Autor Tema: Card Sharing - iliti kutak barba Winxa  (Posjeta: 47928 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
Odg: Card Sharing - iliti kutak barba Winxa
« Odgovori #210 : Listopad 27, 2020, 21:32 »
Par pitanja od totalnog nooba a potencijalno me zanima iptv

Ovo su moji uvjeti:
1. Želim gledati samo sport. Drugi programi su mi skroz nebitni.
2. Preferiram engleske prijenose. NBC, ESPN, BT Sport, Bein... štogod. 
3. Što više liga, to bolje, glavnih pet mi je prioritet + CL + EL.
4. 20mbita. Više ne može.
5. 720p ili više. Pretpostavljam da je 720 maksimum obzirom na brzinu.

E sad, pitanja

1. Jel' to uopće goni preko kompa? Mislim, pretpostavljam da da i da vi pričate o android boxevima zbog udobnosti gledanja na TV-u. Ako da, kako? Kodi, neki drugi program? Čitam da ide i preko VLC-a.
2. Postoje li takve sportske a ujedno reliable liste od 10-15-20 eura mjesečno?
3. Preporučujete li mjesečne pretplate ili na dulje razdoblje? Pretpostavljam da je mjesečno najbolje zbog prirodnog volatilitya takvih majstora.
4. Kad ljudi kažu da nema bufferinga, jel' onda zbilja u pravilu nema bufferinga ili je i dalje zajebancija, kako kad?

Hvala unaprijed.

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #211 : Listopad 27, 2020, 21:59 »
Bok,

Dobijes i druge programe, uzmi IPTV i miran si druze, na 20 Mbit/s nema brige, IPTV treba 9-12 Mbit/s za fullhd.

Moja preporuka: TVVIET i Red devils, prednost Tvvieta je sto ima svoj player na web stranici.
Cijene - tvviet 12€, reddevils 10€ mj. Preporuka placanje mj za mj.

Prijenos kasni do 1 minute za stvarnim vremenom.
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline Lepa_Henrikh

• Hero Member
  • just monitoring around..
« Odgovori #212 : Listopad 27, 2020, 22:35 »
Bok,

Dobijes i druge programe, uzmi IPTV i miran si druze, na 20 Mbit/s nema brige, IPTV treba 9-12 Mbit/s za fullhd.

Moja preporuka: TVVIET i Red devils, prednost Tvvieta je sto ima svoj player na web stranici.
Cijene - tvviet 12€, reddevils 10€ mj. Preporuka placanje mj za mj.

Prijenos kasni do 1 minute za stvarnim vremenom.
+1
koristim nekih 6-7 mjeseci i poprilicno sam zadovoljan. Ako uzmes 3 mjeseca ispadne 10€/mjesec

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #213 : Listopad 29, 2020, 22:42 »
Hvala obojici.

Provjerio sam s oba spomenuta provajdera, nemaju strane kanale pa mi to malo smeta. Ne slušaju mi se ovi balkanski srolje, bez obzira na prednosti.

S druge strane sasvim mi je jasno zašto je teško streamati popularne kanale i zašto se takvi odmah gase.

Vidjet ćemo.

Offline Dr.Lecter

• Hero Member
« Odgovori #214 : Listopad 29, 2020, 23:51 »
Hvala obojici.

Provjerio sam s oba spomenuta provajdera, nemaju strane kanale pa mi to malo smeta. Ne slušaju mi se ovi balkanski srolje, bez obzira na prednosti.

S druge strane sasvim mi je jasno zašto je teško streamati popularne kanale i zašto se takvi odmah gase.

Vidjet ćemo.

Red Devil ti ima BT sport, Bein, Sky itd...
Imaš kod oba spomenuta providera free test (mislim da je 24h), probaj oba pa odluči...
PROUD TO BE A FAN

ma ja svasta cackam kupim neke informacije o luverpoolu pa tako naletio i eto me

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #215 : Listopad 30, 2020, 08:00 »
Svašta, šibnuo sam mail sinoc i kazu da nemaju.

Moze na pp mail adresa za kontakt, mozda sam poslao krivim ljudima  :neznam? Uzeo sam prvu s neta.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #216 : Listopad 30, 2020, 08:30 »
Štogod uzimali, svakako prvo uzmite testni period.

IPTV zna biti zajeb*** zbog niza razloga, od verzije softwarea preko kojeg ga vrtiš, opterećenja host servera, opterećenosti mreže, veliki PING, spor interne (minimum minimuma je nekih 12-15 mbps), a često je i do samog providera preko kojeg imate internet.t,.

Savjet je da u svakom slučaju ako možete koristite spajanje UTP kabelom, a ne Wi-F-iom, a iz nekih iskustava koje sam čuo (ja nemam to) navodno najčistije i najbolje radi preko Tele 2 opreme, tj. preko onog nekog prijenosnog interneta, ljudi su i više nego zadovoljni, taj kanal za prijenos IPTV nema ograničenje na njemu, cijena je navodno povoljna, a brzina je oko 60 mbps isl.

Također u zadnje vrijeme sam čuo da svi koji imaju preko T-coma imaju određene probleme s IPTV-om. naime, navodno da oni "skuže" što imaš i onda ti namjerno poremeneno usporavaju vezu što dovodi do zatrzavanja, prekida i ponavljanja nekih sekvenci, što ljude izludi i onda počnu odustajati, a u biti nije do lika koji ti daje IPTV. Ja sam osobno prije nekih 2 godine imao isti slučaj, tek sam slučajno preko poznanika čuo do čega je i igrom slučaja, kada su migrirali opremu na nove servere, problem je nestao....

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #217 : Listopad 30, 2020, 09:12 »
Red devils ima strane kanale za sport, Tvviet nema, to ti kazem provjereno jer evo neki dan sam listao i gledao :)

Sto se tice ovih problema sto kaze Winx s tim se slazem, ja potvrdjujem da na 4G (mobilnom internetu) nemas s nikakvim operatorom problema, Tele2 pokucni, HT Gigabox itd.

Posalji mail reddevilsu za test i rock n roll :)
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #218 : Listopad 30, 2020, 18:56 »
Čuli smo se ponovno, nešto su oni sjebali i dali krivu info, imaju naravno dosta tih kanala.

Hvala svima na savjetima.