O svemu > Forum i prijedlozi

Najkvalitetniji Forumaš u Sezoni 09/10

(1/6) > >>

Luis Garcai:
Posto je sezona odavno zavrsila, mislim da bi bilo i vreme da se izabere najkvalitetniji forumas u protekloj sezoni. Sezona je bila blago receno frustrirajuca, ali i u moru frustrirajucih odgovora opet su se nasli pojedinci ciji su postovi bili dosta smireni, kvalitetni i nadasve vredni citanja, pa kao i prosle godine kada je temu otvorio tata foruma @lfcmostar dozvoljeno je imenovanje trojice kandidata, te se bodovi razvrstavaju za 1 mesto (3), 2 (2) i 3 (1) bod. Nazalost u odnosu na proslu sezonu neki forumasi su nas napustili poput Est.1892, HOT itd (s nadom da ce se vratiti, kao i ostali razmetni sinovi), ali dosli su i neki drugi koji su pokazali kvalitetu u pisanju, stoga neka glasanje zapocne.

Moji kandidati su sledeci:

3. Zooran, iako je dosao sredinom sezone, njegovi postovi su odusevljavali svojom temeljitoscu i nadasve iscrpljujucim i detaljnim opisivanjem, kako kroz utakmice tako i stanje u klubu, a vidi se iz postova da je i vrsni poznavalac igraca i klubova, da je bio od pocetka bio bi i na stepenici vise, ali...

2. Margita, sta reci o covjeku koji se trudi svojim uvodima svaku utakmicu docarati na drugaciji nacin, od 50 utakmica koje smo odigrali ove sezone mislim da je sam napisao oko 40-ak, a samim time i ostalim otvorenim temama poput Liverpool u Europi, za koje opet treba mnogo truda i strpljenja, kapa dole zbog toga.

1. Mislim da ove godine zasluzeno je na prvoj poziciji, niko drugi nego kolega Eric, koji si je dao dosta truda u svojoj temi "pogled sa", izvrsno se nadopunjavajuci sa margitom i njegovim uvodima. Kao i dosta ulozenog truda prikazanim u temi       Season overview 2009.\2010. Isto kao i Margiti kapa do poda, i sta drugo reci nego samo nastavite tako i u sledecoj sezoni  :D

Ovim mojim izborom neznaci da necitam ni ostale komentare ostalih forumasa, ima ih dosta kvalitetnih, ali ova trojica su mi nekako iskakala iz okvira.

Robert:
1.Eric

2.margita

3.zooran

To su također moja 3 kandidata,dosta uloženog truda u postovima i pisanju,svaka čast!

..još su tu Buljo i Dobra_Babel ali šta ćeš kad ih samo 3 mogu izabrati he,he.. :lol

no hard feelings boys

Kop Ruler:
Ovo će biti bez ikakve konkurencije, čak mislim da će ova trojka jedini dobiti glasove, ne zato što ostatak ne valja nego oni oduševljavaju.
0. Gizmo!
1. Eric
2. Margita
3. Zooran

Prva dvojica se svakim novim postom izmjenjuju na toj prvoj stepenici, ali prednost Ericu zbog tog što je mlađi i samim time elokventnost pisanja mu je još više zapanjujuća i vrijedna divljenja.
Zooran se nakon svake tekme potrudio napisati iscrpnu analizu koju vrijedi pročitati, i iako tako nešto slično radi i @lfcmostar, trud i zalaganje ovog momka je nevjerojatno te stoga bronca.

Ostatak ekipe, poput wwi5t-a, lfcmostara, lg-a, genta, kk-a, davida i ostalih, među kojima su i naši divni moderatori također piše sjajno, ali ove gore je zbilja teško nadmašiti. Svaka čast svima na trudu  :super

lfc4ever:
1. Eric
2. Margita
3. Zooran

Eric:
Vec je doslo to doba godine za odmotati crveni tepih i podijeliti nagrade?  :hm  :D

1.Margita - necem trositi mnogo rijeci, svojski se potrudio oko utakmica, projekta oko predvidjanja rezultata utakmica ali i nekih drugih tema...

2.zooran - dobrodoslo pojacanje, cesto daje siri pogled na situaciju. Nadam se da ce u buducnosti svratiti vise forumasa zeljnih da doprinesu kvaliteti i siroj raspravi.

3.Garcai - zbog truda oko teme na pdf-u Povijest "Biografije Liverpoolovih Menadžera" koju sam s uzitkom citao, ali i trezvenog razmisljanja prilikom pisanja postova kada je vecina podlijegala emocijama. Valjda sam zelio reci da je robot  :D

Ima tu jos dosta ekipice, ww5t koji obicno posta ono sto vecina presuti (i zbog toga sto je visio cijeli dan s menom)  :D, lfcmostar jer je iz mostara, modovi s kojima je bilo lako suradjivati i realizirati zamisli, kop ruler jer je napisao pozitivan osvrt na moje pisanje  :D :D (zapravo jer je za svoje godine prilicno na visokoj razini razmisljanja i zato sto je robot)....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju