Autor Tema: FSG - vlasnik Liverpoola  (Posjeta: 91186 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LUDI-OS™

• Hero Member
Odg: FSG - vlasnik Liverpoola
« Odgovori #735 : Srpanj 27, 2019, 09:04 »
Kada klub objavljuje financijska izvjesca za proteklu sezonu?

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #736 : Srpanj 27, 2019, 09:05 »
Kada klub objavljuje financijska izvjesca za proteklu sezonu?
A prosle godine je izaslo negdje u 10. mjesecu ako se ne varam.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #739 : Travanj 04, 2020, 22:26 »
Jer će, ako korona splasne za koji mjesec, fanovi dolaziti na tekme bez da se na ovo osvrnu, jer su u svemu najljući navijači ostalih klubova za što klub svakako boli kita, a najviše zato što u bilo kojem scenariju koji pandemiju stavlja na neki duži vremenski period to jedino financijski ima smisla.

Brzo bi proletili kroz pare u suprotnom.

Jel đubretarski? Je. Jel pametno i potrebno? Je.

Mislim da sve ovo samo pokazuje financijski balon u kojem se nalazi nogomet kao takav, iako daleko od toga da je jedini od svih ostalih biznisa.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #740 : Travanj 04, 2020, 22:43 »
Niti jedan zaposlenik kluba nije otpušten i svaki od tih zaposlenika kluba dobiva 100% plaće.

Kratko i jasno.

Hvala i doviđenja.
19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #741 : Travanj 04, 2020, 22:48 »
Niti jedan zaposlenik kluba nije otpušten i svaki od tih zaposlenika kluba dobiva 100% plaće.

Kratko i jasno.

Hvala i doviđenja.
Bas to,ne vidim problem ovdje  :neznam

Online Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #742 : Travanj 04, 2020, 23:36 »

Kratko i jasno.

Hvala i doviđenja.

Je samo sto bi klub kao takav trebao placati vlastite radnike, a ne uzimati pare od drzavnih poreznika. Posebno ako se uzme u obzir da je zaradio 42 milje prosle godine. 80% placa drzava, ti ostalih 20%. Gori od toga su samo Spursi, oni ne placaju ni tih 20%

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #743 : Travanj 05, 2020, 14:20 »
ahahaha a ono, radnici će dobit cijelu plaću al isto smo malo jadnici
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #744 : Travanj 05, 2020, 14:25 »
Je samo sto bi klub kao takav trebao placati vlastite radnike, a ne uzimati pare od drzavnih poreznika. Posebno ako se uzme u obzir da je zaradio 42 milje prosle godine. 80% placa drzava, ti ostalih 20%. Gori od toga su samo Spursi, oni ne placaju ni tih 20%

Apsolutno ovo, kako vam je ovo uopće dvojbeno?!
Jbt amoralno je da od poreznih obveznika isplaćuju svoje djelatnike kako bi im kao sačuvali posao. Ma puši k, ako možeš sjebati neki transfer sa desecima milja funti onda možeš i sačuvati posao SVOJIH radnika na svoj račun.

Trenuci su kad bi nogometaši trebali žrtvovati dio svoji primanja da sačuvaju taj balon od sapunice a je da uzimaš dio kolača namjenjen ljudima koji ostaju bez posla.

Primjer:

https://radiosarajevo.ba/sport/nogomet/veliko-srce-borussije-nogometasi-smanjenjem-placa-sacuvali-850-radnih-mjesta/371447
YNWA!!

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #745 : Travanj 05, 2020, 15:39 »
ma da se razumijemo, da sam ja na mjestu igrača definitivno ne bi prihvatio da mi se smanji plaća. ono, donirao bi neku jaču cifru u humanitarne svrhe ali ne bi pristao na to rezanje od 30%

a što se tiče kluba, posrali smo se sami po sebi s ovim 80+20 sistemom
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline bobbyboi13

• Sr. Member
« Odgovori #746 : Travanj 05, 2020, 18:03 »
Da sam porezni obveznik UK—a još bi i razumio revoltiranost. Ovako iskreno bmk. Nije ovo robin hud proza nego čisti kapitalizam. Ako mogu imigranti s dvoznamenkastim brojem djece bez dana radnog staža cicat sistem što ne bi i mi iskoristili legalno propisano pravo? Malo pederski al je lijepo.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #747 : Travanj 05, 2020, 18:33 »
Da sam porezni obveznik UK—a još bi i razumio revoltiranost. Ovako iskreno bmk. Nije ovo robin hud proza nego čisti kapitalizam. Ako mogu imigranti s dvoznamenkastim brojem djece bez dana radnog staža cicat sistem što ne bi i mi iskoristili legalno propisano pravo? Malo pederski al je lijepo.

Je baš je lijepo. Svaka čast..
YNWA!!

Offline bobbyboi13

• Sr. Member
« Odgovori #748 : Travanj 05, 2020, 18:53 »
Ne izvlači iz konteksta gogec. Kapitalzam i idealizam su oprečne filozofije, sviđalo se to nama ili ne, kapitalisti smo.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #749 : Travanj 05, 2020, 20:24 »
Ne izvlači iz konteksta gogec. Kapitalzam i idealizam su oprečne filozofije, sviđalo se to nama ili ne, kapitalisti smo.

Tvpj zaključak je lijepo, kakav jebeni kontekst.
Kapitalizam? Neki će iz ovog izaći ko sirotinja, vjeruj mi da Henry i FSG neće, koji k stari? Nemoj mi to pravdat floskulama kapitalzma..
YNWA!!