Arhiva > Arhiva

Xabi Alonso

<< < (2/145) > >>

sladjo:
Mada ne bih volio mislim da ce Xabi ipak otici.Medjutim ako ga budemo dali volio bi da to bude zamjena za nekog kao Etoo

Zoky:

--- Citat: grbi - Svibanj 21, 2007, 14:52 ---no tu je uvjet da dodje jedan dobar LM pa da Gerrard ode u sredinu te sa jednim dobrim DM iza sebe preuzme ekipu...

--- Kraj citata ---

Misliš valjda RM?

Iskreno, Xabi je nekako više playmaker od Gerrarda. Gerrard je najsvestraniji igraè današnjice, no samo u smislu playmakinga je Xabi za nijansu bolji...

Ma još bi najradije nekakvu formaciju sa 3 obrambena sa 2 krila, 2 centralna vezna i jednim pravim DM...

grbi:
ops ipak je RM... ja bi radje 4-2-3-1 naime nema u PL srece bez 4 igraca u obrani a nasa je uvijek medju boljima pa zasto mjenjati nesto sto je odlièno!!! Xabi i jedan od DM u sredini... ispred Gerrard u sredini i dva krila te pravi napadac ala Eto'o... prednost je da igraju obojica a Gerrard je blize golu (prije 2 god je bio najbolji strijelac!)

red till dead:
odliènog rm veæ imamo a to je penant , uz dolazak simaoa i leta krila bi trebala biti riješena na duže vremena a i klokan je konaèno zdrav , nadam se da æe takav i ostati....
moja bi formacija bila 3-1-4-2 ,( inaèe za sve tekme....i sva natjecanja ) sa gerardom u centralnoj roli , odmah iza dvojice napadaèa , ova jedinica bi bio sisoko ili mascher ovisno o protivniku , na krilima se zna ko je , i još ovaj jedan koji fali u vezi je brazilski lik , pa nek kreira nešto kad imamo loptu , naprijed etoo i adriano....( dozvoljeno je sanjati...a ko zna , 6-erostruki osvajaèi lige prvaka , najuspješniji klub u europi u zadnjih 30 godina , sa osiguranim financijama....trebali bi biti privlaèni i onima top top igraèima....)

red till dead:
inaèe , mislim , da dugoroèno , neæemo osjetiti izostanak xabija , nekako vjerujem da æe ga ovaj brazilac u potpunosti nadomjestiti ...da ne bi bilo zabune , xabi mi je jedan od naj jaèih igraèa današnjice i bio bih shrvan da ode , jer trebali bi  ( i možemo to )kupiti etoa sa èistom lovom , bez zamjena , ali kad je o nama rijeè , barca oèito ne pristaje na tako nešto....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju