O svemu > Off-Topic

FIFA (EA Sports)

(1/96) > >>

liverbird91:
Vidim da FIFA nema svoju posebnu temu, pa evo jedna za sve nas koji smo uvalili ćunu Konamiu i okrenuli se realno najboljoj nogometnoj simulaciji na tržištu.
Komentari na FIFA-u 12, priprema-pozor-sad!

xabeard14alonso:
Prije svega, molio bih nekog ako ima pouzdan link s torrentom da skinem FIFU ? Hvala

weka_kt:
sry liver ali post ti je izbrisan, xbeard i sam znaš da se takve stvari ne smiju postat javno. a i sam znaš di ih možeš nać. neka ti netko pošalje na pp i to je to. zar je tolko teško upisat nešto + torrent da bi našao a što je poznato. imaš ih na svakom čošku, da se radi o nečemu što je manje poznato e onda lijepo zatražiš i dobiješ na pp

xabeard14alonso:

--- Citat: weka_kt - Listopad 06, 2011, 18:49 ---sry liver ali post ti je izbrisan, xbeard i sam znaš da se takve stvari ne smiju postat javno. a i sam znaš di ih možeš nać. neka ti netko pošalje na pp i to je to. zar je tolko teško upisat nešto + torrent da bi našao a što je poznato. imaš ih na svakom čošku, da se radi o nečemu što je manje poznato e onda lijepo zatražiš i dobiješ na pp

--- Kraj citata ---

Znam sve te cake, al mi se neda tražit, a i izvor mi i nije baš pouzdan pa reko zaš ne probat pitat pa šta bude..

Al svejedno, hvala  :super

liverbird91:

--- Citat: weka_kt - Listopad 06, 2011, 18:49 ---sry liver ali post ti je izbrisan, xbeard i sam znaš da se takve stvari ne smiju postat javno. a i sam znaš di ih možeš nać. neka ti netko pošalje na pp i to je to. zar je tolko teško upisat nešto + torrent da bi našao a što je poznato. imaš ih na svakom čošku, da se radi o nečemu što je manje poznato e onda lijepo zatražiš i dobiješ na pp

--- Kraj citata ---

Ajmo onda brisat i linkove za atdhea ili bilo koje druge stream stranice, to je isto ilegalno.  :roll

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju