Official LFC Supporters Club Croatia > OLSC HR

Zajednička okupljanja članova LFCCRO-gledanje tekmi,izleti,pijanke...

(1/169) > >>

LessMore:
Evo jedne nove teme,možda zaživi,možda ne,ali molio bih moderatore da ju ostave dok ne dogovorimo jedan kamping-trip :)

evo o čemu se radi...

Ovak,dao sam jedan prijedlog na zadnjem nogometu.neki su čuli,neki nisu,pa da stavim to ovdje...

Naime,radi se o zajedničkom okupljanju kod mene u Duga Resi.Postoji jedan prekrasan planinarski dom na brdu Vinici sa simboličnom cijenom noćenja od 10 kn(bilo prošle godine,vjerujem da je i sada tako,provjeriti ću još).

Uređen je odlično,spavaćih mjesta je oko 30-ak.U biti da previše ne opisujem riječima,postaviti ću na kraju neke slike...

Ja sam mislio da se okupimo na dan neke naše tekme,napravimo kotlovinu,lovački gulaš ili roštilj te lagano uz gimištiće čekamo tekmu...a poslije opleti do kraja :lud

da napomenem samo još neke stvari...

-da vas ne zavara ovo planinarski,za 10 min hoda smo na brdu
-Duga Resa je 60 km od Zagreba,cijena autoputa je 16 kn,vlaka 30 kn,autobus 40
-ovisi koliko bi nas bilo,mislim da bi svakom od nas trebalo oko 100 kn za spavanje,cugu i hranu ali kažem,to ovisi

evo nekih slika...

fred:
ja sam svakako za!  :kuler

bilo bi super kad bi mogli organizirat to za 15.10. protiv Scuma, al sumnjam da cemo do onda stic  :D

samo, kako bi gledali tekmu tamo? ima interneta?

wewonit5times:
evo, konacno nova tema..

kao sto sam rekao, ja sam za :super

gizmo:
ja bi išao samo zato kaj sam sexy....

Luis Garcai:

--- Citat: gizmo - Rujan 19, 2011, 21:33 ---ja bi išao samo zato kaj sam sexy....

--- Kraj citata ---

nesto u ovom stilu

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju