Anketa

Njegova godina je na kraju za...

1
4 (4.5%)
2
25 (28.4%)
3
11 (12.5%)
4
1 (1.1%)
5
1 (1.1%)
Prodaja?
3 (3.4%)
DA, bez razmišljanja
40 (45.5%)
NE, još vjerujem u njega
3 (3.4%)

Ukupno Glasova: 49

Glasanje završeno: Svibanj 19, 2018, 16:53

Autor Tema: Simon Mignolet #22  (Posjeta: 94745 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gogec

• Hero Member
Odg: Simon Mignolet #22
« Odgovori #270 : Rujan 25, 2014, 11:30 »
Neovisno o penalima Minjola je u padu forme poslije SPa.. i prosle sezone je slabo izlazio na nabacaje u prekudima, sada se i na crti slabije postavlja.. fali mu i dirigiranje obranom pogotovo u prekidima..
Solidan je golman ali ocito manjkav u nekim segmentima.

Bilo bi idealno vrijeme da malo odmori, sabere se i popravi nedostatke medjutim zamjena mu je jos gora tako da sumnjam da ce na klupu.. fali mu kvalitetna konkurencija..
YNWA!!

Offline stevie8

• Hero Member
« Odgovori #271 : Rujan 29, 2014, 21:04 »
Večerašnji MNF...

"That is what Liverpool is, of course: not a passing interest, but an enduring passion." Rafael Benitez.

Offline Eric

• Hero Member
« Odgovori #272 : Rujan 29, 2014, 21:48 »
Neovisno o Jagielkinom golu o čemu priča Sova te tu i tamo ponekoj obrani želio sam a sada pogotovo želim novog vratara. Žao mi je što nismo dovukli ovoga iz Italije jer bi, ako ne prije onda, definitivno nakon Evertona dobio priliku na vratima. Riskirao bi i s Valdezom, toliko sam očajan, valjda. Gurnio bi i Jonesa u vatru 3-4 utakmice kao posljednje upozorenje da se sabere i izađe iz oklopa, ako ne na zimu iskeširao ako treba i 20 milijuna za novog vratara. Za vrhunske rezultate potreban je i vratar koji se nije zalijepio za crtu, koji nije mute i koji može držati dovoljno koncentraciju i u utakmicama gdje protivnik zaprijeti svega nekoliko puta na utakmici.
How sharper than a serpent’s tooth
To hear your child make such a fuss.
It isn’t fair—it’s not the truth—
He’s fucked up, yes, but not by us.

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #273 : Rujan 30, 2014, 01:41 »
Ja bi se rađe zapitao jel John Achterberg radi svoj posao dovoljno dobro, i Reina i Mignolet izgledaju smiješno dok je Pepe sa Xavi Valerom bio odličan i u to vrijeme pokupio 2-3 golden glovea.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #274 : Rujan 30, 2014, 09:08 »
iako vec godinu dana govorim da je mignolet sasvim prosjecan golman, tu ga ne mogu puno kriviti. neville ima pravo kad kritizira njegovo pocetno pozicioniranje, ali generalno smatram da je samo branjenje mignoletov najveci plus i da je tu sasvim solidan. lignja ima puno vecih problema od toga - ako netko zabije eurogol - jebi ga..

od njega trazim neke druge, sasvim osnovne stvari. recimo, izadji s jebene linije ali kad izadjes nemoj ispast iz igre kao najveci pocetnik

kad ispravi 200 drugih nedostataka koje ima, onda mozemo pricat o ovim sitnicama. do tad mu to oprastam i ne smatram ga krivim za ovo
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #275 : Rujan 30, 2014, 09:41 »
iako vec godinu dana govorim da je mignolet sasvim prosjecan golman, tu ga ne mogu puno kriviti. neville ima pravo kad kritizira njegovo pocetno pozicioniranje, ali generalno smatram da je samo branjenje mignoletov najveci plus i da je tu sasvim solidan. lignja ima puno vecih problema od toga - ako netko zabije eurogol - jebi ga..

od njega trazim neke druge, sasvim osnovne stvari. recimo, izadji s jebene linije ali kad izadjes nemoj ispast iz igre kao najveci pocetnik

kad ispravi 200 drugih nedostataka koje ima, onda mozemo pricat o ovim sitnicama. do tad mu to oprastam i ne smatram ga krivim za ovo

Pogotovo na kornerima,neznam kada je zadnji put uhvatio loptu u 5 metara.
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline mr.crime

• Hero Member
« Odgovori #276 : Rujan 30, 2014, 09:54 »
Znate zašto ne izlazi? Pitchkica je, jednostavno je, zna izaći kad protivnici ne napadnu masovno peterac i okruže ga.

Offline Eric

• Hero Member
« Odgovori #277 : Rujan 30, 2014, 12:48 »
Zanimljiva je ipak opservacija Sove, zbog čega se spustio tako nisko kada ima otvoren pogled na loptu? HNL vratari generalno imaju bolesno brzo vrijeme reakcije i mogu se prema potrebi vrlo brzo baciti na nisku loptu, ne znam zbog čega on ima potrebu unaprijed odabrati da će lopta koja ide prema vratima biti niska.

Uz ostale nedostatke je nebitno ali zanimljivo, kao i Howardovo skakutanje za što sam inicijalno misli kako se radi o preranom odražavanju a ispalo blesavo vjeveričarenje.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #278 : Rujan 30, 2014, 13:46 »
Neville je odlicno objasnio  :super

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #279 : Rujan 30, 2014, 13:59 »
Neville je odlicno objasnio  :super

I ja sam bas sada gledao i u potpunosti covjek ima pravo,ali opet neznam,svaki golman ima svoju naviku i postavljanje za udarac.

Offline Hyypiä

• Hero Member
« Odgovori #280 : Rujan 30, 2014, 14:14 »
I ja sam bas sada gledao i u potpunosti covjek ima pravo,ali opet neznam,svaki golman ima svoju naviku i postavljanje za udarac.

Ali zbog ovoga i je neki golman šupalj na određene šuteve, bilo to lijevo visoko, desno nisko ili nešto treće....
Ne možeš bit vrhunski vratar ako imaš takve mane.
"Remember, one night stands only last one night, but syphilis lasts a lifetime."

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #281 : Rujan 30, 2014, 14:22 »
Jednim dijelom si u pravu,ali jednim i nisi.. Npr. Ronaldo je jedan od najbrzih igraca,a trci totalno drugcije od drugih ? tu je pokazeno kako on trci. Time bi htio rec da iako neki ljudi nesto rade ne tako pravilno kao sto bi trebali,opet imaju iste ili bolje rezultate. Ne pricam sada za svih. Istina,Mignoletu je to mana.

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #282 : Rujan 30, 2014, 17:09 »
Pa ono, ako nešto radiš drugačije i donosi ti plus, onda to zadrži, ali ako ti donosi minus i zbog toga primaš glupe golove, promijeni to, tako da su ti Ronaldo i video nepotrebno ubačeni u priču jer su drugi dio spektra. Ali srećom, ovo je Neville dobro objasnio, tehnička je mana pa se to da ispraviti, naučiti drugačije. Ali unatoč tome mislim da neće Mignolet dugo. Jednostavno nije dovoljno dobar za prvog golmana Liverpoola, čak i kad bi ispravio neke greške.

Offline Eric

• Hero Member
Odg: Simon Mignolet #
« Odgovori #283 : Rujan 30, 2014, 18:18 »
Dobar posao.
Osjećam se sve sigurnije glede našeg 'transfer komiteta'.
Minjola nam neće biti ništa lošiji nego Pepe minulih sezona.
Dobar posao.

hm, ali onda bu zanimljivo koji bude broj imal mkhitaryan koji također ima broj 22 :D

bogu fala na novom golmanu  :klanja

meni se kod njega svidja veoma dobra kontrola prostora (izlasci na centarsuteve i odlican 'filing' za boksanje lopte), mislim da je u tom segmentu dosta kvalitetniji od reine. odlican je i u 1-1 situacijama, u pravilu su mu ispucavanja jedina losija strana

Ali da budem pošten, lux je morogačio na odlazak Reine.  :D

Sunderland ima propuh u obrani ali i s takvom obranom ispred sebe Minjolu ima 11 cleen sheet što je ohrabrujuće.

Glupan.

Offline Veky93

• Hero Member
Odg: Simon Mignolet #
« Odgovori #284 : Rujan 30, 2014, 18:21 »
Ali da budem pošten, lux je morogačio na odlazak Reine.  :D

Glupan.

Imas i ti vrimena u zivotu..