Autor Tema: Zimski transferi 2013 - spammara  (Posjeta: 172686 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
Odg: Zimski transferi 2013 - spammara
« Odgovori #2445 : Veljača 01, 2013, 00:33 »
Dakle nšta od Incea?
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline lfcBruno

• Hero Member
« Odgovori #2446 : Veljača 01, 2013, 00:39 »
Dakle nšta od Incea?

mozda u temi Ljetni transferi 2013 - spammara

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #2447 : Veljača 01, 2013, 01:03 »
Dakle može pod ključ, transfer rok je gotov službeno. Mi smo potrošili 23,5 milijuna funti u ovom roku na dva igrača (Sturridge i Coutinho) i Coleovu otpremninu. Sigurno ne možemo reći da nismo trošili, pogotovo kad se dodaju ovoljetne kupovine Borinija (10,5), Allena (15) i Assaidija (3) što nas dovodi do cifre od nekih 50 milijuna funti kad oduzmemo i ono sitniša što smo zaradili od prodaja.

Vidjet ćemo kako će se pokazati ova dvojica koja su sada došla.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #2448 : Veljača 01, 2013, 06:11 »
Pljujte vi po FSG-u i Brendanu do mile volje, no cinjenica za ovaj transfer rok:

2356: Robbie Savage on Football Focus

"Who's had the best January transfer window? I'd say Liverpool with the signings of Phillipe Coutinho and Daniel Sturridge."

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #2449 : Veljača 01, 2013, 09:08 »
Pljujte vi po FSG-u i Brendanu do mile volje, no cinjenica za ovaj transfer rok:

"Who's had the best January transfer window? I'd say Liverpool with the signings of Phillipe Coutinho and Daniel Sturridge."

Čak se i ja potpuno slažem.
Samo u nedostatku drugih u ostalim klubovima, to je i bilo očekivano.
Druga je stvar što smo mi još uvijek "nepopunjeni po svim pozicijama" pa smo mogli i još toga dovesti.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #2450 : Veljača 01, 2013, 09:20 »

ovaj transferni rok ti dodje kao ispravljanje gresaka sa kraja proslog. Sturridge za sada je pojacanje. Pitanje je hoce li i Coutinho biti takav?

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #2451 : Veljača 01, 2013, 11:11 »

to samo pokazuje da smo lose odradili ljeto
na zimu kupuju samo oni koji nemaju poslozene momcadi

al da, transfer rokom sam zadovoljan-makar i dalje smatram da nam na ljeto trebaju bar 2 kapitalca
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #2452 : Veljača 01, 2013, 11:23 »
to samo pokazuje da smo lose odradili ljeto
na zimu kupuju samo oni koji nemaju poslozene momcadi

al da, transfer rokom sam zadovoljan-makar i dalje smatram da nam na ljeto trebaju bar 2 kapitalca
Možeš očekivati jedino ovakva dva kapitalca.

:D

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2453 : Veljača 01, 2013, 11:41 »
Možeš očekivati jedino ovakva dva kapitalca.

:D

braća berezutski :? :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #2454 : Veljača 01, 2013, 11:45 »
Možemo li otvoriti ljetne transfere da počnemo razglabati tko/što nam treba tada? :D

Kad smo već kod toga, bolno je jasno kako nam je potreban novi lijevi bočni. Pogledajmo samo Arsenal koji ima Gibbsa kao prvi izbor i Santosa kao zamjenu, a jučer su doveli i Monreala iz Malage. Mi imamo samo Enriquea (injury prone) i nedovoljno dobrog/iskusnog Robinsona. Oči mi krvare svaki put kad vidim Johnsona na lijevoj strani.

Stoper. Carragher vjerojatno ide u mirovinu, Coates je mlad i neiskusan i potrebne su mu utakmice (posudba?), Skrtel i Agger su dobar par ali svakako nam treba jedan solidan, iskusan stoper koji će se natjecati s ovom dvojicom za mjesto u sastavu, dakle 3. stoper.

Defenzivni vezni - kao zamjena/konkurencija za Lucasa koji je ključan igrač kako smo i sami vidjeli i osjetili  dok je izbivao. Svaka čast Allenu i Gerrardu ali nama treba pravi DM a ne krpanje pozicija. Recimo jedan Diame koji košta 3,5 M funti bi nam odlično došao (a mogli bi ga i iskompenzirat s Carrollom + pare). Ipak, nisam siguran da će se Rodgers odlučiti za ovakvu kupnju, koliko sam shvatio njegovu filozofiju radije ima ofenzivnije igrače u momčadi koje onda pomiče za jednu poziciju nazad po potrebi. Mislim da bi bila greška ukoliko opet ostanemo kratki ovdje.

Što se tiče ofenzivnog dijela, tu smo sada dobro popunjeni. Za tri pozicije u napadu imamo :

Suarez, Borini, Sturridge, Sterling, Downing, Coutinho, Assaidi, Suso.

Nisam siguran gdje Rodgers vidi Coutinha. Kako god, vjerujem da će Assaidi bit prodan a Suso posuđen. Volio bih da prodamo i Downinga koji će na ljeto navršiti 29 godina a pokazao je vrlo malo. Ukoliko bi se mogla postići nekakva OK cijena (6-7 M +) prodao bih ga i doveo jednog kvalitetnog krilnog igrača, mada izgleda da će to biti Ince koji je još jedan mladi igrač i koji neće podići nivo igre.

Treba vidjeti koliko su i vlasnici spremni dati, jer je Brendan već potrošio 50-tak milijuna funti neto. To je velik novac. Iako u nekakvoj idealnoj soluciji bi mogli isfinancirati sve prodajom igrača - Carroll, Spearing, Assaidi, Downing za nekakvih 20-tak milijuna funti, a dovesti Incea besplatno, Diamea za 3,5 i ovu dvojicu braniča za ostatak.

VIdjet ćemo. Rodgers je rekao da su mu potrebna 3 transfer roka kako bi doveo momčad u red i mislim da je pogodio. Na ljeto očekujem novu čistku (5-6 igrača vani) i svakako 3-4 prinove.

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #2455 : Veljača 01, 2013, 11:56 »
braća berezutski :? :D

Da braća Grimm.  :)

Nego, recimo kad smo već kod braće recimo da ne bih imao ništa protiv braće Boateng.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #2456 : Veljača 01, 2013, 12:06 »
Čak se i ja potpuno slažem.
Samo u nedostatku drugih u ostalim klubovima, to je i bilo očekivano.
Druga je stvar što smo mi još uvijek "nepopunjeni po svim pozicijama" pa smo mogli i još toga dovesti.

ja bi ipak rekao da je Newcastle najbolje i najviše trgovao..
mi nismo gomilali igrače i doista mislim da smo se pojačali međutim Coutinhu će trebati vremena za prilagodbu i vrijeme će pokazati koliko smo jači s njime.. ja vjerujem u njega, no morat ćemo biti strpljivi, on ije instant pojačanje.. barem mislim, možda se i varam..

Kevin Mbabu               Centre Back   17                Servette FC  Raiffeisen Super League   880.000 £
Moussa Sissoko       Central Midfield   22           FC Toulouse  Ligue 1   2.200.000 £
Massadio Haidara        Left-Back   19                 AS Nancy-Lorraine  Ligue 1   2.200.000 £
Yoan Gouffran    Centre Forward   26                FC Girondins Bordeaux  Ligue 1   1.760.000 £
Mapou Yanga-Mbiwa    Centre Back   23                Montpellier HSC  Ligue 1   7.040.000 £
Mathieu Debuchy        Right-Back   26                OSC Lille  Ligue 1   5.456.000 £
YNWA!!

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #2457 : Veljača 01, 2013, 12:54 »
ja bi ipak rekao da je Newcastle najbolje i najviše trgovao..
mi nismo gomilali igrače i doista mislim da smo se pojačali međutim Coutinhu će trebati vremena za prilagodbu i vrijeme će pokazati koliko smo jači s njime.. ja vjerujem u njega, no morat ćemo biti strpljivi, on ije instant pojačanje.. barem mislim, možda se i varam..

Kevin Mbabu               Centre Back   17                Servette FC  Raiffeisen Super League   880.000 £
Moussa Sissoko       Central Midfield   22           FC Toulouse  Ligue 1   2.200.000 £
Massadio Haidara        Left-Back   19                 AS Nancy-Lorraine  Ligue 1   2.200.000 £
Yoan Gouffran    Centre Forward   26                FC Girondins Bordeaux  Ligue 1   1.760.000 £
Mapou Yanga-Mbiwa    Centre Back   23                Montpellier HSC  Ligue 1   7.040.000 £
Mathieu Debuchy        Right-Back   26                OSC Lille  Ligue 1   5.456.000 £

Šta je ovo hebli ih francuzi. :zid
Uskoro mijenjaju naziv u Newcastle Girongidnes de Germain l'équipe de football.

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #2458 : Veljača 01, 2013, 12:58 »
Šta je ovo hebli ih francuzi. :zid
Uskoro mijenjaju naziv u Newcastle Girongidnes de Germain l'équipe de football.

"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Ljudi, pretjerano SERETE!

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #2459 : Veljača 01, 2013, 13:00 »
 :loll