Anketa

Njegova godina je na kraju za...

1
4 (4.5%)
2
25 (28.4%)
3
11 (12.5%)
4
1 (1.1%)
5
1 (1.1%)
Prodaja?
3 (3.4%)
DA, bez razmišljanja
40 (45.5%)
NE, još vjerujem u njega
3 (3.4%)

Ukupno Glasova: 49

Glasanje završeno: Svibanj 19, 2018, 16:53

Autor Tema: Simon Mignolet #22  (Posjeta: 94759 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
Odg: Simon Mignolet #22
« Odgovori #465 : Siječanj 11, 2016, 12:02 »
Pojavila su se nekakva nagađanja da Simon nije potpuno spreman i da je u utrci s vremenom ne bi li zalijecio tu svoju ozljedu do sraza sa topnicima, srećom izgleda da je sve u redu i da će biti medju vratnicama u srijedu navečer.

Simon Mignolet has no injury concerns and will return to the starting line up against Arsenal. #lfc (James Pearce)

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #466 : Siječanj 11, 2016, 13:40 »
To znaci da je bio ozlijedhen pred Exeter?
YNWA!!

Offline Mastodont

• Hero Member
« Odgovori #467 : Siječanj 11, 2016, 13:42 »
To znaci da je bio ozlijedhen pred Exeter?
Ne znam, na to nisam konkretno naišao, iako je bilo nekih špekulacija, ali uglavnom nakon te utakmice, ništa nisam vidio prije

Offline bobo

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #468 : Siječanj 11, 2016, 14:51 »
bogdan protiv arsenala, koji bi to show bio :love
All round the Fields of Anfield Road
Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
We had Heighway on the wing
We had dreams and songs to sing
Of the glory round the Fields of Anfield Road!!

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #469 : Siječanj 11, 2016, 15:01 »
bogdan protiv arsenala, koji bi to show bio :love

Tri kornera = jedan gol
YNWA!!

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #470 : Siječanj 11, 2016, 15:04 »
Ma Bogdan je zakon  :super :D

Riđica.
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #471 : Siječanj 11, 2016, 15:13 »
Tri kornera = jedan gol

Kao i oni turnini "Tri kornera penal". :lol

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #472 : Siječanj 13, 2016, 00:08 »
Simon Mignolet is set to sign a new 5 and a half year deal (Paul Joyce)
Never miss a good chance to shut up.

Offline Mastodont

• Hero Member
« Odgovori #473 : Siječanj 13, 2016, 08:17 »
Simon Mignolet is set to sign a new 5 and a half year deal (Paul Joyce)
50k funti tjedno navodno.
To bi vjerojatno trebalo značiti da će ostati figurirati kao prvi izbor za vratara. Nisam baš oduševljen ovim potezom kluba. Da smo mu produžili ugovor po nekoj manjoj plaći pa da ostane kao druga opcija ili bar kao netko tko će se ravnopravno boriti s nekim novim dovedenim da, Ovako mi se čini da je sigurno prvi izbor.
Nije on toliko loš golman, pokazao je to, pogotovo ima odličan refleks, tu je odličan, no ono što mene izrazito živica kod njega je organizacija brzog napada. Mislim da otkad je u Liverpoolu da nikad, baš nikad nisam vidio da je rukom odigrao brzo u kontru. Uglavnom nešto oteže pa je ili degazira nogom više nikamo nego nekamo ili ni to već jednostavno zaustavi igru. To me jako nervira, plus oni izljevi nesigurnosti s loptom u nogama.
Volio bi da dobije ili bar jaku konkurenciju ili golmana ispred sebe, ali ovim produženjem i povećanjem ugovora mislim da se to neće dogoditi i da su dovoljno zadovoljni njime. For my print of view, this is one more step closer to mediocrity.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #474 : Siječanj 13, 2016, 08:21 »
ja sam zadovoljan s ovim, to je u danasnjem nogometu nikakva placa i ona mi puno vise naginje na placu nekog tko je drugi golman

nadam se da ce to i biti tako jer mignolet je solidan refleks golman al jos uvijek ima previse mana da bi bio siguran prvi izbor momcadi koja napada trofeje
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Mastodont

• Hero Member
« Odgovori #475 : Siječanj 13, 2016, 08:39 »
ja sam zadovoljan s ovim, to je u danasnjem nogometu nikakva placa i ona mi puno vise naginje na placu nekog tko je drugi golman

Pa ne vjerujem baš da ćemo dati nakon ovih 50k još 100k prvom golmanu.
Ajde da City ili united shvatim, ali mi? Pa mi smo baš klub kojem je problem odvojiti za plaću(u odnosu na transfer).
« Zadnja izmjena: Siječanj 13, 2016, 08:56 Mastodont »

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #476 : Siječanj 13, 2016, 08:54 »
...

Ovo se navodno plaće golmana u premiershipu.
Još uvijek misliš da je 50 plaća za drugog golmana? I sam znaš da nismo City. Po meni je i ovo puno što dajemo, u mom razmišljanju njemu za prvog.

da, i dalje mislim da je to okej - nadji mi golmana s ove liste s placom manjom od 50 tisuca funti koji je bolji od mignoleta
mignolet je bolji golman i od lindegaarda i od schwarzera koji su u periodu izvlacenja ovih placa bili 2. golmani uniteda i chelseaja i covjek je kojeg mozes stavit na gol bez nekakvog velikog straha
treba ti bolji, da. al bio bi odusevljen kad bi imali nekog mignoletovog kalibra da se bori za jedinicu a ne da mu je automatski dodijeljena
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Mastodont

• Hero Member
« Odgovori #477 : Siječanj 13, 2016, 08:59 »
da, i dalje mislim da je to okej - nadji mi golmana s ove liste s placom manjom od 50 tisuca funti koji je bolji od mignoleta
mignolet je bolji golman i od lindegaarda i od schwarzera koji su u periodu izvlacenja ovih placa bili 2. golmani uniteda i chelseaja i covjek je kojeg mozes stavit na gol bez nekakvog velikog straha
treba ti bolji, da. al bio bi odusevljen kad bi imali nekog mignoletovog kalibra da se bori za jedinicu a ne da mu je automatski dodijeljena
Tu listu sam već prebrisao. Tražio i postao na brzinu pa kasnije shvatio da je to relativno staro. Imaš gore novo pitanje/odgovor :)
 Da nam treba bolji se slažemo bez beda at the end ;)

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #478 : Siječanj 13, 2016, 09:04 »
Tu listu sam već prebrisao. Tražio i postao na brzinu pa kasnije shvatio da je to relativno staro. Imaš gore novo pitanje/odgovor :)
 Da nam treba bolji se slažemo bez beda at the end ;)

ne moras mu dat 100, dosta je i 70-80. to je jedna od najvaznijih pozicija na terenu i platio bi bez razmisljanja

osim toga, ne kazem da taj trenutno 'drugi' golman mora odmah biti bolji. nek kupe nekog s dosta potencijala koji za 2-3 godine postaje 1. golman, a ne da nam je 2. golman bogdan koji ne moze branit nama na terminu

ono sto ja zelim rec je da, iako mignolet nije neka ultra klasa, trenutno imamo puno vecih problema od njega i smatram ovo cak i niskom placom s obzirom na nove ugovore i na cinjenicu da je ovo potpisao na period od sljedecih 5 godina
za 2 godine ovo ce bit placa prosjecnog 2. golmana, u to sam gotovo siguran. a do tad imamo puno bitnijih pozicija za remont :super

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #479 : Siječanj 13, 2016, 09:27 »
Mignolet je paničar, svaki prekid ja se bojim šta će bit, nije mi nimalo siguran. I izaziva paniku među ostalima. A čim igra Benteke, frajer svaku nabije na njega.

Istina da imamo većih problema, no ako nam stvarno Barca nudi Ter Stegena (iako ne vjerujem da bi ga oni prodali) odmah bih ga uzeo.