Autor Tema: Putovanja  (Posjeta: 57212 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nikola

• Sr. Member
Odg: Putovanja
« Odgovori #585 : Srpanj 05, 2019, 19:54 »
Jel letio tko od vas u Ameriku, te odakle? Ja i cura planiramo ovu zimu na Hawae da idemo, sad gledamo karte za avion ispod 2/3000€ mozes zaboraviti..

Ako mozes prvo do kanade imas od tam dosta povoljno. Makar nova godina je udarni termin za cijeli svijet. Ja sam bil mjesec dana na Kauai, neznam na koji otok ti planiras. Mislim da se havaji sastoje od 7 otoka i svaki je drukciji

Offline Nikola

• Sr. Member
« Odgovori #586 : Srpanj 05, 2019, 20:05 »
nemas nista u Vegasu. samo kockarnice, sve umjetno bljestavilo. za 2 dana ti dosadi. Pusti filmove o Americi. Jedino sto kod njih vrijedi su prirodne ljepote, eventualno Nju Jork, Majami i LA od gradova. Sve drugo ti je jedno veliko sranje za turizam. imaju dobru tv propagandu.

Cijela Sjeverna Amerika se moze sakrit pred Europom ili Azijom pa cak i Afrikom. Bio sam, zivio.

Uzeo zima 2015 fotic, bozic je bio. Da slikam ljepote grada Edmontona u Kanadi. Jedva uslikao 50 fotki. Za grad od milijun stanovnika pusiona. Takav ti je i Calgary. sta oni nazivaju Fort tj utvrdom. smijurija... U Kanadi od gradova eventualno Vancouver, Victoria, Montreal, Toronto i to je to. Istok pruza neki vrag turistima, zapad osim planina Stjenjaka nema nista. znaci doslovce od Toronta do Stjnjaka je nekih 3 000km i doslovce u toj preriji nema nista turisticki zanimljivo...
sad
moj savjet iskoristi pametnije pare...pitanje hoce li ti i vizu odobrit za USA. znaju zajebavat za svaku sitnicu. ali ako ju dobijes onda je na 10 godina i miran si.

ne kazem ja da je Amerika losa, dapace Hawaii su san snova, ali ima bolje...

ovisi i od pojedinca sta zeli...

Uzbekistan? Moj otac bio. Osim stepe i zagadjenja skoro nema nista. Simpa ljudi, siromasni ali otvoreni prema strancima... cuvaj se pljackanja... ili da ti auto krepa usred niceg...
unrkiz
nije sad da se pravim pametan al eto takav nekakav dojam mi je otac pricao o Uzbekistanu. I da. Borat je iz Kazakhstana ne Uzbekistama. Imaju tamo jos i Tadzikistan i Turkmenistan...puno zemalja na stan  :D

Nebi se slozil oko Vegasa. Grad je sranje al oko Vegasa ima tolko nacionalnih parkova, tolko prirode i stvari za vidjet da je zalosno uopce sekundu provest u samom gradu.
Kanada-si bil na sjeveru? Aljaska? Uhhh nije Kanada i US samo gradovi, neboderi i bejzbolski stadioni...

Slazem se da je europa najbolja za putovati. To je jedini razlog zakaj nikad nisam pomislil zivjeti na duzi period izvan europe.

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #587 : Srpanj 06, 2019, 18:33 »
Ako mozes prvo do kanade imas od tam dosta povoljno. Makar nova godina je udarni termin za cijeli svijet. Ja sam bil mjesec dana na Kauai, neznam na koji otok ti planiras. Mislim da se havaji sastoje od 7 otoka i svaki je drukciji

Mislim da ih je 8 naseljenih, a ici cemo na 3. Jos se moramo odluciti koja, ali smo planirani 5-5-4, ostalo ce bit New York, San Francisco, Las Vegas i Los Angeles.
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Nikola

• Sr. Member
« Odgovori #588 : Srpanj 06, 2019, 19:20 »
Mislim da ih je 8 naseljenih, a ici cemo na 3. Jos se moramo odluciti koja, ali smo planirani 5-5-4, ostalo ce bit New York, San Francisco, Las Vegas i Los Angeles.

Kauai-Maui i mozda Big Island. Kauai ti je raj za planinarenje ako vas to zanima. Jurassic Park se snimal tam, Napali Coast je nekaj nevideno. Waimea Canyon isto

Meni je osobno LA uzas i ja sam bil samo 2 dana tam, na brzinu poslikal najvaznije i provel puno vise vremena u San Diegu

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #589 : Srpanj 07, 2019, 16:16 »
pa prirodne ljepote sjeverne amerike su najbolje od kontinenta. gradovi svi na istu foru...

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #590 : Srpanj 07, 2019, 19:08 »
Zašto ne? :D
Činilo nam se kao super ponuda. Cura je bila na Thailandu tako da je sad bilo Šri Lanka, Bali ili Kuba/Mexico. Šteta što je Mexico propao, ali ova zamjenska ponuda koju su nam dali je isto super.
Konto sam da ste kubu odabrali zbog nekog posebnog razloga, a ne zato sto je bila super ponuda. Znaci idete preko agencije neke?

Ak idete preko agencije i imate super ponudu, onda ne znate sto propustate kad bi solo organizirali putovanje.

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #591 : Kolovoz 09, 2019, 10:52 »
Viza odobrena  :D
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline marinf

• Full Member
« Odgovori #592 : Kolovoz 09, 2019, 12:51 »
Vi koji ste bili u Poljskoj, sta biste prepirucili za prijevoz Varsava-Krakow-Varsava? Bus ili vlak?

Poslano sa mog SM-J600FN koristeći Tapatalk

There is a light that never goes out!

Offline Nikola

• Sr. Member
« Odgovori #593 : Kolovoz 10, 2019, 02:37 »
Vi koji ste bili u Poljskoj, sta biste prepirucili za prijevoz Varsava-Krakow-Varsava? Bus ili vlak?

Vlak.. Cisto iz razloga jer ceste nisu bas u najboljem stanju. Vlak je vjerojatno i skuplji od busa. Uglavnom vlakovi su im jako dobri, busevi takoder , ali ceste nisu u skladu s tim standardom

Offline marinf

• Full Member
« Odgovori #594 : Kolovoz 10, 2019, 08:45 »
Moze link provjerene stranice za kupnju karte za vlak?

Vlak i preferiram prije busa, cisto jer se nikad nisam vozio vlakom. :D

Offline Nikola

• Sr. Member
« Odgovori #595 : Kolovoz 10, 2019, 09:06 »
Moze link provjerene stranice za kupnju karte za vlak?

Vlak i preferiram prije busa, cisto jer se nikad nisam vozio vlakom. :D

https://www.intercity.pl/en/

Offline marinf

• Full Member
« Odgovori #596 : Kolovoz 10, 2019, 11:31 »
Hvala.