Anketa

Njegova godina je na kraju za...

1
4 (4.5%)
2
25 (28.4%)
3
11 (12.5%)
4
1 (1.1%)
5
1 (1.1%)
Prodaja?
3 (3.4%)
DA, bez razmišljanja
40 (45.5%)
NE, još vjerujem u njega
3 (3.4%)

Ukupno Glasova: 49

Glasanje završeno: Svibanj 19, 2018, 16:53

Autor Tema: Simon Mignolet #22  (Posjeta: 94744 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline gogec

• Hero Member
Odg: Simon Mignolet #22
« Odgovori #780 : Kolovoz 13, 2017, 17:22 »
kaj nije logično da ne ide na loptu koja je poluvisoka, i koju prije toga za milimetar promašuje igrač na prvoj stativi? da je izašao a ovaj pogodio loptu, kaj bi se onda govorilo? ne vidim njegovu krivicu za prvi gol. treći je pak čisti krumpir i tu se teško išta može reći.

Nije logicno. Sta znaci poluvisoka? U petercu on mora biti vladar tih rukama dohvatljivih lopti. Prvi gol nije samo njegova krivica, cijela obrana nam je bez skoka, ali njemu najvise ide na dusu.

I lani sam rekao da se on ni milimetar nije popravio sro se tice tih nabacaja, tvrdim i dalje. Jednostavno to je morao nauciti u nekoj juniorskoj fazi, on to nema i nece nikad ni imati. Za PL on je lutrija s takvim (ne)kvalitetama..
Da se razumijemo, iscupati ce nas u nekim drugim tekmama nekom obranom, on to moze, ali i uzet nam neke bodove.. pogledas li golmane prvih 5 timova u PLu (Curtois, De Gea, Loris, Chech), mi imamo najslabiju kariku.. ok ovaj Cityev Ederson je nepoznanica.. dobar u portugalu i LP, ali ovo je nes drugo..
YNWA!!

Offline brutek

• Hero Member
« Odgovori #781 : Kolovoz 13, 2017, 19:52 »
Nije logicno. Sta znaci poluvisoka? U petercu on mora biti vladar tih rukama dohvatljivih lopti. Prvi gol nije samo njegova krivica, cijela obrana nam je bez skoka, ali njemu najvise ide na dusu.
nema on šta izlaziti na peterac ako je lopta glavom dohvatljiva na prvoj stativi, kao što je bila ova. tek kad lopta očito prelijeće tu poziciju i ulazi u peterac on mora kupiti loptu. ovo je morao počistiti defanzivni skakač da ni ne dođe na naklon i zakucavanje u gol

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #782 : Kolovoz 13, 2017, 21:45 »
nema on šta izlaziti na peterac ako je lopta glavom dohvatljiva na prvoj stativi, kao što je bila ova. tek kad lopta očito prelijeće tu poziciju i ulazi u peterac on mora kupiti loptu. ovo je morao počistiti defanzivni skakač da ni ne dođe na naklon i zakucavanje u gol

Tu se slazem, pogotovo sto je Wijnaldum bio sam, nitko mu nije smetao, lopta isla direktno u njega, protivnickih igraca nema oko njega i on to sjebe jer se sagne previse ili krivo procijeni najosnovniju putanju lopte. Kad sam to vidio, zgrozio sam se, pa to si nijedan profesionalni nogometas ne smije dopustiti, uzasno.
Zato se ne mogu sloziti ni da je prosloljetni rok uspjesno prosao, kad smo kupili igrace koji su u najboljem slucaju toplo-hladno igraci, nikako za stalno mjesto u prvih 11.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #783 : Kolovoz 15, 2017, 23:13 »
Danas vrhunska tekma. I naravno njegova specijalnost, penali. Pola tjedne Lovrenove plaće dat.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #784 : Kolovoz 15, 2017, 23:15 »
Danas vrhunska tekma. I naravno njegova specijalnost, penali. Pola tjedne Lovrenove plaće dat.

Simon Mignolet has now saved 11 of the 24 penalties he has faced for Liverpool.
Simon Mignolet has saved 7 out of the 20 penalties he's faced at #LFC.

Naletio sam na dvije info, ali u svakom slučaju  :super
« Zadnja izmjena: Kolovoz 15, 2017, 23:24 gento »
Never miss a good chance to shut up.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #785 : Kolovoz 16, 2017, 09:49 »
Nikad neću zaboravit prvo kolo i njegov debi protiv Stoke-a. Zadnje minute te utakmice.

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #786 : Kolovoz 27, 2017, 12:17 »
Mignolet's entourage is not happy with Klopp's decision. They want talks with the board/manager.

Mignolet was very surprised to be omitted from the squad, especially because he doesn't feel like he needs a break after 2 weeks of competition. He thinks the team and himself are in a 'good flow' at the moment. Would this be a cup game it wouldn't be an issue.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #787 : Kolovoz 27, 2017, 12:31 »
Znači skinio ga je s gola zato jer je Klopp sam to htio?

Gurnio je Kariusa u vatru i ako ovaj sjebe nešto bit će na Kloppu sve.

Kakav debil... ne znam šta reć.
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Online treiler

• Hero Member
« Odgovori #788 : Kolovoz 27, 2017, 12:51 »
Mogli bi zavrsit u debelom plusu na kraju roka.

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #789 : Kolovoz 27, 2017, 12:54 »
Sad zapravo odluka da Warda ne damo Huddersfieldu jos ovu sezonu ima apsolutno smisla, ali kakav twist. Kakav MF twist.

Do danas je ta odluka imala 1% smisla.
"No matter what we call heroin, it's gonna get sold. Shit is strong, we gonna sell it. Shit is weak, we gonna sell twice as much. You know why? Because a fiend is gonna chase that shit no matter what. It's crazy. We do worse, and we get paid more." -  Stringer Bell

Online grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #790 : Kolovoz 27, 2017, 18:57 »
Nema puno toga ali jednu stvar koju sigurno zavidim Arsenalu je, usprkos današnja tri gola, njihov prvi golman. Ok Mignolet se digao ali već neko vrijeme ponavljam kako od svih minusa u kadru meni je jedan od većih i GK
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #791 : Kolovoz 27, 2017, 19:20 »
Ako je stvarni razlog izostanka umor onda ga je svakako trebao danas gurnuti medju vratnice da covjek odmori na miru.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #793 : Rujan 08, 2017, 10:41 »
https://twitter.com/JackSear/status/905934921319018497
Valjda ce karius braniti i kup utakmice uz ligu prvaka, a ward ce bit zamjena u slucaju ozljede, jer mi ovo nema smisla

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #794 : Rujan 23, 2017, 20:08 »
Niko nek ne brani vise ove sezone!

I ispricavam se ljudima koje sam napao za Warda, od ovog losiji ne moze bit nikako.