo - jer nije dovoljno dobar za to.

To što ti sumnjaš ili ne sumnjaš je nebitno. Upravo sam o tome pisao prošli post, ti pričaš o stvarima koje smo mu mogli i nismo mogli ponuditi i kako smo mu predstavili planove o građenju ekipe- pa jesi ti bio tamo  :lol Nemamo toliko detaljne informacije, jednostavno.

A prema onima koje imamo, prilično smo loše odradili posao. Ne kažem da je to trenutačno previše bitno ili velika šteta za klub ali eto.
Say what again!

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #1102 : Lipanj 04, 2018, 15:31 »
Citat:
Apsolutno ne govorim o igračkoj vrijednosti, kako je i napisano u postu prije. Govorim o statusu da je postao reprezentativac top3 reprezentacije svijeta, važan igrač top momčadi u Pl i da se mjesecima povlači po medijima u kontekstu koketiranja s drugim top klubovima. To je status koji se unovči.

Dakle trebali smo ga prodati prošlo ljeto ili na zimu?
Za koliko? Možda nam je bilo lakše i korisnije ostaviti ga jednu sezonu, nek odradi ugovor nego ga pokušati tad zamjeniti.

Citat:
To što ti sumnjaš ili ne sumnjaš je nebitno. Upravo sam o tome pisao prošli post, ti pričaš o stvarima koje smo mu mogli i nismo mogli ponuditi i kako smo mu predstavili planove o građenju ekipe- pa jesi ti bio tamo  :lol Nemamo toliko detaljne informacije, jednostavno. A prema onima koje imamo, prilično smo loše odradili posao. Ne kažem da je to trenutačno previše bitno ili velika šteta za klub ali eto.

Prema dostupnim informacijama postoje dvije točke oko kojih su pregovori o novom ugovoru propali.
Jedna je razlika u tom kako Klopp i Liverpool vide Cana (kao korisnog igrača za rotaciju spram neizostavnog prvotimca kako se očito Can vidi) i druga je ta otkupna klauzula koju Liverpool ne želi imati u ugovorima igrača a Can želi jer - vidi točku jedan, misli da će mu pokucati Real, Bayern ili tko zna ko na vrata. Uglavnom da bi bilo dobro zaraditi nešto na njemu - svakako, ali to što nismo ne znači da smo baš uprskali. Dobili smo što smo platili - četiri godine Cana, njemu sretno u budućnosti i to je to. Nije baš da imamo nekih sustavnih problema s prodajom igrača, kakvih smo imali ranije - čak suprotno, odlično i kupujemo a i prodajemo igrače i uglavnom vrlo revno i pravovremeno produžujemo ugovore za igrače koje zbilja trebamo, što čini mi se Can ipak nije.

Offline StevieG

• Hero Member
« Odgovori #1103 : Lipanj 06, 2018, 18:50 »
Mislim da tu nismo mogli puno napraviti, prvo je čekao kako će se razviti situacija sa minutažom pa onda hoće li se netko drugi uključiti itd. A opet nije baš igračina da ćeš mu dat sve što traži samo da potpiše. Znakovito je isto da još nije potpisao nijedno produljenje ugovora u karijeri

A reprezentativac top 3 reprezentacije svijeta ne ide na svjetsko, tako da hvala što je odradio pošteno ugovor do kraja i ne mislim da smo trebali nešto puno drugačije
Leif Sundell
Aleksandar Đorđević
Temuri Ketsbaia
Lillian Thuram
Siniša Mihajlović
Aleš Pajovič
Fritz Stuchlik
Luigi Lamonica
Terje Hauge
Semih Senturk
Dušan Kecman
Ricardo Quaresma...

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #1104 : Lipanj 08, 2018, 18:01 »
Liverpool FC
1 min ·
Emre Can and Jon Flanagan will both leave the club upon the expiry of their contracts this summer.

Our full retained list: https://www.liverpoolfc.com/news/first-team/304212-emre-can-jon-flanagan-liverpool-fc

Everybody at Liverpool FC thanks all departing players for their contributions and wishes them the best of luck for the future.
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline stolic

• Sr. Member
« Odgovori #1105 : Lipanj 08, 2018, 19:21 »

hahahaha, puno toga možda tebe ipak ne zausatavjla da proglasiš lošim poslom  :lol

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #1106 : Lipanj 09, 2018, 10:46 »
Ovaj je bivši, prebacite ga u arhivu

ynwa cane