Autor Tema: Jon Flanagan #38  (Posjeta: 56421 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mihovil

• Hero Member
Odg: Jon Flanagan #38
« Odgovori #30 : Studeni 25, 2013, 12:33 »
Mislim da misliš na grešku protiv Blackburna kad je krivo dodao loptu te je Doni dobio crveni zbog skrivljenog penala :)
I protiv Sunderlanda je bio krivac za gol, a ako se ne varam to je bila odmah prva tekma sezone i nakon toga vise nije uopce igrao, ili skoro nista.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #31 : Studeni 25, 2013, 12:35 »
Slažem se, koliko-toliko čitanje igre i srčanost je ono što ga pozitivno predstavlja.
Pitanje je koliko će Rodgers za njega imati strpljenja(u smislu napredovanja), što će biti s njim kad se dovede novi bočni igrač?
Vjerojatno vječna klupa ili odlazak u drugi klub.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #32 : Studeni 25, 2013, 12:36 »
I protiv Sunderlanda je bio krivac za gol, a ako se ne varam to je bila odmah prva tekma sezone i nakon toga vise nije uopce igrao, ili skoro nista.

E vidiš, skroz sam zaboravio na to...
"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Ljudi, pretjerano SERETE!

Online Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #33 : Studeni 25, 2013, 12:38 »
Mislim da misliš na grešku protiv Blackburna kad je krivo dodao loptu te je Doni dobio crveni zbog skrivljenog penala :)
Ma na Sunderland sam ciljao, iako se Blackburna nisam sjetio vjerujem da je ta utakmica bila produkt upravo tog slomljenog morala koji je doživio.
Šteta, jbg-zajebali smo i Insuu koji nam je također ulijevao dosta nade, Kelly je gotovo sigurno propao slučaj a ne znam što je s McLaughlinom, iako za njega ima još vremena i nade-dok Robinson recimo iako igra dobro u CS-u to mora moći pokazati i na većoj pozornici.
Jesu li naši bekovi precijenjeni od nas ili ih mi gušimo, pitanje je sada...
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #34 : Studeni 25, 2013, 12:47 »
Slažem se, koliko-toliko čitanje igre i srčanost je ono što ga pozitivno predstavlja.
Pitanje je koliko će Rodgers za njega imati strpljenja(u smislu napredovanja), što će biti s njim kad se dovede novi bočni igrač?
Vjerojatno vječna klupa ili odlazak u drugi klub.

Logično, tražit će se posudba dok se nađe neki udvarač kojem ćemo ga prodati za koji milijun ako bude sreće. Po meni je to ok ishod, samo nek dečko igra.

Ma na Sunderland sam ciljao, iako se Blackburna nisam sjetio vjerujem da je ta utakmica bila produkt upravo tog slomljenog morala koji je doživio.
Šteta, jbg-zajebali smo i Insuu koji nam je također ulijevao dosta nade, Kelly je gotovo sigurno propao slučaj a ne znam što je s McLaughlinom, iako za njega ima još vremena i nade-dok Robinson recimo iako igra dobro u CS-u to mora moći pokazati i na većoj pozornici.
Jesu li naši bekovi precijenjeni od nas ili ih mi gušimo, pitanje je sada...

Taj McLaughlin se dosta često spominje kao sljedeći pretendent na mjesto desnog beka iz akademije... Mislim da bi on i ova dvojica koje smo doveli, Chirivella i Canos, mogli za koju godinu upasti u širi kadar.
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #35 : Prosinac 15, 2013, 19:16 »
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #36 : Prosinac 15, 2013, 19:18 »

Stvarno svaka cast malcu, nema kvalitetu neku preveliku ali gine i bilo mi je uzasno drago kad je zabio i opcenito vidjet to odusevljenje na njegovom licu, savrseno  :super

A i pogodio ju je odlicno, vrlo teska lopta za zahvatit

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #37 : Prosinac 15, 2013, 19:24 »
Brendan Rodgers: "Flanagan is up for the Ballon d'Or."
"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #38 : Prosinac 15, 2013, 19:53 »

:lol
Never miss a good chance to shut up.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #39 : Prosinac 15, 2013, 20:06 »

:lol
I meni bi se digo da onakav gol dam  :lol

Offline IvoF/Tosh

• Hero Member
« Odgovori #40 : Prosinac 16, 2013, 08:25 »
BR o vrijednosti Jon-a - ili bolje koliko je vrijedio prije poćetka sezone:

"There was only one club who came in for him on loan, a League One club. No-one wanted to take him on loan,"

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #41 : Prosinac 16, 2013, 09:28 »

Ovo treba vrtjeti i Škrtelu da vidi kako se stisne lopta, ali prema suparničkom golu, naravno.  :p

Kad se sjetim koliko je Škrtel imao ovakvih sličnih šansi zadnjih godina, ali po defaultu ih opali na tribinu, i onda uvijek ono "bek je, pa ajde de".

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #42 : Prosinac 16, 2013, 09:57 »

Proslava gola je skoro pa dobra kao i sam gol B-) Jedino ne znam kaj je Lucas izvodio :lol

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #43 : Prosinac 16, 2013, 11:20 »
Sumnjam da bi Enrique to zabio  :D
bravo , igra jako dobro posljednje tekme,a mlad je ,mogao bi postati bitna karika, radom dosta postiže i požrtvovnost,..i nekako me iz profila na Suareza podsjeća  :lol

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #44 : Prosinac 16, 2013, 11:26 »
Bez obzira na dobre predstave zadnjih par utakmica i dalje nisam siguran za njegovu buducnost u Liverpooolu, bar ne na razini koja mi zelimo biti. Eventualno kao 5. bek u ekipi koji moze eventualno pokriti obje bekovske pozicije, ali nista vise od toga.