Arhiva > Arhiva

Prognoza rezultata LFC utakmica - sezona 2013/14.

<< < (402/403) > >>

Winx:
Ma jebeš ovakvu titulu...  :lose :bljak :suicide

Ja još kopirao diplomu i mislio se pojaviti na zadnjem zajedničkmo okupljanju i pojesti je pred svima kako sam i obećao, međutim, dogodio se Chelsea...

S druge strane ja sam pobjednik jer sam kao prvo podjsjetio "drugove" zadužene za "prognozu" da je sezone počela, i uz to sam pogodio točan rezultat utakmice Gomel-Liverpool koji mi se nije priznao, je li tako?  ;)

Čestitke supobjedniku, igramo se i slijedeću sezonu.  ;)

Ozz:
Bila mi je čast sudjelovati...ove godine ,nitko živ nije mogao predvidjeti rezultate..čestitke pobjednicima...WInx je kao M.City na kraju stisnuo i eto ga na..

margita:

--- Citat: Winx - Svibanj 11, 2014, 22:13 ---Ma jebeš ovakvu titulu...  :lose :bljak :suicide

Ja još kopirao diplomu i mislio se pojaviti na zadnjem zajedničkmo okupljanju i pojesti je pred svima kako sam i obećao, međutim, dogodio se Chelsea...

S druge strane ja sam pobjednik jer sam kao prvo podjsjetio "drugove" zadužene za "prognozu" da je sezone počela, i uz to sam pogodio točan rezultat utakmice Gomel-Liverpool koji mi se nije priznao, je li tako?  ;)

Čestitke supobjedniku, igramo se i slijedeću sezonu.  ;)

--- Kraj citata ---

Mislim da je to ipak bilo prošle sezone ;)

Winx:

--- Citat: margita - Svibanj 12, 2014, 08:02 ---Mislim da je to ipak bilo prošle sezone ;)

--- Kraj citata ---

Ma da, je, ali s kime smo igrali kad sam te i podsjetio za temu???  :hm
Sjećam se da sam pogodio rez 1:0.  ;)

margita:

--- Citat: Winx - Svibanj 12, 2014, 08:57 ---Ma da, je, ali s kime smo igrali kad sam te i podsjetio za temu???  :hm
Sjećam se da sam pogodio rez 1:0.  ;)

--- Kraj citata ---

Stoke, 1. kolo?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju