Anketa

Njegova godina je na kraju za...

1
4 (4.5%)
2
25 (28.4%)
3
11 (12.5%)
4
1 (1.1%)
5
1 (1.1%)
Prodaja?
3 (3.4%)
DA, bez razmišljanja
40 (45.5%)
NE, još vjerujem u njega
3 (3.4%)

Ukupno Glasova: 49

Glasanje završeno: Svibanj 19, 2018, 16:53

Autor Tema: Simon Mignolet #22  (Posjeta: 94747 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
Odg: Simon Mignolet #22
« Odgovori #525 : Siječanj 14, 2016, 16:15 »
Baš to, drhtavca kojeg se da prodati za onoliko koliko smo ga kupili nema smisla držati na klupi ni u najboljem slučaju.

Jebiga Simone, sam si si kriv.
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #526 : Siječanj 14, 2016, 16:28 »

Jebiga Simone, sam si si kriv.

Baš i nije. Krivi su oni koji to nagrađuju. Sudeći po onome kako stvari stoje.
Jedino ako se netko/nešto ne predomisli nakon sinoćnje utakmice pa onda taj verbal agreement padne u vodu, inace ima spreman novi ugovor.

Online Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #527 : Siječanj 14, 2016, 16:34 »

Jedino ako se netko/nešto ne predomisli nakon sinoćnje utakmice pa onda taj verbal agreement padne u vodu, inace ima spreman novi ugovor.
Referirao sam se na to kako je izgubio moju ljubav, a svi znamo da je to važnije i vrijednije od bilo kakvog ugovora. :D

Ali za ozbiljno, mislim da se, koliko god to pi*kasto zvučalo, nećemo usuditi otkinuti mu ugovor od usta obzirom da je vjerojatno prekasno (čitaj naši su nesposobni) za dovođenje bilo kakvog zamjenskog vratara (pa makar i do ljeta) obzirom da bi ovakvo nešto vjerojatno jako iznerviralo ako ne Mignoleta onda njegovog agenta sigurno. POGOTOVO ako Klopp ne misli da ga treba mijenjati pošto-poto.
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #528 : Siječanj 14, 2016, 17:32 »

opet ti
tim ugovorom vise stitimo svoju investiciju nego sto nagradjujemo mignoletov ucinak. jer da ga nagradjujemo, platili bi ga puno vise od 50 tisuca funti tjedno
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #529 : Siječanj 14, 2016, 18:08 »
Pa nagrađujemo ga, trebalo bi mu smanjit plaću.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #530 : Siječanj 14, 2016, 19:27 »
Pa nagrađujemo ga, trebalo bi mu smanjit plaću.

pametno

aj sad da nam spasim pol sata vremena

ja: onda ne potpise i ode bez odstete
ti: ko ga jebe, ionako je sranje
ja: to nije nacin jer ostajemo bez love koja nam treba
ti: bolje je da nitko ne brani

onda to opet procitas pa shvatis da je novi ugovor jedina ispravna stvar, koliko god tocno bilo da je mignolet prosjecan golman i da dugorocno moramo nac boljeg
boljeg ne nadjes tako da kazes 'mignolet je govno i ne damo mu novi ugovor jer je los' jer nisi city kojeg boli k***c koliko novi golman kosta. moras uvjerit svijet da ovaj i nije toliko los i utrpat ga nekom kad za to dodje pravo vrijeme a to ne mozes ako mu je ostalo 3 mjeseca ugovora. mislio sam da je bar to jasno..
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #531 : Siječanj 14, 2016, 19:31 »
Ko ga jebe, ionako je sranje. Prodat ga sad i dovest Ter Stegena, a i Ward nije dobio sansu a odlican je bio protiv Rijeke  :p

Offline Eric

• Hero Member
« Odgovori #532 : Siječanj 14, 2016, 19:50 »
Do sada smo tako poslovali, nemam ništa protiv da se osiguramo od njegovog ostanka tako što mu nećemo ponuditi novi ugovor.
How sharper than a serpent’s tooth
To hear your child make such a fuss.
It isn’t fair—it’s not the truth—
He’s fucked up, yes, but not by us.

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #533 : Siječanj 14, 2016, 20:01 »
Novim ugovorom Mignolet ostaje siguran broj 1 sljedecih nekoliko sezona. Ja bih ga rade pustio besplatno nego to. I krenuo po Ter Stegena ili nekog ko nije prosjecan golman ko Simon.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #534 : Siječanj 14, 2016, 20:03 »
Novim ugovorom Mignolet ostaje siguran broj 1 sljedecih nekoliko sezona. Ja bih ga rade pustio besplatno nego to. I krenuo po Ter Stegena ili nekog ko nije prosjecan golman ko Simon.
Ne ostaje, to je glupost. A i kao sto je wwi5t rekao nismo City da pustamo svoje prvotimce besplatno, nemamo 300 milijuna za potrosit ovo ljeto.

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #535 : Siječanj 14, 2016, 20:12 »
Ti mislis da ce se dovest novog golmana za prvi tim nakon sto ovaj potpise? Sigurno nece.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #536 : Siječanj 14, 2016, 20:14 »
Ti mislis da ce se dovest novog golmana za prvi tim nakon sto ovaj potpise? Sigurno nece.
Ti mislis da cemo imat novaca za postenog golmana ako ovog pustimo besplatno? Sigurno necemo. Ali, nema brige, Ward je tu  :super

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #537 : Siječanj 14, 2016, 20:19 »
Jesam ja to rekao, osim sto sam jednu hipotezu iznio? Do kad ima Mignolet ugovor?Mislim da mu ne istjece ove sezone... Mislim da je puno pametnije dovest Ter Stegena(ako se to uopce moze) za 20m i prodat ovog za recimo oko 8, mislim da je to odlicna nadogradnja za 12m razlike.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #538 : Siječanj 14, 2016, 20:27 »
Tu bi opciju svi potpisali vjerujem, ali ne znam koliko je realna. Mislim da su nam realnije opcije Karius ili Horn, a za svaki slucaj ne vidim nikakav problem da se Mignoletu da novi ugovor i tako se osigura situacija s njim, 50k je stvarno normalna placa za takvog igraca.

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #539 : Siječanj 14, 2016, 20:31 »
Ma nemam ja problema s tim da se osigura, samo sam dojma da se u tom slucaju ne bi kupovao novi golman, a Mignolet je prosjecni golman.