Autor Tema: FSG - vlasnik Liverpoola  (Posjeta: 91507 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline treiler

• Hero Member

Offline scouser68

• Hero Member
Odg: FSG - vlasnik Liverpoola
« Odgovori #721 : Srpanj 25, 2018, 23:43 »
Tekst za gentu kao stvoren..  B-)

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #722 : Listopad 29, 2018, 08:12 »
Nocas su nasi vlasnici slavili novi naslov prvaka u americkoj baseball ligi sa svojim drugim klubom u vlasnistvu Boston Red Soxima. Izdominirali su ligu totalno. Kako u regularnom dijelu sezone tako i u playoffu.
Red bi bio da proslave i s drugim svojim klubom nesto..  B-)

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #723 : Listopad 29, 2018, 13:18 »
Nocas su nasi vlasnici slavili novi naslov prvaka u americkoj baseball ligi sa svojim drugim klubom u vlasnistvu Boston Red Soxima. Izdominirali su ligu totalno. Kako u regularnom dijelu sezone tako i u playoffu.
Red bi bio da proslave i s drugim svojim klubom nesto..  B-)
Kolko su na skali od 1/10 uložili u taj svoj drugi klub u baseball ligi kada bi ga usporedili sa standardima tog sporta ?

10 bi bio rang PSG/Man City, 1 Newcastle.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #724 : Listopad 29, 2018, 13:20 »

:lol :super
Never miss a good chance to shut up.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #725 : Listopad 29, 2018, 13:49 »
Ne znam koliko su tocno ulozili (uz malo truda to mozes proguglati pa saznati), ali znam da su preuzeli klub 2002. godine, a vec 2004. postali prvaci. To je bitno za naglasiti jer su prije toga zadnji naslov Red Soxi osvojili daleke 1918. Dakle, 86 godina su cekali na taj naslov koji je dosao pod vodstvom FSG-a, odnosno, ovaj sinoc je vec cetvrti naslov prvaka od te 2002. i preuzimanja kluba. To je vrlo vrlo velik uspjeh u MLB okvirima.
I tamo u principu slove kao vlasnici koji vode moneyball politiku, naravno, ne znam tocno bas parametre kojima bih nekako usporedio to s premier ligom, ali laicki, slozili su ekipu koja je jeftinija od recimo NY Jenkija (oni bi dosli kao neki City ili UTD recimo u tom financijskom smislu), a bili su bolji od njih i kroz regularnu sezonu i na kraju krajeva izbacili su ih u playoffu u izravnom duelu. Osim njih, izbacili su proslogodisnje prvake Houston kao i proslogodisnje finaliste Dodgerse. Vrhunska sezona i savrseno odigran playoff.
Trener/menadzer Red Soxa Alex Corra slovi u bejzbol svijetu slicno kao i Klopp u nogometnom.
Karizmatican, na treninzima stvara igrace i vjeruje u timski duh.  :)

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #726 : Listopad 29, 2018, 14:06 »
Kolko su na skali od 1/10 uložili u taj svoj drugi klub u baseball ligi kada bi ga usporedili sa standardima tog sporta ?

Mislim da sam procitao da imaju vecu kolektivnu platu odnosno FSG ulaze vise u plate tu nego u Liverpool, s tim da ja ne znam koliko se baseball igraci placaju i koliko ih ima u jednom timu, nemam nikakvu predstavu o tom sportu. Ali sigurno ulazu vise u liverpool zbog transfera ali opet i tamo se prevrce mnogo i mnogo miliona

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #727 : Listopad 29, 2018, 14:12 »
Mislim da sam procitao da imaju vecu kolektivnu platu odnosno FSG ulaze vise u plate tu nego u Liverpool, s tim da ja ne znam koliko se baseball igraci placaju i koliko ih ima u jednom timu, nemam nikakvu predstavu o tom sportu. Ali sigurno ulazu vise u liverpool zbog transfera ali opet i tamo se prevrce mnogo i mnogo miliona

Moguce. Kazem, ne znam te podatke, a i tesko je raditi neke realne usporedbe. Jasno je samo da rade tamo dobar posao. U tih 16 god vlasnistva su uzeli 4 naslova i promijenili prakticki tri ekipe s kojima su dosli do titula. Respektabilno svakako.
Sad je red na Liverpool..  :roll

Offline adn4n

• Hero Member

Offline Gerro

• Hero Member
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline scouser68

• Hero Member

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #731 : Studeni 10, 2018, 18:41 »
https://nypost.com/2018/11/08/liverpool-fc-is-quietly-on-the-market/

Citat:
The Red Sox in 2018 had the highest payroll in baseball — about $238 million, sources told The Post on Thursday.

zanimljivo
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Never miss a good chance to shut up.

Offline adn4n

• Hero Member
« Odgovori #733 : Lipanj 02, 2019, 14:46 »

Offline Luis Garcai