Anketa

Njegova godina je na kraju za...

1
4 (4.5%)
2
25 (28.4%)
3
11 (12.5%)
4
1 (1.1%)
5
1 (1.1%)
Prodaja?
3 (3.4%)
DA, bez razmišljanja
40 (45.5%)
NE, još vjerujem u njega
3 (3.4%)

Ukupno Glasova: 49

Glasanje završeno: Svibanj 19, 2018, 16:53

Autor Tema: Simon Mignolet #22  (Posjeta: 94762 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline -marko-

• Hero Member
Odg: Simon Mignolet #22
« Odgovori #450 : Prosinac 03, 2015, 14:03 »
Vijest kaze da nijedan golman nije imao vise clean sheeta od Mignoleta. Nista krivo nije receno. Jednostavno.
Say what again!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #451 : Prosinac 08, 2015, 23:43 »
Contract negotiations are progressing for Mignolet with no obstacle anticipated to keeping him at #LFC for the next four years. (Bascombe)
Never miss a good chance to shut up.

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #452 : Prosinac 15, 2015, 12:57 »
Errors leading to goals: 8   :lud

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #453 : Prosinac 17, 2015, 10:34 »
Errors leading to goals: 8   :lud

(click to show/hide)

Barem je u nečemu uvjerljivo prvi.  :lud

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #454 : Prosinac 17, 2015, 11:20 »

Koliko vidim prvi je i u PUNCHES CLEAR, a i drugi u CLEAN SHEETS nije nikako za zanemariti.

Čaša može biti i napola puna, ovisi samo kako tko gleda na stvari.  B-)

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #455 : Prosinac 17, 2015, 11:20 »
Koliko vidim prvi je i u PUNCHES CLEAR, a i drugi u CLEAN SHEETS nije nikako za zanemariti.

I 22. po ratingu  :kuler

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #456 : Prosinac 17, 2015, 11:29 »

ovo je sranje. posto je jedan od losijih u 'high claims', znaci da boksa lopte koje bi trebao lovit u ruke. samim tim mu to ne ide uopce u prilog

al opet - statistika. dosta su ti 2 oka da vidis da je mignolet (ispod)prosjecan golman s dobrim (odlicnim?) refleksom. k***c 2, dosta ti je jedno oko s dioptrijom manjom od 5
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #457 : Prosinac 17, 2015, 14:05 »
Pa o statistici pričamo. Na slici je statistika. Tamo pišu loše, ali i dobre stvari.
Drugi u clean sheet-ovima za jednog (ispod)prosječnog golmana i s poprilično nestalnom i nestabilnom obranom ispred sebe je vrlo dobar uspjeh.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #458 : Prosinac 17, 2015, 14:10 »
3. je Boaz Myhill, mogli bi razmislit o njemu onda kad vec tako gledamo, bolji je i od Cecha i od De Geae. Mignoletova sreca je sto imamo toliko drugih rupa u ekipi da je on jos poprilicno siguran na svom mjestu. Ali kad pogledam malo tu nasu kicmu kroz sredinu mi se place; golman kojim nisam odusevljen, stoperi od koji me ni jedan ne odusevljava, vezni red di ajde imamo nesto ali najbolji igrac bi bio odlican kao 2. najbolji igrac veznog reda, tj treba nam jos jedan bolji i napad di jedino imamo kvalitetno rjesenje ali on je spreman na 10 utakmica u sezoni, ostala takoder nisu dovoljno dobar.

Da imamo mogucnosti, na svaku od tih pozicija bi doveo po jednog igraca, ali trenutno je situacija takva da to cak su sporedne potrebe i da cemo tu umjesto 4 igraca vjerojatno dovest 1, a i taj je pitanje oce bit gotov igrac ili potencijal.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #459 : Prosinac 17, 2015, 14:14 »
Pa o statistici pričamo. Na slici je statistika. Tamo pišu loše, ali i dobre stvari.
Drugi u clean sheet-ovima za jednog (ispod)prosječnog golmana i s poprilično nestalnom i nestabilnom obranom ispred sebe je vrlo dobar uspjeh.

Meni je postao drag, ali sere ga zadnjih par utakmica i to porpilično, što ti tu nije jasno, pravi čovjek sranja gdje ne bi trebao jbg.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #460 : Prosinac 17, 2015, 14:22 »
3. je Boaz Myhill, mogli bi razmislit o njemu onda kad vec tako gledamo, bolji je i od Cecha i od De Geae. Mignoletova sreca je sto imamo toliko drugih rupa u ekipi da je on jos poprilicno siguran na svom mjestu. Ali kad pogledam malo tu nasu kicmu kroz sredinu mi se place; golman kojim nisam odusevljen, stoperi od koji me ni jedan ne odusevljava, vezni red di ajde imamo nesto ali najbolji igrac bi bio odlican kao 2. najbolji igrac veznog reda, tj treba nam jos jedan bolji i napad di jedino imamo kvalitetno rjesenje ali on je spreman na 10 utakmica u sezoni, ostala takoder nisu dovoljno dobar.

Da imamo mogucnosti, na svaku od tih pozicija bi doveo po jednog igraca, ali trenutno je situacija takva da to cak su sporedne potrebe i da cemo tu umjesto 4 igraca vjerojatno dovest 1, a i taj je pitanje oce bit gotov igrac ili potencijal.

Ne kužim tebe sad s tim Myhillom? Pa nisam nigdje rekao da je Mignolet klasa i kvaliteta za prvog golmana Liverpoola. Jer osobno mislim da nije. Samo sam prokomentirao statistiku sa slike. Htio sam reći da ima elemenata gdje mu ta statistika i ide u prilog, a ne samo da otkriva njegove realne slabosti. Opet kažem, golman ispred sebe ima stopere koji kako sam kažeš ne oduševljavaju (a i često se zbog ozljeda i inih razloga mijenjaju pa nema ni toliko bitne konstante), a drugi je po clean sheetovima. Pa šta je to posve nebitno?

Offline KarloZd

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #461 : Prosinac 20, 2015, 12:40 »
Anfield HQ ‏@AnfieldHQ
Klopp must check on the fitness of goalkeeper Simon Mignolet, who has a hamstring strain. #lfc (Paul Joyce)
Danas ce startati Bogdan,a Mignolet bi trebao biti spreman za Leicester
'Liverpool was made for me and I was made for Liverpool.'

Offline Captain Fantastic

• Hero Member
« Odgovori #462 : Prosinac 20, 2015, 19:58 »
Simone vrati se!

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #463 : Prosinac 21, 2015, 11:58 »
Simone vrati se!
Kakav god ,eto vdi se obrana bolje stoji uz njega...kada ga nema skužiš da ti treba

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #464 : Prosinac 30, 2015, 23:04 »
Simon Mignolet kept his 16th PL clean sheet of 2015 tonight - more than any other keeper
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011