Anketa

Krivac za ovaj huliganski incident...

...je HNS
18 (8.2%)
...je policija
2 (0.9%)
...su navijači
20 (9.1%)
Krivac za dosadašnje ne-rješavanje generalnog problema huliganizma je...
0 (0%)
...isključivo HNS
6 (2.7%)
...isključivo policija (i/ili politika)
3 (1.4%)
...HNS i policija (i/ili politika)
26 (11.8%)
Huligane i njihovo nastojanje da dođu do 'pravde'...
0 (0%)
...podržavam, ciljevi opravdavaju postupke
4 (1.8%)
...ne podržavam način ali ciljevi su opravdani
19 (8.6%)
...ne podržavam postupke niti njihovu viziju 'pravde'
17 (7.7%)
Ekonomska situacija u državi je kriva za ovo stanje? po meni...
0 (0%)
...100%
2 (0.9%)
...50%
15 (6.8%)
...10%
16 (7.3%)
Politika u državi je kriva za ovo stanje? po meni
0 (0%)
...100%
10 (4.5%)
...50%
18 (8.2%)
...10%
6 (2.7%)
HNS je kriva za ovo stanje? po meni
1 (0.5%)
...100%
20 (9.1%)
...50%
12 (5.5%)
...10%
5 (2.3%)

Ukupno Glasova: 40

Glasanje završeno: Lipanj 22, 2015, 11:19

Autor Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija  (Posjeta: 128092 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mashaka

• Hero Member
Odg: Hrvatska nogometna reprezentacija
« Odgovori #2130 : Rujan 08, 2019, 22:14 »
Zato sto guraju domace engleske panjeve poput Toma Daviesa, Calwerta Lewina i slicnih

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk

Haha zato i jesu tu di jesu 😂

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #2131 : Rujan 10, 2019, 11:11 »
@mashaka
Zato sto mu je debeli Sam bio trener

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #2132 : Rujan 10, 2019, 18:18 »
Opet poleti pa sleti. Dalić mi sve više pada u očima, pitanje je koliko je Rusija bila njegova zasluga a koliko splet dobrog tajminga. Odluke u jučerašnjoj utakmici su bile kriminalne.

Ono što bode u oči je manjak kvalitete na bekovima, tu bi Bradarić morao dobiti priliku, a Vrsaljko se ne može dovoljno brzo vratiti i mora biti prvi izbor pa makar i ne igrao u Atleticu jer je pad kvalitete predrastičan.

Sada opet treba drhtati hoćemo li se plasirati, što je ipak puno vjerojatnije od one loše opcije. A roster za EURO bi idealno po meni ovako izgledao:

GK: Livaković, Sluga, Kalinić
RB: Vrsaljko, Bartolec
LB: Bradarić, Barišić
CB: Lovren, Vida, Jedvaj, Ćaleta-Car
DM: Brozović, Badelj
CM: Modrić, Rakitić, Kovačić, Vlašić
WG: Perišić, Rebić, Brekalo, Oršić
ST: Kramarić, Petković

Što je poprilično dobro na papiru, a i dosta igrača zanimljivih profila je tu.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #2133 : Rujan 11, 2019, 02:35 »
I mi gledamo kako Hrvatska pada u drugom poluvremenu, ono od 50. min se deremo po birtiji mijenjaj nešto dok nisi gol popio, i ovaj ne mijenja dok ga nije primio, poslije kaže trebao sam, jebi ga sad prijatelju.

Ma ne sumnjam u prolaz, al jbg kod nas uvijek sve na teži način, pa tako i ove kvalifikacije koje na papiru izgledaju kao metla.

Što se tiće ekipe za Euro, ne bojim se uopće za vezu i napad, ima tu itekako kvalitete kojom Modrić može dirigirat.
Ono što mene brine su stoperi, jbt. Lovren ovakav van ritma nije ni za šta, a sve su prilike da se kod nas nece nista naigrat, Mitrović je rezerva u Anderlechtu, Jedvaj tek sad počeo stopera igrat, ovo sve prije toga ga vozali po bekovima, a od dvojca od kojeg se puno očekivalo Ćaleta-Car klupa Marseilla, Benković igra za rezerve Leicestera.
Ne znam, ali tu treba vidjeti kakvi ćemo biti za Euro, jer tu dosta toga visi.

Btw. Vlašić definitivno najveći dobitak ove dvije utakmice, mali samo raste igrački.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #2134 : Listopad 01, 2019, 19:26 »
Igor Bišćan trener u21 reprezentacije, odličan trener, odličan potez za reprezentaciju.
Bišćan u21, a Bjelica u najboljem hrv. klubu, da razvijaju igrače za seniorsku reprezentaciju
It is terribly simple.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2135 : Listopad 01, 2019, 19:56 »
Igor Bišćan trener u21 reprezentacije, odličan trener, odličan potez za reprezentaciju.
Bišćan u21, a Bjelica u najboljem hrv. klubu, da razvijaju igrače za seniorsku reprezentaciju
Vjerujem da je Biscan dobar trener, nisam jos spreman rec odlican ali dobar sigurno alo nisam siguran koliko je najbolji izbor za u-21 reprezentaciju (a i koliko je ona najbolji izbor za njega). Dosta je pragmatican trener, vecinom reaktivan, pitanje je koliko je to najbolji izbor za mladu reprezentaciju, ali to je opet do postavljanja nekog viseg sustava nogometa kod nas od cega nista.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #2136 : Listopad 01, 2019, 20:24 »
Vjerujem da je Biscan dobar trener, nisam jos spreman rec odlican ali dobar sigurno alo nisam siguran koliko je najbolji izbor za u-21 reprezentaciju (a i koliko je ona najbolji izbor za njega). Dosta je pragmatican trener, vecinom reaktivan, pitanje je koliko je to najbolji izbor za mladu reprezentaciju, ali to je opet do postavljanja nekog viseg sustava nogometa kod nas od cega nista.

Vidjet ćemo kako će on hendlat sa tim, ali po meni on je kvalitetan trener koji zna postavit smislenu igru i koji neće dopustiti da mu drugi slažu ekipu, tj. da mu razni manageri podvaljuju svoje igrače, ne vjerujem da će biti ičiji potrčko, zato mi je ovo svakako pozitivna stvar, a sad kako će ispast vidjet ćemo.
It is terribly simple.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #2137 : Listopad 11, 2019, 09:09 »
Kakva igračina je Luka Modrić. Stvarno, u ovim godinama ovako igrati i bacati se na glavu za repku, zbilja je najveći hrvatski igrač svih vremena.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #2138 : Listopad 11, 2019, 09:43 »
zbilja je najveći hrvatski igrač svih vremena.

Ma apsolutno, bez ikakve dileme.

Btw. Broz je meni najveće iznenađenje, čovjek je postao stožerni igrač i reprezentacije i Intera, a dok smo ga gledali na ruletu u Areni mislili smo ode ovaj u pm. Udara tamo po stolu, psuje, priča sam sa sobom, trpa one hiljadarke ko da su ništa.

Za Kovačića sam garantirao da će postat jedan od najboljih igrača svijeta, a za Broza u najboljem slučaju da će igrati u Dinamu konstantno, a eto, zajebo se jako.
« Zadnja izmjena: Listopad 11, 2019, 09:50 Shankly1913 »
It is terribly simple.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #2139 : Listopad 13, 2019, 20:34 »
Ima tko kakav link za vecerasnju tekmu?

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #2142 : Listopad 13, 2019, 22:40 »
Lovrena vrtio ko je htio danas, nadam se da se Matip vraća.

Kovacic jos jednom dokazao da je prevara

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #2143 : Listopad 14, 2019, 08:39 »
Znači preloše, da smo se mi u ovakvoj skupini uspjeli dovesti u situaciju da nam treba rezultat iz zadnje utakmice za prolaz  :joj :joj

Jučer odigrali kao da smo level Walesa, kao da nismo ništa bolja ekipa, totalno izjednačena utakmica. Bezopasni po bekovima, ali ajde to nije ništa novo, znamo da ni Barišić a pogotovi Jedvaj nisu kvalitetni prema naprijed, Perišića nije bilo na utakmici, Kovačić pa poslije Rakitić totalno nedorečeni, Lovren i Vida ispadali svako malo, sve u svemu baš loše, kao da nije bilo niti snage niti ničega.

Opčenito preloše izgledamo u gostima, kući još i nekako, a u gostima kiksevi sa Mađarima, Walesom i Azerima, imaš osječaj da nas vani može bilo tko dobiti.

Sad protiv Slovaka na Rujevici bez prvog stoperskog para, koliko god da se može reći kako igraju da to nije neki nedostatak, ali opet najbolje su što imamo u ovom trenutku, a dvojac koji će uskočit će prvi puta igrat i pravu važnu utakmicu za nas a i vjerojatno prvi put skupa na terenu.
Koga uopće staviti ?
Mitrović ako će se oporavit do tad, budući da je ozlijeđen ?
Perić ?
Škorić ?
Ćaleta je kao nešto igrao u zadnje vrijeme u Marseilleu jer su ostali ozlijeđeni, nije da se nešto proslavio, da li će njega zvati ?
Jedvaj na stopera, ali tko će onda na beka a da je bar solidan defanzivno budući da ne smijemo tu utakmicu izgubiti ?

Moglo bi tu biti svega ...
It is terribly simple.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #2144 : Listopad 14, 2019, 19:53 »
Meni je Vida najveci fenomen zapravo.
Kako je takav lik uopce dosao na neku pristojnu razinu nogometa.Bez obzira na proslu utakmicu,govorim opcenito.