Arhiva > Arhiva

Simon Mignolet #22

<< < (2/197) > >>

gogec:
opet ste malo ubrzali, o Aspasu smo nabacili 10ak stranica dok nije potpisao..

anyway, ako potpiše, mislim da je kao izbor za zamjenu Reini vrlo dobar!

nadam se da će se brzo uklopiti i snaći!!  :super

El Rey:
This Is Anfield ‏@thisisanfield 2h

Simon Mignolet should complete his move from Sunderland to #LFC today. He's due a medical shortly.

Laslo:
Henderson, pa Mignolet.... Čovječe, Sunderland se nekoć vodio kao Unitedova podružnica, a mi pomalo postajemo njihova.  :D

wewonit5times:
gotovo sam siguran da ovo znaci odlazak reine. nisam nimalo sretan s tim al bar ga nismo zamijenili begovicem

mignolet je zanimljiv golman, rekao bih da je medju boljima u ligi. ipak, reina mi se nekako uvukao pod kozu i zelio sam da odradi ugovor do kraja

u price o konkurenciji ne vjerujem ni malo, samo real madrid trenutno u sastavu ima 2 golmana slicne kvalitete. u poziciji u kojoj se nalazimo, sigurno ih necemo imat obojicu

IanZG:

--- Citat: wewonit5times - Lipanj 25, 2013, 12:13 ---gotovo sam siguran da ovo znaci odlazak reine. nisam nimalo sretan s tim al bar ga nismo zamijenili begovicem

mignolet je zanimljiv golman, rekao bih da je medju boljima u ligi. ipak, reina mi se nekako uvukao pod kozu i zelio sam da odradi ugovor do kraja

u price o konkurenciji ne vjerujem ni malo, samo real madrid trenutno u sastavu ima 2 golmana slicne kvalitete. u poziciji u kojoj se nalazimo, sigurno ih necemo imat obojicu

--- Kraj citata ---

S ovim se jako slažem, koliko god reina ne bio u top formi zadnjih sezona, teško mi je zamisliti nekoga drugog na golu Liverpoola. Kad god je Brad branio, uvijek mi je nešto bilo čudno, koliko god mi Brad bio simpatičan :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju