Autor Tema: Tenis  (Posjeta: 86538 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sterling

• Hero Member
  • At the end of the storm there's a golden sky.
Odg: Tenis
« Odgovori #15 : Siječanj 26, 2014, 12:23 »
malo čudno ali ti je nadal :D
svaka mu čast što je igrao do kraja unatoč bolovima, da je tipsarević u pitanju ili netko drugi davno bi finale bilo gotovo :kuler
Tipsa bi još u četvrtfinalu predo kad bi se žuljevi pojavili :D

Inače svaka čast Wawrinki bio sam za njega danas.  :super

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #16 : Siječanj 26, 2014, 14:07 »
Ako ne bude puno otkazivanja biti će ovo najbolji ZG Indoors do sada:
Raonić, Haas, Youzhny, Kohlschreiber, Dimitrov, J. Melzer, F. Lopez, Dodig, Čilić, F. Mayer, Stepanek, Rosol, Brands, Sijsling, Sela, Karlović, B. Becker, Hanescu, Lacko, Golubev + 4 kvalifikanta + Borna Ćorić, Mate Delić i još jedan tenisač s pozivnicom.

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #17 : Siječanj 27, 2014, 17:17 »
Ako ne bude puno otkazivanja biti će ovo najbolji ZG Indoors do sada:
Raonić, Haas, Youzhny, Kohlschreiber, Dimitrov, J. Melzer, F. Lopez, Dodig, Čilić, F. Mayer, Stepanek, Rosol, Brands, Sijsling, Sela, Karlović, B. Becker, Hanescu, Lacko, Golubev + 4 kvalifikanta + Borna Ćorić, Mate Delić i još jedan tenisač s pozivnicom.

Ko je taj?
"No matter what we call heroin, it's gonna get sold. Shit is strong, we gonna sell it. Shit is weak, we gonna sell twice as much. You know why? Because a fiend is gonna chase that shit no matter what. It's crazy. We do worse, and we get paid more." -  Stringer Bell

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #18 : Veljača 01, 2014, 12:17 »
.
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline bobo

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #19 : Veljača 05, 2014, 17:47 »
čilić :klanja
trenutno 4-4, a on je imao brat bratu 7 break lopti, ako ne i više, i ni jednu nije iskoristio :lol
All round the Fields of Anfield Road
Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
We had Heighway on the wing
We had dreams and songs to sing
Of the glory round the Fields of Anfield Road!!

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #20 : Veljača 05, 2014, 17:53 »
čilić :klanja
trenutno 4-4, a on je imao brat bratu 7 break lopti, ako ne i više, i ni jednu nije iskoristio :lol

Jedini mutaviji od njega sam ja jer cijeli dan planiram kontrahendikep na Lajovića i na kraju zaboravim...  O:)

Offline sterling

• Hero Member
« Odgovori #21 : Veljača 05, 2014, 17:54 »
Jučer bio na indoorsu. Gledo malog Ćorića
Bit će nešto od njega jako lijepo igra samo što je bio prenervozan.
Jedno lagano zakucavanje je fulo i mislio je da je kraj svijeta iako je još imo 15-30.
Vidilo se da ga publika nosi i da želi proć dalje. Kolko je samo emotivno proživljavo sve poene.
Sutra Karlović-Dodig jednostavno ne vidim kako Karlović s onako malim radijusom kretanja može dobit Dodiga.

Offline mascherano

• Hero Member
  • Kondicijski trener konobara
« Odgovori #22 : Veljača 05, 2014, 18:59 »
Na tribinama transparent "Međugorska zvone zvona, da pozdrave šampiona", a Čilić ne može mreže prebacit...

Offline dalglish12345

• Hero Member
  • Whenever, Wherever you need me, i am here for you
« Odgovori #23 : Veljača 05, 2014, 20:49 »
Jučer bio na indoorsu. Gledo malog Ćorića

tako je arogantan, a jos mu dlake oko kurca ne rastu...puca defanzivni slajs i stenje koda ga 4 crnca prce u supak
we've won it 5 times!

we've won it 5 times!

More than Chelsea and Arsenal!

And Man U combined!

Offline sterling

• Hero Member
« Odgovori #24 : Veljača 05, 2014, 20:54 »
tako je arogantan, a jos mu dlake oko kurca ne rastu...puca defanzivni slajs i stenje koda ga 4 crnca prce u supak
To njegovo stenjanje me je naživciralo jučer, ali to je tek poslije bilo kad mu je ponestalo snage. Ako si gledo sve ili bio tamo skužio bi da je nakon dužih izmjena i Berrer stenjo, a na kraju meča je reko svaka čast Borni pustite me sad da sjednem užasno iscrpno je bilo tako nešto u tom stilu.
Bit će on kvalitetan igrač samo da ostane čvrsto na zemlji.

Offline dalglish12345

• Hero Member
« Odgovori #25 : Veljača 05, 2014, 21:16 »
To njegovo stenjanje me je naživciralo jučer, ali to je tek poslije bilo kad mu je ponestalo snage. Ako si gledo sve ili bio tamo skužio bi da je nakon dužih izmjena i Berrer stenjo, a na kraju meča je reko svaka čast Borni pustite me sad da sjednem užasno iscrpno je bilo tako nešto u tom stilu.
Bit će on kvalitetan igrač samo da ostane čvrsto na zemlji.

ma znam ja, igram tenis i znam da su veliki napori u pitanju ali gledao sam na youtubeu njegove seniorske meceve na wimbledone i stenje odma na pocetku meca, vidi se da razlog tome nije umor(ne uvijek)..samo sto na zagrijavanju nije stenjao
we've won it 5 times!

we've won it 5 times!

And Man U combined!

Offline sterling

• Hero Member
« Odgovori #26 : Veljača 05, 2014, 21:26 »
ma znam ja, igram tenis i znam da su veliki napori u pitanju ali gledao sam na youtubeu njegove seniorske meceve na wimbledone i stenje odma na pocetku meca, vidi se da razlog tome nije umor(ne uvijek)..samo sto na zagrijavanju nije stenjao
Ne mogu sudit stvarno jučer sam ga prvi put gledao i stenjanje se je(barem jučer) počelo javljat u odmakloj fazi meča.
Ako će ostvarivat vrhunske rezultate onda neka samo stenje to me neće ni najmanje smetat.

Offline dalglish12345

• Hero Member
« Odgovori #27 : Veljača 05, 2014, 21:28 »
Ne mogu sudit stvarno jučer sam ga prvi put gledao i stenjanje se je(barem jučer) počelo javljat u odmakloj fazi meča.
Ako će ostvarivat vrhunske rezultate onda neka samo stenje to me neće ni najmanje smetat.

vec po nekim komentarima clanaka i videa vidim da vani gotovo nikome nije drag i skroz je antipatican, kao i meni, ali da ima talenta-ima
we've won it 5 times!

we've won it 5 times!

And Man U combined!

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #28 : Veljača 09, 2014, 18:31 »
Naslov za Marina, svaka mu čast! Još jedan lijep događaj u krasnom sportskom vikendu :)
"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Ljudi, pretjerano SERETE!

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #29 : Veljača 10, 2014, 01:28 »
Naslov za Marina, svaka mu čast! Još jedan lijep događaj u krasnom sportskom vikendu :)

I sad post do novog Zagreba, tj. Umaga...
Najavljivali najbolji Zagreb do sad, a na kraju ispao jedan od lošijih... Čilić za naslov izbacio dva ozbiljna igrača, od kojih je jedan 37-godišnjak, a drugi Ivan Dodig.